Працювали постійні комісії

26 серпня за участі голови Лохвицької районної ради Анатолія Храпаля, першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Папірненко завершився тур спільних засідань постійних комісій районної ради.

Депутати опрацювали питання, внесені до проекту порядку денного восьмої сесії районної ради, а саме щодо: внесення змін до Регламенту районної ради; затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року; внесення змін до нього; звіту голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Лохвицького району, районного бюджету та здійснення делегованих районною радою повноважень; стану законності, заходів з її зміцнення та результатів діяльності місцевої прокуратури; Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу району за пріоритетними напрямками на період до 2020 року; змін та доповнень Програми економічного і соціального розвитку Лохвицького району на 2016 рік тощо. Загалом, було розглянуто понад 20 проектів рішень.

Активну участь у їх обговоренні взяли депутати Євген Севастьянов, Валентина Дашковська, Віктор Мельник, Володимир Ященко, Анатолій Величко, Олександр Цись, Олексій Маляренко, Василь Бабій, Михайло Євтодій. Після детального опрацювання та деяких доповнень всі запропоновані проекти рішень були рекомендовані на розгляд сесії, пленарне засідання якої відбудеться 30 серпня.