Ухвалили нагальні рішення

30 серпня відбулося пленарне засідання одинадцятої позачергової сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Пазюк. Йому передувало спільне засідання постійних комісій районної ради, де попередньо було узгоджено питання, що потребували нагального розгляду.

У пленарному засіданні взяли участь депутати обласної ради Іван Близнюк, Олександр Гаркавенко та Андрій Сімонов, голова районної державної адміністрації Олег Куча, керівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, причетні до розгляду питань порядку денного, сільські голови, представники засобів масової інформації.

Спочатку депутати внесли зміни до рішення 10 сесії районної ради від 04.08.2016 року «Про участь Пирятинської районної ради в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області у 2016 році», збільшивши частку співфінансування з районного бюджету. Далі обранці ухвалили зміни до показників районного бюджету на поточний рік, які насамперед проводяться у зв’язку з отриманням субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

У ході роботи учасники зібрання дійшли згоди щодо впровадження альтернативного виду опалення у центральній районній лікарні та надали дозвіл ЦРЛ на передачу в оренду приміщень для розміщення котельні на альтернативному паливі.

Наостанок депутати затвердили перелік соціальних послуг територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Пирятинського району.