Скоординували спільні дії

12 вересня голова Пирятинської районної ради Сергій Пазюк провів засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.

Перед початком розгляду питань порядку денного Сергій Пазюк подякував очільникам громад, які представляли район на обласній спартакіаді сільських, селищних голів, очільників районних рад та їх заступників.

Члени Координаційної ради обговорили і погодили текст Угоди про співпрацю між Пирятинською районною радою та сільськими радами району, підписання якої надасть можливість громадам об’єднувати ресурси для вирішення спільних нагальних проблем. Жваву дискусію викликало питання щодо руху великогабаритних та великовагових транспортних засобів сільськими населеними пунктами району, що призводить до катастрофічного руйнування доріг. У результаті обговорення члени Координаційної ради вирішили направити Звернення до управління Державтоінспекції у Полтавській області, служби автомобільних доріг, Пирятинського відділення поліції ГУНП у Полтавській області щодо встановлення обмежень на перевезення великогабаритних та великовагових вантажів автошляхами місцевого значення.

Крім того, розглянуто лист відділу Держгеокадастру у Пирятинському районі щодо невикористання коштів, які надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського виробництва.

З усіх питань, які розглядалися Координаційною радою, ухвалено відповідні рекомендації.