Перша конференція учасників АТО

18 вересня у Хоролі відбулася перша районна конференція учасників антитерористичної операції за головування виконавчого директора Благодійного фонду «Волонтери Хорольщини», учасника АТО Руслана Подленка. На зібранні окрім самих учасників АТО були присутні батьки та дружини бійців, які зараз перебувають у місцях бойових дій. У роботі конференції приймав участь координатор оргкомітету з питань надання допомоги військово мобілізованим при голові районної ради Валерій Логвіненко. Голова Центру допомоги учасникам АТО Олександр Стиценко поінформував про хід вирішення проблемних питань, пов’язаних із виділенням земельних ділянок. Руслан Подленко наголосив на потребі консолідації зусиль не тільки для надання посильної допомоги бійцям, які беруть участь у бойових діях, а й для вирішення соціальних питань як

самих учасників АТО, так і їхніх сімей.

 

В ході обміну думками, присутні обговорили болючі питання повсякденного життя, а саме: харчування дітей учасників АТО у школах, кредитування для придбання житла та проблеми бюрократичної тяганини під час виділення земельних ділянок.

Валерій Логвіненко наголосив на розумінні керівниками району та депутатським корпусом районної ради проблем учасників АТО та навів можливі варіанти співпраці із волонтерськими організаціями району.

Учасники конференції намітили шляхи взаємодії з побратимами з інших міст та районів області, запропонували створити осередки профільної благодійної організації при сільських радах району.