Нові перспективи розвитку дитячого спорту на Хорольщині

5 жовтня голова районної ради Віра Мартюк відвідала Хорольську гімназію з нагоди спорудження нового рингу для занять вихованців тренера-викладача Олександра Савіна та проведення змагань європейського та світового рівня.

Придбаний ринг відповідає стандартам згідно яких можна проводити змагання чемпіонату Європи та світу.

Наявність рингу відповідних стандартів, дасть змогу спортсменам більш якісно проводити підготовку до змагань, але саме головне, що було метою його придбання це проведення змагань високого рівня на території Хорольського району.

Проведення змагань високого рівня дасть новий поштовх для популяризації спорту серед молоді та залучить більшу кількість дітей до занять фізичною культурою та спортом.

Нагадаємо, що під час зустрічі яка відбулася 28 квітня цього року, за ініціативи голови районної ради Віри Мартюк, заступник голови районної ради Роман Гловацький , тренер-викладач Олександр Савін , юні спортсмени та їх батьки обговорили перспективи розвитку спорту на території Хорольського району, графік проведення змагань та проблемні питання організації тренувального процесу і змагань.

В свою чергу голова районної ради Віра Мартюк запропонувала розглянути питання організації систематичного проведення змагань на території Хорольського району.

З метою підтримки  спорту, залучення максимальної кількості бажаючих займатись, заступник голови районної ради Роман Гловацький запропонував Олександру Савіну підготувати план заходів для підготовки атлетів.

В рамках робочої поїздки до нашого району та особистого прийому громадян заступником голови Полтавської обласної ради Анатолієм Ханком, за ініціативи голови районної ради Віри Мартюк  відбулась зустріч із директором Хорольської гімназії Миколою  Копайгорою та тренером – викладачем Хорольської дитячої юнацької спортивної школи Олександром Савіним.

Під час зустрічі було обговорено питання відновлення приміщення бувшої Хорольської школи № 2 та його використання для тренувального процесу вихованців Олександра Савіна.

Крім того відбулося широке обговорення питання придбання рингу та ремонту примішення  бувшої Хорольської школи № 2 серед депутатів районної ради.

В наслідок проведеної роботи депутатським корпусом із районного бюджету були виділені кошти за які придбали ринг.

Сподіваємось, що найближчим часом  тренер – викладач Хорольської дитячої юнацької спортивної школи Олександр Савін із своїми вихованцями зможе показати, що вкладені в розвиток спорту кошти громади працюють на розвиток молоді, а відтак на користь громади.