Відбулася 10 (позачергова) сесія Глобинської районної ради

28 жовтня відбулося пленарне засідання 10 (позачергової) сесії районної ради 7 скликання під головуванням Володимира Сьоміна.

В роботі сесії взяли участь голови місцевих рад району, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних організацій, установ, підприємств, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії, представники засобів масової інформації.

Перш ніж розпочати роботу сесії, голова районної ради привітав присутніх з 72-ю річницею визволення України від фашистських загарбників, побажати всім міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя і, головне, мирного неба над головою.

Потім Володимир Сьомін представив депутатам нового начальника Глобинського відділуГУ НП в Полтавській області - майора поліції - Олександра Юрійовича Мартиша. Привітав його з призначенням, побажав новому керівнику успіхів та висловив сподівання на тісну співпрацю.

В міжсесійний період до виконавчого апарату районної ради надійшло подання від голови депутатської фракції Політичної партії «Партія Простих Людей Сергія Капліна» Андрія Скриля про зміну назви партії на «Соціал-демократичну партію». У зв’язку з цим змінюється і назва фракції у районній раді, про що також повідомив голова районної ради.

В ході роботи сесії депутати прийняли рішення про надання дозволу Глобинській ЦРЛ на опалення приміщень від модульної котельні ТОВ «Наше тепло» на альтернативному виді палива (пілети), врахувавши, що ТОВ "Наше тепло" визнанепереможцем конкурсу оренди майна для встановленнямодульноїкотельноїустановки, щопрацює на альтернативному видіпалива і є єдинимпідприємством,щоможездійснюватипостачаннятепловоїенергії з альтернативнихвидівпалива. За попередніми розрахунками, економія бюджетнихкоштів,передбачених на оплату спожитихенергоносіїв, складе близько 300 тис.грн.

Заслухавши інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Олександра Миколаєнка, з метою забезпечення цільового та ефективного використання бюджетних коштів,внесли зміни і доповнення в районний бюджет на 2016 рік, здійснили перерозподіл бюджетних призначеньзалишку медичної субвенції з державного бюджету. Кошти від перевиконання районного бюджету розподілили: на ремонт доріг -1 млн. 300 тис.грн.; 20 000 грн. на участь дитячого танцювального ансамблю «Астарта – Зорецвіт» у міжнародному фестивалі-конкурсі хореографічних та вокально-хореографічних колективів «Самоцвіти»; 280 тис.грн. – на придбання автомобіля для Глобинської ЦРЛ; 600 тис.грн. – на оплату теплопостачання ЦРЛ; 99 116 грн. - відділу освіти, сім’ї та молоді райдержадміністрації на придбання електроматеріалів, госптоварів та твердого палива для шкіл району.

Також депутати затвердили розпорядження голови районної ради, розглянули питання, що стосуються управління майномкомунальної власності району та підтримали депутатський запит Сергія Шишацькогощодо доцільності та необхідності заміни газових лічильників на території району, проведення їх державної повірки та експертизи.

Попередньо всі питання було опрацьовано на спільному засіданні постійних комісій.