У селі Лазірки відбулося відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям

4 листопада в селі Лазірки Оржицького району відбулося відкриття нещодавно побудованого спортивного майданчика зі штучним покриттям. Цієї події лазірківчани чекали з нетерпінням. У досить стислі терміни, завдяки спільним зусиллям області, району та громади вдалося провести великий обсяг робіт та завершити будівництво цього спортивного об’єкта.

Близько десятої години ранку подвір’я Лазірківської ЗОШ І-ІІІ ступенів заповнилось школярами, жителями села, гостями. Всі гуртувалися поблизу новозбудованого майданчика в очікуванні його урочистого відкриття. Особливо значущою ця подія стала для любителів міні-футболу та прихильників здорового способу життя.

У церемонії відкриття взяли участь голова постійної комісії Полтавської обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму

Олександр Алексюк та його заступник Іван Близнюк, голова районної ради Володимир Козина, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Іванов, Лазірківський сілький голова Олександр Ковальов.

У своїх виступах вони говорили, що фізкультура і спорт – це головні носії здоров’я людини, що завдяки будівництву таких площадок вирішуватимуться питання масового залучення людей до активних занять фізкультурою і спортом. За допомогу у спорудженні спортивного майданчика було відзначено грамотами обласної ради та обласної адміністрації місцевих бізнесменів. Також наголошено, що в області у цьому році намітилась активізація питання будівництва таких площадок. На початку року передбачалося введення в експлуатацію 8 таких майданчиків, але до кінця року їх буде 11. Всього ж з 2008 року в області побудовано 48 майданчиків.

З нагоди свята місцевій школі вручили м’ячі для проведення тренувань та ігор. Церемонію відкриття завершили традиційним розрізанням стрічки на вході до спортивної споруди та проведенням першого районного турніру з міні-футболу серед команд футболістів Лазірківської, Чутівської, Куйбишевської та Оржицької шкіл.

В ході проведених півфіналів згідно жеребкування в першій грі команда Оржицької школи здобула перемогу над своїми ровесниками з Чутівки – 2-1, в другому півфіналі спортсмени Куйбишевської школи переграли команду господарів лише в серії післяматчевих пенальті -3-2, в основний час гри було зафіксовано нічийний рахунок – 1 -1. У грі за 3-є місце змагалися команди юнаків з Лазірок та Чутівки. Рахунок цієї гри – 2-1 на користь юнацької команди з Чутівки, а переможця турніру визначали між собою юнацькі колективи Оржицької та Куйбишевської шкіл. Гра стала гідною фіналу, команда оржичан, виграючи у своїх опонентів з рахунком 2-0, не змогла втримати перевагу і на останній хвилині основного часу поєдинку рахунок зрівнявся – 2-2, тож довелося пробивати післяматчеві пенальті. У цій «лотереї» перевага була за командою Оржицької школи – 3-1, яка і стала переможцем турніру. Всі учасники змагань були відзначені грамотами районної комплексної ДЮСШ, які вручив її директор Олександр Тарасенко.