З нагоди Дня рятувальника

14 вересня голова районної ради Віра Мартюк та голова районної державної адміністрації Лариса Звірко відвідали Хорольський районний сектор ГУ ДСНС України у Полтавській області з нагоди професійного свята – Дня рятувальника.

Присутні на урочистостях щиро вітали мужніх чоловіків, професія і покликання яких – рятівник.

Від імені Головного управління з надзвичайних ситуацій, від себе особисто, ко-лектив та ветеранів служби привітав начальник Хорольського РС ГУ ДСНС України у Полтавській області Василь Гриневич та зачитав накази про присвоєння чергового звання та відзнак працівникам сектору.

Голова районної ради Віра Мартюк і голова районної державної адміністрації Лариса Звірко у відзначили, що від успішної роботи, професійних навичок рятувальників часто залежить життя і долі людей. Відвага, співчуття, чуйність, прагнення відгукнутися на чужу біду – це ті якості які відрізняють чоловіків, що несуть службу в підрозділах ДСНС України. Численні приклади самовідданості та героїзму, виявлені під час ліквідації надзвичайних ситуацій, є найкращим свідченням того, що рятувальна служба району об’єднує міцних духом , загартованих часом і випробуваннями людей.

Як зазвичай , не обійшлося цього дня без приємних миттєвостей.

Спільними грамотами районної державної адміністрації і районної ради з нагоди професійного свята були відзначені працівники сектору, які під оплески присутніх отримали почесні грамоти та цінні подарунки.

Зі словами поваги та вдячності звернулися до рятівників генеральний директор агрофірми «Хорольська» агро-промхолдингу «Астарта-Київ» Павло Кандиба, головний інженер Вишняківського спиртзаводу, МПД «Укрспирт» Іван Граб. До професійного свята - Дня рятувальника, який календарно збігається із великим православним святом, Ікони Божої Матерi, званої як «Неопалима Купина», звернувся і подарував кожному працівнику ікону настоятель Свято-Успенського собору Володимир Лега.