Друге, заключне засідання конкурсної комісії

18 жовтня, під головування заступника голови районної ради Романа Гловацького, відбулося друге завершальне засідання конкурсної комісії з відбору на посаду директора Хорольського районного будинку культури.

Нагадаємо, 13 жовтня відбулося перше засідання комісії, на якому було обрано її голову, обговорено організаційні питання та вивчено подані претендентами документи на їх відповідність конкурсним вимогам.

До складу конкурсної комісії, на підставі Розпорядження голови районної ради від 29 вересня 2017 року № 35, були включені представники районної ради, районної державної адміністрації, районного відділу культури, представники трудового колективу і громадських організацій які здійснюють свою діяльність у сфері культури.


Ось і цього разу, керуючись нормами Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до спільної власності територіальних громад Хорольського району, укладення та розірвання з ними контрактів, члени конкурсної комісії розглянули наявні матеріали справи, ознайомились із презентацією і заслухали програму розвитку РБК на поточний рік та в перспективі на п’ять років,єдиного претендента на посаду директора Хорольського районного будинку культури Анатолія Крутька.

За наслідками роботи комісії було прийняте рішення рекомендувати голові районної ради Вірі Мартюк своїм розпорядженням призначити на посаду директора Хорольського районного будинку культури Анатолія Крутька з подальшим його затвердженням на сесії районної ради.