На крилах віри

11 жовтня голова районної ради Віра Мартюк та перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов відвідали районний будинок культури де відбувся обласний фестиваль людей з обмеженими фізичними можливостями «На крилах віри».

Представники районних осередків інвалідів із Семенівни, Карлівки, Миргорода, Пирятина, Нових Санжар, Полтави і району, Лубен, Оржиці, Шишак, Диканьки і звичайно Хоролу, загалом - понад тридцять учасників, зустрілися у нашому місті, щоб показати власні творчі здобутки.

Віра Анатоліївна та Сергій Гаврилович привітали учасників фестивалю,висловили слова поваги і вдячності за їх великий життєвий і творчий потенціал, активне життя і неповторну самобутню творчість, побажали добра, поваги та взаємопідтримки, міцного здоров’я, благополуччя та гарного настрою.

Емоційно та колоритно проходили виступи кожного учасника які дарували творчі номери у семи номінаціях - «Інструментальний жанр», «Авторський вірш», «Естрадна пісня», «Гумор», «Народна пісня», «Авторська пісня» та «Хореографія». Упродовж кількох годин виконавцям пісенної , поетичної майстерності та хореографічних композицій линули гарячі, щедрі аплодисменти глядачів.

На сам кінець голова Полтавської обласної організації інвалідів Сергій Чумак разом з ведучої і організатором фестивалю «На крилах віри» Тетяною Петраш, від імені учасників подякувала за допомогу у організації й проведені фестивалю голові районної ради Вірі Мартюк, першому заступнику голови районної державної адміністрації Сергію Абрамову, колективу територіального центру на чолі з директором Людмилою Бойко , начальнику відділу культури і туризму Хорольської райдержадміністрації Ірині Гунько та працівникам районного будинку культури.

В свою чергу заступник голови Хорольського районного осередку інвалідів Тетяна Візнер вручила голові обласного осередку свіжий калиновий хліб - маленьку частинку добробуту і щедрості, праці й гостинності Хорольського краю.