Не хлібом єдиним

Днями у Козубівському сільському будинку культури відбулися урочистості з нагоди його відкриття після проведення капітального ремонту.

Цього дня у гості до мешканців Андріївської громади завітали голова районної ради Віра Мартюк, голова районної державної адміністрації Лариса Звірко та начальник відділу культури, молоді та архівної справи Ірина Гунько.

Перед присутніми виступив сільський голова Володимир Данилейко, який повідомив про те, що будинок культури відремонтований за кошти громади та власними зусиллями. Крім того, сільський голова подякував усім небайдужим які доклали до відновлення культурного центру на селі.

До привітальних слів сільського голови долучилися і гості – представники районних органів влади - Віра Мартюк та Лариса Звірко подякували Андріївській громаді за те, що своєю ініціативою вона подає іншим громадам приклад по відновленню інфраструктури на селі. Керівники району вручили почесні грамоти та цінні подарунки сільському голові Володимиру Данилейку, працівникам закладу культури та жителям, які брали активну участь у проведенні ремонтно – відновлюваних робіт.

Перший святковий концерт з оновленої сцени мешканцям села Козубівка та Андріївської громади подарували юні учасники студії естрадної пісні "Першоцвіт" та творчий колектив Новоаврамівського сільського будинку культури.