Особистий прийом громадян

11 січня голова районної ради Віра Мартюк здійснила виїзний особистий прийом громадян на території Андріївської та Вишняківської сільських рад.

В Андріївці до голови районної ради на особистий прийом звернулися сільський голова Володимир Данилейко, директор Андріївської школи Іван Жолубак, голова первинної організації ветеранів Андріївської сільської ради Іван Якович Головко, учасники АТО Руслан Вакуленко та Дмитро Баль.

Сільський голова Володимир Данелейко розповів про плани на 2018 рік та поділився стурбованістю в зв’язку із неналежним станом дороги від с. Байрак до с. Андріївка. По питанню здійснення ремонту дороги Віра Мартюк акцентувала увагу на необхідності залучення інвестицій та запевнила, що районна рада не залишиться байдужою у вирішенні цієї проблеми.

Директор Андріївської школи Іван Жолубак поділився своїми думками, щодо організації навчального процесу та наповнення школи учнями.

Іван Головко розповів про роботу ветеранської організації та поділився думками щодо життєдіяльності громади.

Учасники бойових дій порушили проблемні питання які виникають перед звільненими в запас бійцями під час адаптації до умов мирного життя. Віра Мартюк запевнила учасників АТО в тому, що вже до кінця цього місяця буде здійснена поїздка спеціалістів соціальних служб на територію Андріївської сільської ради для зустрічі з ними.