Відбулася п’ятнадцята сесія Карлівської районної ради сьомого скликання

27 лютого 2018 року під головуванням голови районної ради Петра Світлика відбулось пленарне засідання п’ятнадцятої сесії Карлівської районної ради сьомого скликання.

В роботі сесії взяли участь заступник голови районної ради Володимир Кравцов, в.о. голови райдержадміністрації Сергій Барилко, начальники управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, представники установ та підприємств району, депутат Полтавської обласної ради Володимир Литвин, сільські голови, ЗМІ.

Перед початком сесії відзнаки волонтеру Президента України «За гуманітарну участь у АТО» було вручено Валерію Петренку, Олегу Бегмату та Валентину Шираю а також Петро Світлик вручив посвідчення депутата районної ради Вірі Бабич.

У сесійній залі із 34 обраних депутатів зареєструвалось 26. На порядок денний було внесено та прийнято до розгляду 31 питання, які згідно з регламентом роботи районної ради були попередньо розглянуті на засіданнях постійних комісій районної ради. Зокрема, за пропозицією голови постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергозбереження Миколи Олексієнка до порядку денного внесено, а згодом і підтримано більшістю голосів питання «Про звернення депутатів Карлівської районної ради до Карлівської міської ради» щодо виготовлення детального плану забудови території кварталу, обмеженого вулицями Полтавський шлях, Успенська, провулком Спартака та торгівельним рядом (територія корпусу №2 Карлівської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів) для початку робіт з проектування та будівництва спортивно-оздоровчого комплексу.

«Про стан законності та вжиття заходів щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури на території Карлівського району за 2017 рік» інформувала керівник Кобеляцької місцевої прокуратури Лариса Коба.

По бюджетних питаннях інформував начальник фінансового управління райдержадміністрації Анатолій Магда. Говорячи про виконання районного бюджету за 2017 рік, він повідомив, що до районного бюджету надійшло 355143,1 грн., в т.ч. до загального фонду – 334914,4 тис. грн., що становить 102,9% уточненого річного плану; та спеціального фонду – 20228,7 тис. грн., що становить 98,5% уточнених річних призначень.

Власні надходження до районного бюджету становлять 73946,6 тис. грн., або 119,1% уточненного плану.

Одноголосно було прийнято рішення «Про виконання районного бюджету за 2017 рік» та «Про районний бюджет на 2018 рік (приведення у відповідність додатків 1-3 з метою узгодження Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів у відповідності до наказу Міністерства фінансів України від 20 вересня 2017 року №793 «Про затвердження складових програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів» (зі змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства фінансів №1181 від 29.12.2017 р.))». Одноголосно було прийнято рішення «Про внесення змін до показників загального та спеціального фондів районного бюджету на 2017 рік», адже попередньо дане питання було розглянуто на засіданнях постійної профільної комісії районної ради. Так, внесено наступні зміни по головних розпорядниках коштів, зокрема по охороні здоров’я: фінансування ЦРЛ в сумі 1955,0 тис.грн., в тому числі поточні - 480,0 тис. грн. (енергоносії -100,0 тис.грн., предмети і матеріали - 88,2 тис.грн., медикаменти – 104,3 тис.грн., поточні ремонти та встановлення пожежної сигналізації - 187,5 тис.грн.) та капітальні видатки 1475,0 тис.грн., в тому числі 800,0 тис.грн. – капітальний ремонт покрівлі поліклінічного відділення; 600,0 тис. грн. – ремонт рентген відділення, 75,0 тис.грн. придбання кардіомоніторів, холодильника та принтера); ЦПМСД в сумі 621,6 тис. грн., в тому числі поточні – 251,4 тис.грн., зокрема медикаменти – 30,0 тис.грн., технічні засоби для інвалідів – 60,0 тис.грн., апарат вимірювання внутрішньоочного тиску – 20,0 тис.грн. та капітальні видатки – 370,2 тис.грн., в тому числі капітальний ремонт даху Климівської АЗПСМ (за рахунок субвенції Климівської сільради); по територіальному центру соціального захисту населення збільшити видатки в сумі 179,3 тис.грн., зокрема предмети і матеріали – 113,3 тис.грн., та капітальні видатки в сумі 15,5 тис.грн. на придбання інвалідних візків; службі у справах дітей в сумі 30,0 тис.грн. для фінансування програми; по Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – фінансування програми мобілізційної підготовки в сумі 16,0 тис. грн.; по ветеранській організації збільшено видатки в сумі 10,0 тис. грн., по РО ВФСТ «Колос» збільшено видатки в сумі 3,0 тис.грн. на утримання Білухівського спортивного залу; по програмі підтримки газети «Життя і слово» збільшено видатки в сумі 225,0 тис. грн. Крім того, збільшено видатки в сумі 516,0 тис. грн. для виготовлення схеми планування району.

- відділу освіти, молоді та спорту збільшено видатки в сумі 5698,0 тис. грн., поточні видатки - 3448,0 тис.грн. (оплата праці з нарахуваннями – 3254,0 тис. грн., оплата природного газу – 50,0 тис. грн., паливно-мастильні матеріали для підвезення учнів міста - 150,0 тис.грн., інвентаризаційні роботи споруд цивільного захисту – 15,0 тис.грн.) та капітальні видатки в сумі 2250,0 тис.грн., в тому числі капітальний ремонт гімназії та засоби передачі даних вузлів обліку газу - 534,0 тис.грн.

- управлінню соціального захисту населення збільшити видатки в сумі 400,0тис.грн. (пільгове перевезення пасажирів залізничним транспортом – 200,0 тис. грн., пільги по зв’язку – 100,0 тис. грн., одноразова матеріальна допомога – 100,0 тис.грн. (програма “Турбота”).

- відділу культури і туризму - збільшити видатки в сумі 2299,5 тис. грн., поточні видатки – 1812,5 тис.грн. (оплата праці з нарахуваннями, енергоносії, придбання музичних інструментів - 20,0 тис.грн., поточний ремонт школи мистецтв – 41,8 тис.грн., поточний ремонт будинку культури - 345,0 тис.грн., капітальний ремонт будинку культури - 487,0 тис.грн.

- відділу управління комунальним майном збільшити видатки в сумі 240,0 тис.грн., зокрема, поточні ремонти – 90,0 тис.грн., ремонт ганку – 40,0 тис.грн,. проект капітального ремонту будинку побуту – 20,0 тис.грн.

Також збільшено асигнування для фінансування програми соціально-економічного розвитку в сумі 170,0 тис. грн.

Депутатами заслухано та прийнято звіт голови постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту та туризму Вікторії Портяннікової.

Одноголосно було схвалено ряд районних програм, а також внесено зміни до інших діючих районних програм, зокрема затверджено районну Комплексну програму з питань соціального захисту дітей у Карлівському районі на 2018-2020 роки «Карлівщина з турботою і любов’ю про дітей», Програму підтримки та розвитку Карлівської районної ради ветеранів на 2018-2020 роки, Про затвердження Програми підтримки та розвитку громадської організації ”Союз організацій інвалідів України” на 2018-2020 роки.

У порядку денному сесії сім питань стосувались затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Так, чотири з них було затверджено, а три – знято з розгляду з метою додаткового вивчення на профільній комісії.

Депутати також ухвалили рішення «Про створення Комунального некомерційного підприємства «Карлівський центр первинної медико-санітарної допомоги», «Про виконання Програми культурно-мистецьких заходів за 2017 рік та затвердження відповідної Програми на 2018 рік», «Про затвердження Програми підтримки та розвитку Карлівської районної ради ветеранів на 2018-2020 роки», «Про продовження терміну дії районної Програми відшкодування частини кредитів, отриманих населенням на впровадження енергоефективних та енергозберігаючих заходів у 2017 році на 2018 рік», «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2018 рік при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету», «Про затвердження плану приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад Карлівського району», «Про надання пільг відділу освіти, молоді та спорту Карлівської районної державної адміністрації щодо відрахування орендної плати до районного бюджету», «Про поділ об’єкта нерухомого майна», «Про надання дозволу на передачу майна в межах спільної власності територіальних громад Карлівського району», «Про продовження терміну дії трудового контракту з керівником установи, що належить до спільної власності територіальних громад Карлівського району».

У «Різному» виступив депутат Полтавської обласної ради Володимир Литвин.