Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
23 червня своє 50-річчя від Дня народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Коваленко Олександр Андрійович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Олександра Андрійовича з ювілеєм, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Вівторок, 23 червня 2020, 07:26

23 червня – День державної служби

e-mail Друк PDF

Шановні колеги!

Виконання завдань і функцій держави – одні з основних вимог до державних службовців, визначених чинним законодавством. Суспільство ж, у свою чергу, очікує від вашої діяльності розв’язання буденних проблем і швидкого реагування на виклики часу. Саме тому державні службовці повинні сумлінно та наполегливо виконувати покладені на них завдання, забезпечувати прозорість в процесі ухвалення рішень владою, сприяти становленню в Україні демократичних європейських цінностей.

Тож нехай ваші професіоналізм, ініціативність та старанність слугують на користь людям. Добрі справи формують у суспільстві довіру до влади, сприяють розвитку області та підвищують міжнародний авторитет нашої держави

Щиро бажаю невичерпної життєвої енергії, наснаги, оптимізму та міцного здоров’я!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на Вівторок, 23 червня 2020, 13:00

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

22 червня 1941 року увійшло в історію як день початку німецько-радянської війни. Однак, Друга Світова війна розпочалася для України ще 1 вересня 1939 року із бомбардувань Львова силами Люфтваффе. Українські землі мали неабияке значення як для гітлерівських сил, так і для сталінського керівництва, саме тому на території нашої держави точилися одні з найзапекліших боїв.

Чи можна точно порахувати кількість жертв німецько-радянської війни? Впевнений, що ні. Але пам’ять про тих, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного та повоєнного лихоліття, повинна бути завжди в наших серцях.

Нині ми теж гостро усвідомлюємо ціну миру та безпеки. Зі зброєю в руках, захищаючи незалежність і суверенітет, українські воїни самовіддано боронять землі від російського агресора. Як і 80 років тому, воля та свобода не даються легко…

Безмежна подяка усім, хто боровся і продовжує боротися за мир в Україні! Світла пам’ять і шана полеглим героям!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Нагороджено лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені О. Д. Бутовського 2020 року

e-mail Друк PDF

19 червня 2020 року біля стадіону «Ворскла» в рамках щорічного святкування Дня заснування Міжнародного олімпійського комітету відбулось нагородження лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені О. Д. Бутовського, яка присуджується за вагомі досягнення в розвитку фізичної культури, спорту та Олімпійського руху.

Дипломи лауреатам Премії вручив депутат обласної ради, голова громадської організації Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Олександр Удовіченко.

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 червня 2020, 15:08 Детальніше...

21 червня – День медичного працівника

e-mail Друк PDF

Шановні медичні працівники Полтавщини!

Вітаю вас з нагоди професійного свята! Самовідданість, відповідальність та милосердя – не просто слова для кожного з вас. Адже робота медиком вимагає високих моральних принципів, повної віддачі та готовності прийти на допомогу хворому у будь-який час доби.

Нині перед вами стоять нові виклики, які потребують особливого терпіння, гуманності та наполегливості. Епідемія хвороби CoViD-19 в світі довела, що найсучасніші наукові досягнення безсилі без надійних рук медичних працівників.

Тож безмежна подяка вам за високий професіоналізм та чуйність, вірність обраному фаху та гуманізм! Щиро бажаю міцного здоров’я, сімейного тепла, затишку і злагоди!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 червня 2020, 14:00

Медиків Полтавщини відзначили обласною премією

e-mail Друк PDF

18 червня в Полтаві, в рамках обласних урочистостей, присвячених Дню медичного працівника, було нагороджено лауреатів обласної премії імені М.В.Скліфосовського. Відзнаки вручили голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов.

Привітати медиків з професійним святом також прийшли голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Людмила Овчаренко, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак.

Вітаючи медичних працівників з професійним святом, Олександр Біленький зазначив, що обласна рада спільно з облдержадміністрацією роблять все, аби поліпшити умови праці медиків та донести якісні медичні послуги в села.

«Ми щоденно працюємо над тим, щоб поліпшити матеріальне-технічне забезпечення лікарень та підвищити статус медиків. Нам дуже хочеться, щоб в село йшли медичні працівники, щоб ті європейські стандарти, до яких ми прагнемо, були не лише у місті, а й в селі, – для цього ми намагаємося створити усі умови, – сказав Олександр Біленький. – Сподіваюся, що кардіодиспансер, який найближчим часом введуть в експлуатацію, теж стане вагомим кроком до поліпшення надання медичної допомоги жителям області, і в його стінах буде врятоване не одне життя».

Останнє оновлення на Четвер, 18 червня 2020, 15:11 Детальніше...

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
18 червня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Товстий Роман Іванович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Романа Івановича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Четвер, 18 червня 2020, 08:20

Олександр Біленький: Наше завдання – навчити людей правильно поводитися з небезпечними відходами

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова обласної ради Олександр Біленький під час семінару «Екобус для громад Полтавщини», що відбувся 17 червня 2020 року в селищі Диканька за участі заступника голови обласної ради Анатолія Ханка, представників громад області, працівників Комунального автотранспортного підприємства Полтавської обласної ради, виконавчого апарату обласної ради, екологів та фахівців підприємств, що спеціалізуються на утилізації небезпечних відходів.

На заході було презентовано Екобус – пересувний приймальний пункт для збору небезпечних побутових відходів, який курсуватиме на території Полтавської області.

Вітаючи учасників семінару, голова обласної ради наголосив на важливості налагодження взаємовигідної співпраці між громадами заради спільної мети – збереження довкілля.

«Десь тиждень чи півтора тому я побачив інформацію, що Полтавська та Дніпропетровська області накопичили найбільшу кількість побутових відходів на своїй території, порівняно з іншими. Тобто, ще років 10 тому Полтавщину називали однією з найбільш екологічно чистих. Зараз так сказати достатньо важко, – зазначив Олександр Біленький. – Наше завдання – навчити людей правильно поводитися з небезпечними відходами. Ми хочемо, щоб жителі області не викидали батарейки, пошкоджені ртутні лампи та термометри кудись в канаву чи ліс, а виконували прості вимоги, берегли довкілля та його ресурси».

Останнє оновлення на Середа, 17 червня 2020, 19:47 Детальніше...

Відбулося засідання робочої групи для вивчення ситуації у комунальному закладі «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради

e-mail Друк PDF

11 червня під головуванням депутата обласної ради Олександра Алексюка та за участю заступника голови обласної ради Анатолія Ханка, заступника голови облдержадміністрації Катерини Рижеченко відбулося чергове засідання робочої групи, створеної за розпорядженням голови обласної ради Олександра Біленького для вивчення ситуації у комунальному закладі «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради по факту виконання працівниками професійних і службових обов’язків.

На засіданні розглянуто виконання відповідних рекомендацій робочої групи від 29 квітня 2020 року. Як зазначила начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Ірина Фоменко, нині колишній вихованець закладу, якому було нанесено значні тілесні ушкодження, після проведення курсу лікування влаштований разом із сестрами у дитячий будинок сімейного типу. Також облдержадміністрацією здійснюються заходи для перенесення закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» в приміщення Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради, яке має значно більшу площу і відповідатиме вимогам щодо безпечного та комфортного перебування дітей.

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 червня 2020, 13:04 Детальніше...

14 червня – День працівників легкої промисловості

e-mail Друк PDF

Шановні працівники легкої промисловості!

Надсилаю щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Легка індустрія виконує важливу роль для економіки держави, забезпечуючи споживачів товарами широкого вжитку, а підприємства інших галузей – сировиною та допоміжними матеріалами. Саме тому розвиток підприємств легкої промисловості області є вагомим чинником для збереження робочих місць та наповнення місцевих бюджетів.

Тож сердечна подяка вам за сумлінну працю, самовідданість, високу професійну майстерність та креативність. Нехай і далі перед вами відкриваються нові горизонти, продукція завжди має високу оцінку і задовольняє найвимогливіші смаки споживачів!

Міцного здоров’я, особистого щастя, добробуту та невпинного руху вперед!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
12 червня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Красюк Василь Федорович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Василя Федоровича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на П'ятниця, 12 червня 2020, 07:21

Сторінка 2 з 393