Олександр Біленький: Гордий тим, що мав причетність до Полтавської обласної ради сьомого скликання

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова обласної ради Олександр Біленький, перед закриттям останньої, тридцять четвертої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.

«Шановні друзі, колеги-депутати, обласна державна адміністрація, виконавчий апарат – всі, з ким ми пліч-о-пліч  працювали протягом скликання, весь загал, який організовував роботу нашого органу місцевого самоврядування! Дякую вам за спільну працю, – зазначив Олександр Біленький. – Гордий тим, що мав причетність до Полтавської обласної ради, був депутатом та головою обласної ради сьомого скликання».

Олександр Біленький зауважив, що роки каденції відзначені результативною роботою депутатського корпусу обласної ради.

«Повірте, я взяв для себе дуже багато важливого з нашого спілкування. П’ять років – це не просто часовий термін, це – роки нашого спільного життя і роботи. Були різні історії, але згадую лише гарні, приємні, позитивні результати нашої діяльності. Вважаю, що наша рада була ефективною і відкритою. У межах того, що ми могли зробити – зробили навіть більше», – наголосив Олександр Біленький та побажав депутатам, усім жителям області здоров’я, наснаги та успіхів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 листопада 2020, 11:52

Третє пленарне засідання тридцять четвертої позачергової сесії обласної ради

e-mail Друк PDF

12 листопада в Полтаві відбулося третє пленарне засідання тридцять четвертої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання вів голова обласної ради Олександр Біленький.

У роботі сесії також взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступники голови облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установ і організацій, журналісти.

Головуючий повідомив про складання депутатських повноважень депутатами обласної рад Андрієм Сімоновим – в зв’язку з обранням Пирятинським міським головою, Олександром Гаркавенком, Володимиром Барчуком, Дмитром Півнем Русланом Ляшком – в зв’язку з обранням депутатами місцевих рад.

Обласна рада затвердила порядок денний пленарного засідання, виключивши з розгляду ряд питань першого та другого пленарного засідання, проєкти рішень з яких відкликані головою облдержадміністрації, головою обласної ради, депутатами. Разом з тим, до порядку денного пленарного засідання було внесено низку суспільно значущих питань, які потребували невідкладного розгляду обласною радою.

Останнє оновлення на Четвер, 12 листопада 2020, 20:08 Детальніше...

Розпочато прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені Петра Ротача 2020 року

e-mail Друк PDF

Премія Полтавської обласної ради імені Петра Ротача заснована з метою сприяння розвитку національного краєзнавчого руху, вивчення минулого і сьогодення Полтавщини, дослідницько-краєзнавчої діяльності в галузях історії та літератури, відзначення краєзнавців за вагомі творчі здобутки.

Премія присуджується краєзнавцям за кращі документально-публіцистичні і науково-популярні твори з історії рідного краю та літератури, які оприлюднені на момент засідання журі.

Номінації Премії:

• «Історичне краєзнавство»;

• «Літературне краєзнавство».

Останнє оновлення на Середа, 11 листопада 2020, 16:26 Детальніше...

Співчуваємо

e-mail Друк PDF

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради сьомого скликання, виконавчий апарат обласної ради висловлюють глибоке співчуття першому заступнику голови обласної ради Холоду Євгенію Миколайовичу з приводу тяжкої втрати – смерті матері, Марії Федорівни.

Останнє оновлення на Вівторок, 10 листопада 2020, 15:03

Співчуваємо

e-mail Друк PDF

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради сьомого скликання, виконавчий апарат обласної ради висловлюють глибоке співчуття депутату обласної ради Горжію Ігорю Григоровичу з приводу тяжкої втрати – смерті матері, Євдокії Іванівни.

9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

e-mail Друк PDF

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Полтавщини!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Ваша щоденна наполеглива праця спрямована на збереження та збагачення культурних цінностей українського народу, духовної спадщини нації.

Завдяки вашому ентузіазму, освіченості, відданості професії задовольняються культурні потреби сучасників. Ви виховуєте у земляків повагу до української національної культури, любов до книги, пісні, художнього слова, музики, танцю, щедро даруєте їм радість спілкування зі світом краси, утверджуєте гуманістичні ідеали, зміцнюєте моральні засади в суспільстві.

Бажаю вам міцного здоров'я, миру, щастя, добробуту та нових творчих звершень!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

9 листопада – День української писемності та мови

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

Щиро вітаю вас з Днем української писемності та мови!

Народна мудрість стверджує, що без рідної мови не може повноцінно існувати жодна людина. Рідна мова дорога їй, як саме життя.

Незважаючи на складні випробовування, наша мова вистояла і зміцніла.

Престиж української мови виріс – сьогодні ми, як ніколи, розуміємо її значення, намагаємося досконало оволодіти нею, бо жити в Україні й не знати мови – це неповага до держави, народу й до себе.

Дорогі друзі, пишаймося тим, що маємо за рідну таку красиву, милозвучну та багату мову. Шануймо та бережімо її!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на Понеділок, 09 листопада 2020, 09:26

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
6 листопада свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Стасовський Василь Іванович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Василя Івановича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на П'ятниця, 06 листопада 2020, 08:35

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
5 листопада своє 50-річчя від Дня народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Мінязев Вячеслав Данилович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Вячеслава Даниловича з ювілеєм, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Четвер, 05 листопада 2020, 08:52

Перемогли найкращі громадські ініціативи

e-mail Друк PDF

Визначені проєкти-переможці Бюджету участі Полтавської області 2020 року.

За інформацією відділу інвестиційної діяльності та проєктного менеджменту виконавчого апарату обласної ради, в 2020 році на конкурс Бюджет участі Полтавської області було подано 148 проєктів, з яких 146 відповідали вимогам та були допущені до голосування.

За ці проєкти під час онлайн-голосування, що відбувалося на платформі «Smart Region Полтавської області», було віддано 34 836 голосів.

За результатами голосування, перемогу здобули 65 проєктів із 18 районів області, що стосувалися водопостачання, енергоефективності, спорту та туризму, культури та освіти, безпеки та громадського порядку, навколишнього середовища, благоустрою населених пунктів.

Детальніше...

4 листопада – День залізничника

e-mail Друк PDF

Шановні залізничники Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем залізничника!

Залізниця відіграє важливу роль у соціально-економічному розвитку держави та регіону, здійснюючи регулярні перевезення промислових та сільськогосподарських вантажів, пасажирів.

Менеджери, диспетчери, чергові по станціях, енергетики, зв’язківці, логісти, машиністи, колійники, провідники вагонів – кожен із вас докладає максимум зусиль для забезпечення стабільної роботи залізничного транспорту.

Завдяки вашій наполегливій праці, професійній майстерності та відповідальності зростають обсяги пасажирських і вантажних перевезень, вводяться нові маршрути, відновлюється інфраструктура та модернізується рухомий склад галузі.

Бажаю вам міцного здоров’я, миру, достатку та нових професійних успіхів!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Сторінка 2 з 403