28 жовтня – День вигнання нацистських окупантів з України

e-mail Друк PDF

Шановні ветерани! Дорогі полтавці!

Вітаємо вас із 75-ю річницею визволення України від нацистського поневолення!

Неймовірно високу ціну заплатив український народ за перемогу у Другій світовій війні: мільйони полеглих у боях, загиблих в окупації, концтаборах та на каторжних роботах, мільйони ненароджених, десятки тисяч зруйнованих міст і сіл.

Звитяжна битва за Україну, що тривала майже 2 роки, стала одним із вирішальних чинників розгрому військ нацистського агресора.

Наша безмежна вдячність вам, дорогі ветерани, за жертовність та мужність у боях, за тяжку працю у повоєнні роки, за незламність та віру в перемогу добра.

Нинішні захисники України є гідними нащадками та продовжувачами вашої ратної слави. Демонструючи високий професіоналізм, патріотизм та відданість країні, вони захищають мир і спокій наших громадян.

Бажаємо всім доброго здоров’я, родинного тепла, злагоди та добробуту!

Олег Пругло,

т.в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 

26 жовтня своє 50-річчя від Дня народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Ківшик Олександр Петрович.

Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Олександра Петровича з ювілеєм, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!

Останнє оновлення на Субота, 26 жовтня 2019, 06:10

Олександр Біленький: Обласна рада зацікавлена в реалізації будь-яких ініціатив, що стосуються поводження з твердими побутовими відходами

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова обласної ради під час круглого столу «Нові ініціативи та інноваційні підходи з управління твердими побутовими відходами на засадах міжмуніципального співробітництва», що відбувся 25 жовтня в Полтаві.

У засіданні взяли участь тимчасово виконувач обов’язків голови облдержадміністрації Олег Пругло, керівник Проекту «Реформа управління на сході України», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Тарас Журавель, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, науковці, представники громадськості.

У вітальному слові до учасників круглого столу Олександр Біленький наголосив на необхідності практичної реалізації задекларованих ініціатив щодо поводження з твердими побутовими відходами.

«Дуже хочеться, щоб стратегія нарешті стала практикою, щоб ініціативи прийшли в практичну площину. Нас хвилюють проблеми переповнених сміттєзвалищ, спалювання листя та сміття, відсутність у громадян культури поводження з відходами, - сказав Олександр Біленький. - Обласна рада зацікавлена в реалізації будь-яких ініціатив, що стосуються поводження з твердими побутовими відходами, готова долучитися до розв’язання даної проблематики, виділити необхідні кошти. Певен, що в цьому питанні, як до речі й в інших, у нас повне порозуміння з облдержадміністрацією».

Детальніше...

Інформацію про результати конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Олеся Гончара

e-mail Друк PDF

Комісія з конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Олеся Гончара повідомляє, що 23 жовтня 2019 року відбувся другий етап конкурсного відбору на заміщення вакантної посади  директора  Полтавської  обласної  бібліотеки  для  юнацтва ім. Олеся Гончара. 

Переможцем конкурсного відбору визнано Сичову Світлану Василівну.

Олександр Біленький розповів про результати другого пленарного засідання двадцять сьомої сесії обласної ради

e-mail Друк PDF

Упродовж другого пленарного засідання двадцять сьомої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання депутати розглянули 28 питань життєдіяльності області.

Про результати пленарного засідання розповів голова обласної ради Олександр Біленький:

- В цілому, друге пленарне засідання виявилося складнішим, ніж очікувалось. До не розглянутих на першому засіданні питань додалися питання надрокористування, ряд звернень до Верховної Ради України та Уряду, неочікувано - земельні питання по Кобеляцькому району. Втім, всі питання сформованого порядку денного були розглянуті.

Попри численні заяви вже двох урядів, механізм надання спецдозволів на користування надрами виключно через аукціони так і не був реалізований. Державна служба геології та надр України звернулася до обласної ради щодо надання погодження спецдозволів на розширення експлуатованих ділянок для кількох компаній. Частина з них – без проведення аукціону. Всі формальні умови було виконано. Тому компанії, які заключили відповідні соціальні угоди з облрадою, отримали погодження від депутатського корпусу. Бюджет області, окрім іншого, отримає додаткові 14 млн грн.

Останнє оновлення на Четвер, 24 жовтня 2019, 16:46 Детальніше...

Профільна комісія підтримала збільшення обсягу фінансування обласної Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2018 – 2020 роки

e-mail Друк PDF

24 жовтня під головуванням Ігоря Сірика відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Сергій Гамза, Геннадій Нежурбіда, Микола Горб, Микола Первак, Андрій Пісоцький, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, директор Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт «Полтава» Володимир Окара.

У порядку контролю члени комісії заслухали інформацію начальника Управління інфраструктури облдержадміністрації Сергія Марчишинця про хід виконання обласної Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2018 – 2020 роки та підтримали проект рішення обласної ради про внесення змін у дану програму, що передбачають збільшення обсягу її фінансування у 2020 році.

Детальніше...

Полтавська обласна рада ініціює запровадження мораторію на введення касових апаратів для ФОПів

e-mail Друк PDF

На другому пленарному засіданні двадцять сьомої сесії обласної ради сьомого скликання депутати прийняли Звернення до Верховної Ради України щодо внесення змін до Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» та Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг».

У Зверненні наголошується, що підписані Президент України 17 жовтня 2019 року закони щодо детінізації готівкових розрахунків викликали занепокоєння серед підприємців, які працюють на спрощеній системі оподаткування. З їх прийняттям, виникає додатковий обов’язок звітності при використанні реєстраторів розрахункових операцій; обов’язковість мати первинні документи при закупці товару на оптових ринках.

Детальніше...

Профільна комісія обласної ради підтримала надання підприємствам спецдозволів на видобування вуглеводнів без проведення аукціону

e-mail Друк PDF

24 жовтня під головуванням Сергія Мамояна відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр.

У засіданні взяли участь депутати обласної ради: Володимир Барчук, Анатолій Власенко, Анатолій Попельнюх, Дмитро Спатар, Ігор Горжій, Валерій Калюжний, заступник керівника апарату-керуючий справами обласної ради Оксана Черкас, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники видобувних підприємств, журналісти.

Комісія розглянула низку звернень Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону підприємствам спецдозволів на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням (промисловою розробкою родовищ) вуглеводнів на території Полтавської області. Наразі сесії обласної ради рекомендовано погодити надання відповідних дозволів ТОВ «ГЕО ВЕРТИКАЛЬ», ТОВ «НАДРА ВЕСТ ГРУП», ТОВ «ЮНОЛІТ ОЙЛ», ТОВ «ГЕО КОННЕКТ», ТОВ «ПРОФІ НАФТ», ТОВ «ТРАНС СЕТ ГЕО», ТОВ «БЕСТ ГЕО ТЕХ», ТОВ «ПОЛТАВАНАФТОГАЗРОЗВІДКА».

Останнє оновлення на Четвер, 24 жовтня 2019, 14:41 Детальніше...

Розпочалося друге пленарне засідання двадцять сьомої сесії обласної ради

e-mail Друк PDF

24 жовтня розпочалося друге пленарне засідання двадцять сьомої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. В сесійні залі зареєструвалися 55 депутатів. Пленарне засідання веде голова обласної ради Олександр Біленький.

У роботі сесії також беруть участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступники голови облдержадміністрації, керівники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, обласних організацій, установ, підприємств, представники громадськості, журналісти.

Депутати та запрошені хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблої учасниці операції Об’єднаних сил на Сході України, солдата 101-ї окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних сил України, жительки міста Миргорода Ярослави Никоненко, померлого учасника бойових дій, ветерана батальйону «Донбас» Національної гвардії України, полтавця Дмитра Фесенка, а також загиблого українського політика, народного депутата України VII та VIII скликань від Полтавщини Тараса Кутового.

За традицією, відбулося нагородження почесними відзнаками Полтавської обласної ради.

Депутати сформували порядок денний пленарного засідання, включивши ряд додаткових питань. Питання про інформацію директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації, у зв’язку з відсутністю доповідача, ухвалено зняти з розгляду.

Останнє оновлення на Четвер, 24 жовтня 2019, 16:01 Детальніше...

Постійна комісія обласної ради з питань освіти, науки та культури схвалила проект реконструкції музею у с. Більськ

e-mail Друк PDF

Триває підготовка до другого пленарного засідання двадцять сьомої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. 23 жовтня під головуванням Сергія Шевчука відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури.

У засіданні взяли участь тимчасово виконувач обов’язків голови облдержадміністрації Олег Пругло, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь, депутати обласної ради: Валерій Прядко, Валентина Крутько, Олександр Путря, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, об’єктів спільної власності територіальних громад області, журналісти.

Члени комісії розглянули та підтримали проекти рішень обласної ради, що стосувалися надання згоди на безоплатне прийняття з державної власності у спільну власність територіальних громад області друкованої продукції; звільнення батьків від плати за утримання дітей в інтернатних закладах освіти комунальної форми власності на 2019 – 2020 навчальний рік.

Детальніше...

Профільна комісія підтримала внесення змін до Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки

e-mail Друк PDF

22 жовтня під головуванням Геннадія Коваленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Валерій Калюжний, Віталій Кабачок, Руслан Рогов, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, журналісти.

Депутати ознайомилися зі зверненням голови профільної комісії Геннадія Коваленка щодо забруднення земель ДП «Кременчуцький лісгосп» Кобеляцьким комунальним підприємством «Водоканал плюс». У контексті даного питання комісія рекомендувала підготувати проект Звернення обласної ради до Генеральної прокуратури України та Міністерства надзвичайних ситуацій України та розглянути його на найближчому пленарному засіданні сесії обласної ради.

Останнє оновлення на Вівторок, 22 жовтня 2019, 16:09 Детальніше...

Сторінка 3 з 370