Профільна комісія обласної ради підтримала проєкт Звернення щодо порушення конституційних прав органів місцевого самоврядування у сфері використання надр

e-mail Друк PDF

27 лютого відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр.

У засіданні, яке вів голова постійної комісії Сергій Мамоян, взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, депутати обласної ради: Олександр Ківшик, Володимир Савченко, Анатолій Попельнюх, Дмитро Спатар, Олександр Удовіченко, Ірина Степаненко, Іван Сидоренко, Юрій Тимоха, Руслан Ляшко, Валерій Калюжний, Ігор Горжій, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники органів місцевого самоврядування області, журналісти.

Депутати розглянули та підтримали проєкт рішення обласної ради «Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2019 рік». За словами директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Павла Кропивки, загальний обсяг надходжень обласного бюджету у 2019 році (без урахування трансфертів) становив близько 2,6 млрд.грн, що на 12,5 % більше планових показників та на 12,9% більше, ніж у 2018 році. При цьому у структурі видатків загального фонду обласного бюджету найбільшою була частка видатків на фінансування соціально-культурної сфери і становила 93,9 %.

Детальніше...

Сергій Чернов: Конституційна реформа має стати потужним стимулом для розвитку територій

e-mail Друк PDF

Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов – про пріоритетні питання, які має розв’язати внесення змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування.

Внесення змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування має ознаменувати завершення першого етапу реформи та перехід до модернізованої системи територіального управління, яка відповідатиме вимогам та ідеям, закладеним у Європейській хартії місцевого самоврядування.

Рамкою у часі прийняття змін до Основного закону мали б стати чергові місцеві вибори 25 жовтня 2020 року.

Конституція формує фундамент для територіального розвитку.

Детальніше...

Профільна комісія обласної ради розглянула впровадження пілотного проекту з реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення

e-mail Друк PDF

25 лютого під головуванням Людмили Овчаренко відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

У засіданні взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, депутати обласної ради: Марина Рябокінь, Олександр Гаркавенко, Мирослава Василенко, Лариса Сухопар, Олександр Сиченко, Анатолій Яненко, Ігор Горжій, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, лікарняних закладів, представники громадськості.

Депутати розглянули звіти про роботу директора Хорольського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів Павла Грінченка, директора Високо-Тополянського психоневрологічного інтернату Сергія Мержі, директора Кобеляцького психоневрологічного будинку-інтернату Мирослава Онищенка. Наразі підтримали відповідний проєкт рішення про продовження з цими керівниками суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області терміну дії трудових контрактів.

Останнє оновлення на Четвер, 27 лютого 2020, 10:58 Детальніше...

Профільна комісія обласної ради розглянула використання коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2019 році та внесла пропозиції щодо розподілу коштів фонду у 2020 році

e-mail Друк PDF

25 лютого під головуванням Ігоря Горжія відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

У засіданні взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Василь Хоменко, Сергій Жук, Юрій Кобченко, Василь Красюк, Віктор Мартиненко, Вячеслав Мінязев, Тетяна Микуця, Валерій Прядко, Іван Близнюк, Олександр Гаркавенко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники комунальних установ обласної ради, громадськості, журналісти.

Директор Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Максим Брикульський представив присутнім проєкт Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2020 році. За результатами його обговорення комісія рекомендувала облдержадміністрації підготувати та внести на розгляд сесії відповідний проєкт рішення обласної ради з урахуванням пропозицій депутатів.

Останнє оновлення на Вівторок, 25 лютого 2020, 15:16 Детальніше...

Профільна комісія обласної ради рекомендувала скасувати тариф на послуги із розподілу природного газу

e-mail Друк PDF

24 лютого відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

У засіданні, яке вів голова постійної комісії Ігор Сірик, взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, депутати обласної ради: Сергій Гамза, Валерій Чечель, Наталя Макаруша, Микола Горб, Микола Первак, Андрій Пісоцький, Ігор Горжій, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних комунальних підприємств, журналісти.

Депутати розглянули та підтримали проєкт рішення обласної ради «Про виконання регіональної Програми заходів з організації рятування людей на водних об’єктах Полтавської області на 2016 – 2020 роки у 2019 році». За інформацією в.о. директора комунальної установи «Рятувально-водолазна служба» обласної ради Олега Сакала, у 2019 році на виконання заходів Програми з обласного бюджету було виділено понад 3 млн грн. Ці кошти були витрачені на придбання автомобіля та оновлення водолазного спорядження тощо.

Щодо проєкту рішення про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік Олександр Біленький повідомив, що за пропозицією групи депутатів звернувся до голови облдержадміністрації Олега Синєгубова з проханням відкликати даний проект рішення з розгляду на черговій сесії та направити його на доопрацювання.

«Така пропозиція не означає наявність конфліктів чи протиріч. Просто у більшості депутатів до цього проєкту рішення наразі більше запитань, ніж відповідей. Ми пропонуємо направити його на доопрацювання і не розглядати на черговій сесії 28 лютого», – сказав Олександр Біленький.

Останнє оновлення на Понеділок, 24 лютого 2020, 14:33 Детальніше...

Оголошується прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені О.Д. Бутовського в 2020 році

e-mail Друк PDF

Розпочато прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені О.Д. Бутовського, заснованої з метою відзначення громадян, громадян, досягнення яких сприяють розвитку фізичної культури, спорту та олімпійського руху.

Премією присуджується щороку до Дня заснування Міжнародного олімпійського комітету – 23 червня – організаторам фізкультурно-спортивного та олімпійського руху, науковцям, краєзнавцям, журналістам за вагомий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного та олімпійського руху Полтавщини, популяризацію ідей і принципів олімпізму.

Номінації Премії:

• «Організація фізкультурно-спортивного та олімпійського руху»;

• «Популяризація фізкультурно-спортивного та олімпійського руху».

Розмір Премії становить 5000 (п’ять тисяч) гривень у кожній номінації.

Детальніше...

Профільна комісія обласної ради погодила перелік об’єктів закладів культури для проведення капітальних ремонтів у 2020 році

e-mail Друк PDF

21 лютого під головуванням Сергія Шевчука відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, науки та культури.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, депутати обласної ради: Валерій Прядко, Валентина Крутько, Олександр Путря, Петро Ворона, Юрій Тимоха, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, директори навчальних закладів, журналісти.

Депутати розглянули та підтримали проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік». За інформацією директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Павла Кропивки, документом, серед іншого, передбачено спрямування коштів на здійснення заходів з протипожежної безпеки, зокрема, 12 млн грн – на заклади освіти і науки, 9,2 млн грн – на заклади культури.

Детальніше...

Тридцята позачергова сесія обласної ради: події у Нових Санжарах не повинні повторитися

e-mail Друк PDF

21 лютого в Полтаві відбулася тридцята позачергова сесія Полтавської обласної ради сьомого скликання. У сесійній залі зареєструвалося 46 депутатів. Пленарне засідання вів голова обласної ради Олександр Біленький.

У роботі сесії також взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник Міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко, народні депутати України Костянтин Касай та Анастасія Ляшенко, заступники голови облдержадміністрації, керівники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, представники громадськості, журналісти.

Депутати та запрошені хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблого на Сході України жителя с. Вирішальне Лохвицького району, гранатометника 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, солдата Максима Хітайлова.

У контексті питання порядку денного сесії – про ситуацію щодо розміщення в медичному центрі Національної гвардії України «Нові Санжари» громадян, евакуйованих із м. Ухань (КНР) – депутати заслухали та обговорили інформацію з даного питання голови облдержадміністрації Олега Синєгубова, заступника Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка, начальника Головного управління Національної поліції у Полтавській області Івана Вигівського.

У своїх виступах депутати висловили критичні зауваження на адресу центральних органів влади щодо незадовільної роботи з проведення відповідних інформаційно-роз’яснювальних та організаційних заходів, що, на їх думку, зумовило протестні акції мешканців селища Нові Санжари.

Останнє оновлення на Четвер, 27 лютого 2020, 12:37 Детальніше...

Депутати розглянули проєкти громадських організацій, що фінансувалися з обласного бюджету в 2019 році

e-mail Друк PDF

20 лютого відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО.

У засіданні, яке вела голова комісії Інна Авраменко, взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Олександр Сухань, Володимир Литвин, Володимир Ярошенко, Дмитро Півень, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадськості, журналісти.

Депутати розглянули та схвалили проєкти рішень обласної ради: «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік», «Про внесення змін до Положення про Почесну Грамоту обласної ради, Грамоту обласної ради та Подяку обласної ради», «Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери в Полтавській області на 2016 – 2020 роки». Останнім, зокрема, відповідно до рекомендації постійної комісії передбачено виділення 500 тисяч гривень на закупівлю сканера та відповідного програмного забезпечення для оцифрування документів Державного архіву Полтавської області.

Детальніше...

Профільна комісія обласної ради рекомендувала прискорити проведення робіт із інвентаризації земель на Полтавщині

e-mail Друк PDF

20 лютого під головуванням Валерія Капленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови обласної державної адміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Володимир Куцовол, Ніна Мацько, Микола Андрієнко, Микола Жук, Василь Стасовський, Володимир Цибенко, Володимир Бобиль, Михайло Бугрій, Сергій Жук, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники органів місцевого самоврядування області, громадськості, журналісти.

Депутати обговорили та підтримали проєкти рішень чергової сесії обласної ради щодо внесення змін до показників обласного бюджету на 2020 рік та плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на 2021-2023 роки.

Останнє оновлення на Четвер, 20 лютого 2020, 16:55 Детальніше...

Інформаційне повідомлення

e-mail Друк PDF

Повідомляємо, що пленарне засідання тридцятої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання відбудеться 21 лютого 2020 року в приміщенні обласної ради за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45. Початок засідання о 10:00.

З відповідним розпорядженням голови Полтавської обласної ради можна ознайомитися за посиланням.  

Більше статей...

Сторінка 4 з 382