На Сході України загинув боєць з Полтавщини

e-mail Друк PDF

11 лютого, під час обстрілу позицій українських захисників збройними формуваннями Російської Федерації, неподалік населеного пункту Зайцеве Донецької області, що в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ», був тяжко поранений наш земляк, солдат інженерно-саперного підрозділу Олександр Глушко. На жаль, під час евакуації до шпиталю, боєць помер.

Олександр Глушко був справжнім патріотом, з честю виконав військовий і громадянський обов’язок, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України.

Керівництво та депутати обласної ради восьмого скликання висловлюють щирі співчуття рідним і близьким героя з приводу тяжкої втрати.

 

Оголошується прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені О.Д. Бутовського 2021 року

e-mail Друк PDF

Премія Полтавської обласної ради імені О.Д. Бутовського заснована з метою відзначення громадян, досягнення яких сприяють розвитку фізичної культури, спорту та олімпійського руху.

Премією присуджується щороку до Дня заснування Міжнародного олімпійського комітету – 23 червня – організаторам фізкультурно-спортивного та олімпійського руху, науковцям, краєзнавцям, журналістам за вагомий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного та олімпійського руху Полтавщини, популяризацію ідей і принципів олімпізму.

Номінації Премії:

• «Організація фізкультурно-спортивного та олімпійського руху»;

• «Популяризація фізкультурно-спортивного та олімпійського руху».

Детальніше...

Полтавська обласна рада вітає підписання Меморандуму щодо забезпечення сталого рівня цін на природний газ для підприємств теплопостачання, – Олексій Чепурко

e-mail Друк PDF

9 лютого в облдержадміністрації відбувся брифінг голови Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова, заступника голови обласної ради Олексія Чепурка та виконувача обов’язків генерального директора ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго», депутата обласної ради Олександра Олексенка щодо забезпечення сталого рівня цін на природний газ для підприємств теплопостачання.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов повідомив, що брифінг ініційований у зв’язку з підписанням Меморандуму між Кабінетом Міністрів України, НКРЕКП, НАК «Нафтогаз» та міськими головами про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води громадянам України. Документом, зокрема, передбачено, що вартість послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води впродовж опалювального сезону 2020 – 2021 року не зміниться.

Разом з тим, для теплопостачальних підприємств передбачені відстрочка оплати за природний газ та компенсація різниці між ринковою ціною природного газу та ціною, врахованою в тарифах за тепло. Окрім цього, згідно з Меморандумом, фінансування компенсацій за різницю в тарифах для підприємств теплопостачання не перекладатимуть на органи місцевого самоврядування. Також НАК «Нафтогаз України» розробить та запровадить до 1 вересня 2021 року довгострокові цінові пропозиції для забезпечення сталого рівня цін на природний газ для підприємств теплопостачання.

Детальніше...

Робоча група обласної ради схвалила створення відокремленого структурного підрозділу Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради

e-mail Друк PDF

9 лютого під головуванням Олексія Чепурка відбулося чергове засідання робочої групи для вивчення ситуації щодо реорганізації Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради.

Окрім членів робочої групи, у засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, депутати обласної ради Тетяна Юрченко та Олег Дядик, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, управління майном обласної ради, представники Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради та Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради, журналісти.

Детальніше...

Олександр Біленький: «Полтавська обласна рада вважає вимоги щодо зменшення тарифів цілком виправданими та законними»

e-mail Друк PDF

8 лютого голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та голова облдержадміністрації Олег Синєгубов зустрілися з представниками громадськості, щоб обговорити ситуацію зі зростанням тарифів на житлово-комунальні послуги.

На початку зустрічі Олександр Біленький зауважив, що керівництво області всіляко зацікавлене у врегулюванні суспільно значущої проблеми тарифоутворення, однак повноваження місцевої влади у даному питанні досить обмежені. Тим не менш, за словами голови обласної ради, Полтавська обласна рада вважає вимоги щодо зменшення тарифів цілком виправданими та законними.

«29 грудня 2020 року на сесії обласної ради депутати висловили своє категоричне «ні» щодо підвищення тарифів і ухвалили відповідне звернення до центральних органів виконавчої влади. Також ми донесли свою позицію під час спільної зустрічі з представниками Уряду й НКРЕКП. 14 січня на позачерговій сесії обласної ради ми ухвалили низку звернень. Зокрема, звернулися до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України з пропозицією не звужувати категорії населення, які можуть отримувати субсидію, – зазначив Олександр Біленький. – Також виняткова прерогатива держави – фінансування субсидій, саме тому після підвищення тарифів держава повинна була відреагувати певним чином: або запропонувати інструментарій для зниження тарифів на газ та його транспортування, або забезпечити повністю субсидіями тих, хто самостійно не зможе оплачувати такі послуги».

Детальніше...

Постійна комісія обласної ради з питань бюджету та управління майном розглянула звіти керівників комунальних підприємств

e-mail Друк PDF

5 лютого на базі Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

У засіданні, яке вела голова комісії Лариса Босенко, взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступники голови обласної ради Олексій Чепурко, Олег Бєлоножко, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, депутати: Ігор Процай, Віктор Кордубан, Сергій Бєлашов, Оксана Винниченко, Фахраддін Мухтаров, Вячеслав Стеценко, Андрій Удовиченко, Олександр Алексюк, Сергій Бульбаха, Наталія Гранчак, Яніна Барибіна, Юлія Цибульська, Іван Москалик, Руслан Проценко, Олексій Матюшенко, Олег Дядик, Олег Діденко, Олег Хардін, заступник керівника апарату – керуючий справами обласної ради Тетяна Паутова, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, обласних комунальних підприємств та організацій, представники громадськості, журналісти.

Чільне місце у роботі комісії зайняли питання забезпечення ефективного функціонування підприємств, які відносяться до об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області.

Останнє оновлення на Субота, 06 лютого 2021, 10:38 Детальніше...

Депутати обласної ради ознайомилися з діяльністю ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

e-mail Друк PDF

5 лютого депутати обласної ради, члени постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку Іван Сидоренко, Олексій Матюшенко, заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, заступник директора Департаменту будівництва, містобудування та архітектури і житлово - комунального господарства Полтавської облдержадміністрації – начальник управління житлово-комунального господарства Едуард Рева розглянули та обговорили структури тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, звіти про інвестиційну діяльність, поточну заборгованість та фінансово-господарську діяльність ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

Виконувач обов’язків генерального директора ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго», депутат обласної ради Олександр Олексенко повідомив присутнім, що нині на балансі підприємства перебуває 90 котелень, які розташовані у містах Полтаві, Карлівці, Решетилівці, селищах міського типу Машівці та Котельві. «Полтаватеплоенерго» запровадило роботу електронних кабінетів споживачів, електронних черг, чат-ботів для передачі показників приладів обліку та постійно дбає про поліпшення якості надання послуг споживачам.

Детальніше...

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
5 лютого свій ювілейний День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради восьмого скликання Усанова Ольга Петрівна.
Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Ольгу Петрівну з ювілеєм, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, добробуту, вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на П'ятниця, 05 лютого 2021, 08:04

Депутати ознайомилися з роботою «Полтававодоканалу» та розглянули структуру тарифів підприємства

e-mail Друк PDF

3 лютого на базі комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» відбулося виїзне засідання робочої групи щодо вивчення обґрунтованості встановлених тарифів КП Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» та Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго», створеної за розпорядженням голови обласної ради Олександра Біленького.

У засіданні, яке вів голова робочої групи, заступник голови обласної ради Олексій Чепурко, взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступник голови обласної ради Лілія Руроєва, заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Олег Діденко, Сергій Савченко, заступник керівника апарату – керуючий справами обласної ради Тетяна Паутова, генеральний директор КП Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» Василь Воротинцев, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради, журналісти.

Останнє оновлення на П'ятниця, 05 лютого 2021, 09:03 Детальніше...

Олександр Біленький закликав депутатів обласної ради не політизувати питання щодо реорганізації Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради

e-mail Друк PDF

2 лютого відбулося чергове засідання робочої групи для вивчення ситуації щодо реорганізації Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради.

У засіданні, яке вів заступник голови обласної ради Олексій Чепурко, взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступник голови обласної ради Олег Бєлоножко, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, депутати обласної ради: Олег Діденко, Олександр Алексюк, Марина Василенко, Олексій Матюшенко, Людмила Мірошніченко, Ольга Усанова, Олег Дядик, Тетяна Юрченко, Наталія Гранчак, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, управління майном обласної ради, представники Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради та Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради, журналісти.

На початку засідання Олексій Чепурко закликав присутніх до конструктивної роботи та нагадав, що минулого тижня за підсумками обговорення робоча група рекомендувала облдержадміністрації надати інформацію щодо необхідності внесення змін до рішення другої сесії обласної ради восьмого скликання від 29 грудня 2020 року №78 «Про реорганізацію Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради шляхом приєднання до Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради та перепрофілювання і зміну найменування Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради», підготувати фінансові розрахунки утримання комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради зі структурним підрозділом без статусу юридичної особи у місті Полтава на період до 1 липня 2021 року та пропозиції щодо штатного розпису.

На думку голови обласної ради Олександра Біленького, в питанні щодо реорганізації Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради і депутатам, і облдержадміністрації слід діяти консолідовано та послідовно, аби уникнути конфронтації та поширення неправдивої інформації.

Останнє оновлення на Вівторок, 02 лютого 2021, 16:41 Детальніше...

Профільна комісія обласної ради розглянула звіти про інвестиційну та фінансово-господарську діяльність КП ПОР «Полтававодоканал»

e-mail Друк PDF

29 січня під головуванням Івана Сидоренка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступники голови обласної ради Лілія Руроєва, Олексій Чепурко, заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Володимир Говоренко, Олексій Матюшенко, Наталія Гранчак, Ірина Степаненко, Руслан Проценко, Іван Москалик, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, обласної ради, генеральний директор КП ПОР «Полтававодоканал» Василь Воротинцев, директор комерційний АТ «Полтаваобленерго» Дмитро Маркідов, директор з правової роботи АТ «Полтаваобленерго» Олег Остроушко, журналісти.

Генеральний директор КП ПОР «Полтававодоканал» Василь Воротинцев доповів присутнім про структуру тарифів на водопостачання та водовідведення КП ПОР «Полтававодоканал» з 1 січня 2021 року, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 16 грудня 2020 року. За його словами, основними чинниками збільшення тарифів стали: зростання витрат на оплату праці, податків та зборів, збільшення вартості електроенергії, реагентів, будівельних матеріалів тощо.

Також під час засідання були розглянуті питання щодо інвестиційної, фінансово-господарської діяльності КП ПОР «Полтававодоканал» та стану розрахунків підприємства за спожиту електроенергію перед АТ «Полтаваобленерго». Василь Воротинцев зауважив, що на підприємстві постійно працюють над поліпшенням матеріально-технічного становища, зокрема, оптимізована робота аварійних бригад, проводяться планово-попереджувальні заходи, здійснюється робота щодо скорочення втрат води. З 1 червня 2019 року підприємство стало учасником ринку електроенергетики, що дозволяє закуповувати електричну енергію за нижчим тарифом.

Детальніше...

Сторінка 4 з 414