На IV міжнародному Форумі практиків партиципації презентовано Бюджет участі Полтавської області

e-mail Друк PDF

17 січня в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського розпочав роботу IV міжнародний Форум практиків партиципації, який проходить у рамках проєкту «Партнерство для розвитку міст», що впроваджує Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

У заході взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник Полтавського міського голови Світлана Нестуля, громадські активісти, експерти з України, Португалії, Великої Британії, Грузії, Молдови, Польщі, представники інституцій, що підтримують розвиток партиципаторних практик, журналісти.

У вітальному слові до учасників Форуму Анатолій Ханко наголосив на суспільній значимості громадського бюджету, про що, на його думку, свідчить досвід впровадження партципаторних практик Полтавською обласною радою.

Детальніше...

До Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування приєдналися ще 5 місцевих рад

e-mail Друк PDF

14 січня в Полтаві відбулося засідання правління Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

На засіданні, яке вів голова Полтавської обласної ради, голова Асоціації Олександр Біленький, ухвалено рішення про прийом нових членів. Правління схвалило 5 заявок на вступ до Асоціації – від Шишацької, Новогалещинської та Козельщинської селищних рад, а також Стасівської (Диканський район) та Ковалівської (Шишацький район) сільських рад.

Члени правління заслухали річний звіт виконавчого директора Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Володимира Микійчука.

Детальніше...

Олександр Біленький вручив нагороди переможцям обласного конкурсу «Самоврядування очима дітей»

e-mail Друк PDF

14 січня голова обласної ради, голова Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Олександр Біленький вручив нагороди переможцям обласного конкурсу образотворчого мистецтва серед дітей шкільного віку області «Самоврядування очима дітей».

Конкурс проведено Асоціацією за сприяння обласної ради.

Всього у 2019 році на конкурс було подано близько двохсот робіт. Робочою групою відібрано, відповідно положення, тридцять шість робіт, по дванадцять на кожну категорію. За результатами онлайн голосування визначено 9 переможців.

Вітаючи переможців, Олександр Біленький зазначив важливість заохочення творчості дітей на тему місцевого самоврядування, адже це, на його думку, допоможе сформувати у школярів життєву позицію.

«Конкурс ми проводимо третій рік. Дуже цікаво, що сучасні діти дивляться на життя під іншим кутом, і саме від їхнього бачення залежить майбутнє України, місцевого самоврядування», – підкреслив Олександр Біленький.

Останнє оновлення на Вівторок, 14 січня 2020, 16:29 Детальніше...

Олександр Біленький: Потрібно, щоб випускники закладів профтехосвіти області могли реалізувати себе в Україні

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова обласної ради Олександр Біленький на апаратній нараді у голови обласної державної адміністрації Олега Синєгубова під час обговорення питання щодо впровадження STEM-освіти в закладах професійної (професійно-технічної) освіти області.

«Решетилівський професійний аграрний ліцей імені Боровенського – один з найуспішніших подібних закладів в Україні. Дуже важливо, щоб матеріальна база, яка є в ліцеї завдяки впровадженню STEM-освіти була у кожному закладі професійно-технічної освіти Полтавської області, – зазначив Олександр Біленький. – Сама STEM-освіта дуже цікава, і я сподіваюся, що завдяки перемозі одного із закладів профтехосвіти області у Всеукраїнському конкурсі на створення Центру професійної досконалості із залученням коштів Європейського Союзу, буде ще краще модернізовано матеріально-технічну базу закладу-переможця. У свою чергу, депутати обласної ради теж приділяють значну увагу питанню фінансування закладів профтехосвіти, адже робітничі професії у нас в дефіциті. Потрібно, щоб випускники цих закладів могли реалізувати себе в Україні: чи то продовжуючи навчання у ВНЗ, чи працевлаштовуючись на місцеві підприємства».

Останнє оновлення на Понеділок, 13 січня 2020, 16:19 Детальніше...

До уваги журналістів: оголошується прийом матеріалів на обласний конкурс журналістських робіт

e-mail Друк PDF

Оголошується прийом матеріалів на обласний конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади – шлях до сталого розвитку громад» на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Полтавської області.

Конкурс засновано Полтавською обласною радою з метою підвищення обізнаності населення області про переваги та здобутки реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, а також кращі практики, ініціативи й позитивні зрушення в розвитку громад через публікації, радіо- та телепрограми, розміщені у регіональних та місцевих засобах масової інформації, за методологією, розробленою в рамках Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».

На Конкурс приймаються роботи з тематики реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади, які висвітлюють:

Детальніше...

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
5 січня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Мацько Ніна Костянтинівна.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Ніну Костянтинівну з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Неділя, 05 січня 2020, 12:40

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

2 січня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Жук Микола Григорович.

Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Миколу Григоровича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!

Останнє оновлення на Четвер, 02 січня 2020, 10:25

З новорічними святами

e-mail Друк PDF

Дорогі земляки!

Наближається Новий 2020 рік! Хочеться, щоб він приніс нам довгоочікувані перемогу та мир, можливості для втілення планів і задумів, достойне життя, щоб для кожного збулися найзаповітніші мрії.

Велика подяка мешканцям Полтавщини, хто своєю працею та знаннями примножує багатства краю, дбає про рідну землю, неповторну часточку України.

Дорогі друзі! Нехай Новий рік стане для нас часом здобутків і змін на краще, в кожній громаді та оселі прибуде достатку, злагоди і земних щедрот. Бажаю міцного здоров’я, гарних новорічних свят у колі найдорожчих людей!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на Четвер, 02 січня 2020, 08:36

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
29 грудня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Куцовол Володимир Миколайович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Володимира Миколайовича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Субота, 28 грудня 2019, 15:56

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 

 
27 грудня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Щуров Віктор Степанович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Віктора Степановича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на П'ятниця, 27 грудня 2019, 08:59

Депутати обговорили порядок оформлення та отримання ліцензії на право зберігання пального сільськогосподарськими підприємствами

e-mail Друк PDF

26 грудня під головуванням Валерія Капленка відбулось засідання депутатів – членів постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин: Миколи Андрієнка, Миколи Жука, Володимира Цибенка.

Депутати взяли участь у селекторній нараді в Полтавській облдержадміністрації щодо впровадження ринку землі та внесення правок у відповідний законопроект, яку провів заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з питань агрополітики Тарас Висоцький.

У ході засідання депутати також заслухали та обговорили інформацію представника Головного Управління ДФС у Полтавській області Руслана Горскіна про порядок оформлення та отримання ліцензії на право зберігання пального сільськогосподарськими підприємствами.

Детальніше...

Сторінка 4 з 379