29 січня – День пам’яті Героїв Крут

e-mail Друк PDF

Україна буде до тих пір, поки за неї є кому боротись!

Кожного року 29 січня ми вшановуємо героїчний вчинок курсантів, гімназистів, студентів київських вищих навчальних закладів, які 1918 року поблизу залізничної станції Крути вступили в запеклий бій з переважаючими силами московсько-більшовицького агресора.

Їх героїчний спротив дозволив стримати стрімкий наступ більшовиків на Київ та надав час уряду Української Народної Республіки для укладання Брест-Литовського мирного договору, що означало міжнародне визнання української незалежності.

Ці мужні молоді хлопці назавжди залишиться в історії України як символ героїзму, волелюбності та самопожертви.

Сьогодні українські воїни, як і 100 років тому, боронять нашу незалежність, захищають наше право бути вільними на своїй власній землі.

Шануймо тих, хто бореться!

Слава Україні, слава нашим героям!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на П'ятниця, 29 січня 2021, 09:24

Профільна комісія обласної ради вивчала фінансовий та матеріальний стан ПОКП «Полтавафарм»

e-mail Друк PDF

28 січня під головуванням Олександра Кудацького відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

У засіданні взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, заступник голови обласної ради Олег Бєлоножко, депутати обласної ради: Ольга Величко, Михайло Виноград, Наталія Гранчак, Людмила Корнієнко, Максим Середа, Олег Фещенко, Вячеслав Ждан, Олег Хардін, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради, журналісти.

Присутні заслухали інформацію директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктора Лисака щодо діяльності Полтавського обласного комунального підприємства «Полтавафарм». За його словами, до складу підприємства входять 167 аптечних закладів, фактично ж відпуском лікарських засобів нині займається близько 80 аптечних закладів. Упродовж останніх років на підприємстві суттєво знизився товарообіг, який у 2018 році становив 470 млн грн, у 2019 році – близько 370 млн грн.

Станом на 1 грудня 2020 року прострочена заборгованість ПОКП «Полтавафарм» перед постачальниками за отримані лікарські засоби та надані послуги складає понад 30 млн грн. Існує також заборгованість із виплати заробітної плати – 5,4 млн грн та зі сплати податків – 4,3 млн грн.

Детальніше...

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
28 січня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради восьмого скликання Руслан Дмитрович Богдан.
Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Руслана Дмитровича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, добробуту, вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Четвер, 28 січня 2021, 08:16

До уваги органів виконавчої влади та місцевого самоврядування!

e-mail Друк PDF

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг запрошує уповноважених представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування до відкритого обговорення проєктів постанов НКРЕКП про внесення змін до постанов НКРЕКП щодо встановлення тарифів на послуги розподілу природного газу від 16 грудня 2020 року №№ 2450, 2454, 2456, 2458, 2460, 2461, 2462 та від 30 грудня 2020 року №№ 2770, 2772, 2777, 2781, 2782, 2785, 2787.

Обговорення відбудеться 29 січня 2021 року в місті Києві, в приміщенні НКРЕКП, вул. Смоленська 19, каб. 123, запрошуються уповноважені представники органу виконавчої влади та органу місцевого самоврядування.

Для участі у заході необхідно надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду заявку, вказавши прізвище та ініціали, посаду представника органу місцевого самоврядування (органу виконавчої влади).

Обговорення по ліцензіатах відбудеться:

ПрАТ "Гадячгаз" - 8:00;

АТ "Лубнигаз" - 8:30;

АТ "Полтавагаз" - 9:00.

 

Робоча група обласної ради вивчала обґрунтованість тарифів КП ПОР «Полтававодоканал» та ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»

e-mail Друк PDF

27 січня відбулося засідання робочої групи щодо вивчення обґрунтованості встановлених тарифів КП ПОР «Полтававодоканал» та ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

У засіданні, яке вів заступник голови обласної ради, голова робочої групи Олексій Чепурко, взяли участь виконуючий обов’язки голови обласної ради, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступники голови обласної ради Лілія Руроєва, Олег Бєлоножко, заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Олег Діденко, Лариса Босенко, Олег Панкратьєв, керівники структурних підрозділів обласної ради та облдержадміністрації, генеральний директор КП ПОР «Полтававодоканал» Василь Воротинцев, виконувач обов’язків генерального директора ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Олександр Олексенко, журналісти.

На початку засідання Олексій Чепурко зауважив, що тема зростання тарифів на комунальні послуги набула широкого резонансу серед населення. Саме тому завданням робочої групи є не лише вивчення обґрунтованості тарифів на послуги, що надають обласні комунальні підприємства «Полтававодоканал» і «Полтаватеплоенерго», а й пошук тих рішень, які б сприяли стабільній роботі підприємств і не створювали напругу в суспільстві.

«Завдання цієї робочої групи – розібратися з питанням тарифоутворення, донести населенню максимально відкриту й прозору інформацію, чому підприємства встановили такі тарифи. І депутати обласної ради, й облдержадміністрація повинні робити все для того, аби з одного боку населення було спроможне оплачувати послуги наших комунальних підприємств, з іншого – щоб ці підприємства не були збитковими і не дотувалися потім з обласного бюджету», – наголосив Олексій Чепурко.

Останнє оновлення на Середа, 27 січня 2021, 14:53 Детальніше...

27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

27 січня світова спільнота вшановує пам’ять жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році завдяки військам 1-го Українського фронту вдалося звільнити бранців найбільшого нацистського табору смерті – Аушвіц-Біркенау в Освенцимі. Однак мільйони жінок, чоловіків і дітей так і не дочекалися порятунку…

Так само не вдалося вчасно зупинити насильницьку машину комуністичного режиму, яка «проковтнула» мільйони невинних під час голодомору та політичних репресій. Ці, а також інші історичні факти вкотре нагадують нам, що будь-який режим, який має тоталітарну ідеологію, ґрунтується на ненависті, расизмі чи зверхності, є небезпечним для людства.

Схилімо голови в журбі за полеглими у безіменних могилах і печах крематоріїв. Пам’ятаймо, що життя людини – найвища цінність.

Плекаймо в серцях любов до ближніх, добро та мир!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Відбулося чергове засідання робочої групи щодо реорганізації Центру соціально-психологічної реабілітації дітей

e-mail Друк PDF

26 січня відбулося чергове засідання робочої групи для вивчення ситуації щодо реорганізації Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради.

У засіданні, яке вів заступник голови обласної ради Олексій Чепурко, взяли участь виконуючий обов’язки голови обласної ради, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступник голови обласної ради Олег Бєлоножко, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, депутати обласної ради: Олег Діденко, Олександр Алексюк, Марина Василенко, Олексій Матюшенко, Людмила Мірошніченко, Ольга Усанова, Олег Дядик, Тетяна Юрченко, Наталія Гранчак, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, управління майном обласної ради, представники Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради та Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради.

На початку засідання Олексій Чепурко нагадав, що на минулому тижні відбулося перше зібрання робочої групи. За підсумками обговорення депутати вирішили наочно ознайомитися з умовами перебування дітей в Комунальному закладі «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради та Гадяцькому дитячому будинку Полтавської обласної ради та внести свої пропозиції щодо роботи закладів на розгляд чергового засідання робочої групи.

Також Олексій Чепурко зауважив, що процес вивчення ситуації щодо реорганізації Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради став занадто заполітизованим, й закликав депутатів до конструктивної роботи, дбаючи насамперед про долю дітей.

Потому члени робочої групи та запрошені висловили своє бачення щодо реорганізації Центру, долі колективу, подальшого використання будівлі тощо.

Заступник голови обласної ради, член робочої групи Олег Бєлоножко зазначив, що вважає рішення обласної ради щодо реорганізації Центру соціально-психологічної реабілітації дітей цілком виправданим:

«Діти повинні перейти до Гадяцького дитячого будинку й одержати максимальну соціальну адаптацію в новому колективі, отримати допомогу психолога. Також необхідно, щоб всі працівники Центру, які неналежно виконували свої обов’язки й допустили випадки насильства, понесли відповідальність в установленому законом порядку. Що стосується будівлі, то є лише єдиний шлях її подальшого використання – перепрофілювання в інший дитячий заклад», – наголосив Олег Бєлоножко.

Детальніше...

Правоохоронці Полтавщини отримали 12 службових автомобілів

e-mail Друк PDF

26 січня виконуючий обов’язки голови Полтавської обласної ради, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко та голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов урочисто передали дванадцять поліцейських автомобілів правоохоронцям області.

Зокрема дві автівки були придбані за кошти обласного бюджету в рамках обласної Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки.

Детальніше...

Відбулось нагородження лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Петра Ротача

e-mail Друк PDF

25 січня в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбулось нагородження лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Петра Ротача.

Привітали нагороджених заступник голови обласної ради Олексій Чепурко, члени журі Премії: кандидат історичних наук, археолог, історіограф та музеєзнавець, директор Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського Олександр Супруненко, завідувач кафедри української літератури Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Віра Мелешко, а також т.в.о. директора Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації Ірина Удовиченко.

Останнє оновлення на Вівторок, 26 січня 2021, 08:19 Детальніше...

Члени робочої групи – депутати обласної ради ініціювали звернення до регіонального підрозділу НКРЕКП

e-mail Друк PDF

22 січня відбулося засідання робочої групи з вивчення питання щодо визначення права власності газорозподільних мереж Полтавської області. У засіданні взяли участь виконуючий обов’язки голови обласної ради, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступники голови обласної ради Лілія Руроєва, Олексій Чепурко, Олег Бєлоножко, головував – депутат обласної ради Руслан Богдан.

Робоча група, до складу якої увійшли депутати обласної ради з різних фракцій та представник громадськості, створена за розпорядженням голови обласної ради Олександра Біленького відповідно до протокольного доручення пленарного засідання третьої позачергової сесії обласної ради восьмого скликання від 14 січня 2021 року.

Члени робочої групи та запрошені ознайомилися з інформацією щодо динаміки обсягу видобутку та споживання природного газу в області, обговорили прогалини у чинному законодавстві, вплив епідемії коронавірусу на роботу нафтогазовидобувної галузі та звернули увагу на коливання вартості природного газу впродовж року, що призвело до зменшення планових надходжень рентної плати до місцевих бюджетів.

У депутатів обласної ради – членів робочої групи також виникло чимало зауважень щодо структури тарифу на транспортування газу для населення, зокрема, обсягу виробничо-технологічних витрат, витрат минулих періодів тощо та відсутності договорів між газорозподільними підприємствами та громадами області про використання локальних газотранспортних мереж. Виконуючий обов’язки голови обласної ради, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко зауважив, що визначення права власності газорозподільних мереж області потребує ретельного вивчення і сподівається на зацікавленість керівників громад у дослідженні цієї проблеми.

«Ми можемо звернутися до громад із запитанням щодо газорозподільних мереж середнього та низького тиску, щоб з’ясувати в якому вони стані, як використовуються, і які правовідносини між газорозподільними підприємствами і громадами. Також ми можемо ухвалити колективне звернення до регіонального підрозділу НКРЕКП стосовно того, чи є якісь повноваження в органу щодо контролю й перевірки виробничо-технологічних витрат, які оператори ГРМ враховують під час формування тарифів», – зазначив Олександр Лемешко.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 січня 2021, 17:45 Детальніше...

У Полтаві відзначили День Соборності України

e-mail Друк PDF

22 січня у Полтаві відбулося традиційне покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку з нагоди Дня Соборності України.

В церемонії взяли участь перші керівники області – голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, виконуючий обов’язки голова обласної ради, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступники голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко та Богдан Бабіч, представники правоохоронних органів області, державні службовці, громадськість.

Детальніше...

Більше статей...

Сторінка 5 з 414