Українська асоціація районних та обласних рад запрошує до участі в ІХ Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest»

e-mail Друк PDF

9 листопада 2019 року у місті Києві, за сприяння Української асоціації районних та обласних рад, Міністерства культури України, Київської міської державної адміністрації, Благодійної організації «Фонд інновацій та розвитку» відбудеться ІХ Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest».

Українська асоціація районних та обласних рад запрошує дитячо-юнацькі творчі колективи та окремих виконавців Полтавської області взяти участь у Конкурсі, який популяризує культурну спадщину України, підтримує талановитих дітей, сприяє зміцненню дружніх зв`язків та культурних взаємовідносин з іншими країнами.

З докладною інформацією про ІХ Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» та умовами участі у ньому можна ознайомитися за електронною адресою: http: //www.perlyny.com.ua або за тел. 044-586-40-11, 067-520-11-35.

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 жовтня 2019, 08:30

Українська асоціація районних та обласних рад оприлюднила резолюцію з питань впровадження реформи децентралізації

e-mail Друк PDF

В рамках комплексних інформаційно-просвітницьких заходів Української асоціації районних та обласних рад, які відбулися наприкінці минуло місяця на Одещині, керівниками районних та обласних рад було розглянуто питання щодо подальшого впровадження в Україні реформи органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

За результатами обговорення, прийнято відповідну резолюцію, яка охопила питання: змін до Конституції України в частині децентралізації, місцевих виборів 2020 року на новій територіальній основі, адміністративно-територіального устрою держави, ринку землі, функціонування соціальної сфери та визначення повноважень районних рад, що будуть сформовані після укрупнення субрегіонального рівня.

З тестом резолюції можна ознайомитися, натиснувши СЮДИ.

Останнє оновлення на Четвер, 03 жовтня 2019, 16:03

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку. День ветерана

e-mail Друк PDF

Дорогі представники старшого покоління!

Сердечно вітаємо вас із Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Неоціненне багатство людей поважного віку – практичний життєвий досвід, мудрість, знання, вміння. Ви є носіями кращих культурних та трудових традицій українського народу.

На нелегких життєвих дорогах ви зуміли зберегти та пронести у своєму серці найкращі духовні якості покоління – честь, гідність, доброту, любов. Наша безмежна вдячність вам за слушні поради та безцінні знання, за готовність повсякчас підтримати і допомогти, за високу громадянську свідомість, за гідний приклад для наслідування.

Щиро зичимо міцного здоров’я, сімейного щастя, злагоди та добробуту! Нехай вогник родинного тепла завжди зігріває ваші серця!

Олег Пругло,

т.в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

Останнє оновлення на Середа, 02 жовтня 2019, 08:11

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

e-mail Друк PDF

Шановні бібліотекарі! Дорогі читачі!

Сердечно вітаємо вас із Всеукраїнським днем бібліотек!

Бібліотека завжди була і залишається храмом знань, берегинею літературної спадщини людства, а бібліотекарі – провідниками у чарівний світ друкованих творів.

Важко переоцінити роль книгозбірень у забезпеченні нерозривного зв’язку минулого і сьогодення, у збереженні духовних та культурних надбань поколінь.

Сьогодні бібліотечна справа озброюється новими технологіями, знаходиться в невпинному пошуку нових форм спілкування з читачами завдяки високій фаховій компетентності, відданості справі та невичерпному ентузіазму працівників бібліотек.

Щиро зичимо бібліотекарям та всім, хто любить і цінує книгу, міцного здоров'я, сімейного тепла, творчого натхнення та особистих досягнень!

Олег Пругло,

т.в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

 

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 

Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Наталю Миколаївну з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!

Останнє оновлення на Вівторок, 15 жовтня 2019, 08:03

Олександр Біленький: Лідерство ‒ це інтуїтивний рух вперед з великими викликами до себе

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький під час зустрічі з студентами Полтавського регіонального осередку Української Академії Лідерства, яка відбулася 26 вересня в обласній раді за участю заступника голови обласної ради Анатолія Ханка.

Олександр Біленький та Анатолій Ханко розповіли майбутнім лідерам про діяльність депутатського корпусу обласної ради, спрямовану на розв’язання важливих питань соціально-економічного розвитку Полтавщини та відповіли на численні запитання студентів. Йшлося про впровадження реформи територіальної організації влади та місцевого самоврядування, процеси децентралізації, створення умов для забезпечення сталого розвитку громад, засновані обласною радою Бюджет участі Полтавської області, Шкільний громадський бюджет, Екологічні ініціативи, конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області.

«Ці заходи ми проводимо для того, щоб люди відчули свою значимість у вирішенні питань, які турбують громади», ‒ наголосив Олександр Біленький.

Окремий блок запитань стосувався шляху Олександра Біленького та Анатолія Ханка в політику, вироблення особистих лідерських якостей, реалізації планів та задумів.

«У 1997 році я брав участь у проекті «Школа молодих політиків», і після цього моє життя почало рухатися в бік політики, ‒ сказав Олександр Біленький. ‒ Досвід набувається з часом. Важливо, щоб було бажання працювати в команді. Моє головне завдання ‒ закумулювати роботу депутатів, виконавчого апарату, приймати позитивні рішення в інтересах виборців, надавати дієву допомогу людям».

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 вересня 2019, 10:14 Детальніше...

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном

e-mail Друк PDF

24 вересня під головуванням Миколи Бондаря відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

У засіданні взяли участь виконувач обов’язків голови облдержадміністрації Олег Пругло, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Роман Товстий, заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь, депутати обласної ради: Володимир Бобиль, Володимир Говоренко, Костянтин Кірпосенко, Олександр Коваленко, Михайло Міщенко, Валентин Несен, Віктор Скочко, Олександр Удовіченко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, журналісти.

Комісія заслухала інформацію директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Павла Кропивки про виконання обласного бюджету за І півріччя 2019 року, розглянула та підтримала проект рішення сесії обласної ради щодо приватизації шляхом продажу на аукціоні нежитлової будівлі учбового корпусу № 2 у Лубнах.

Останнє оновлення на Вівторок, 24 вересня 2019, 13:42 Детальніше...

23 вересня – День визволення Полтави від нацистських окупантів. День міста

e-mail Друк PDF

Шановні полтавці!

Дорогі ветерани Другої світової війни!

Сердечно вітаємо вас із Днем визволення Полтави від нацистів та Днем міста!

У роки Другої світової війни на різних фронтах воювали, з кожним днем наближаючи перемогу, понад 200 тисяч наших земляків. Ми у вічному боргу перед кожним із них – тими, хто ціною власного життя, проявляючи мужність та патріотизм, врятували Полтавщину, Україну і світ від нацистського поневолення.

Гідними спадкоємцями і продовжувачами ратної слави переможців нацизму є наші воїни, яким нині доводиться зі зброєю у руках захищати територіальну цілісність України та її державний суверенітет.

Дорогі ветерани! Наша безмежна вдячність кожному з вас за відвагу в боях, за щоденну сумлінну працю у повоєнні часи, за жертовність та міцність духу. Щиро зичимо міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії та довгих років життя під мирним українським небом!

Світла пам'ять полеглим Героям!

Олег Пругло,

т.в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

У Полтаві вшанували героїв-добровольців

e-mail Друк PDF

Днями в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.В. Гоголя відбулася урочиста церемонія нагородження добровольців Полтавщини Почесною народною відзнакою «Лицарський хрест добровольця».

Організаторами заходу, що відбувся за підтримки Полтавської обласної ради, виступили ВГО «Лицарський хрест», ГО «Агенція сталого розвитку» та депутат обласної ради Сергій Соловей.

Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять загиблих учасників антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на Сході України.

Народну нагороду героям-добровольцям, які в числі перших стали на захист державного суверенітету та територіальної цілісності України, вручили волонтери, депутати, представники громадських організацій.

Учасники заходу переглянули відеосюжети про п’ятьох полеглих земляків-добровольців: Анатолія Курочку, Віталія Кузьменка, Олександра Матвійчука, В’ячеслава Литовченка, Дмитра Пругла. За них нагороди отримали рідні.

Виступаючи перед присутніми, заступник голови Полтавської обласної ради, учасник бойових дій, доброволець Анатолій Ханко відзначив важливу роль українських добровольчих формувань у протидії збройній агресії Росії на Донбасі, висловив слова подяки батькам загиблих, які виховали справжніх патріотів України.

Детальніше...

22 вересня – День машинобудівника

e-mail Друк PDF

Шановні працівники машинобудівного комплексу!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Машинобудівна промисловість займає одну з ключових позицій в економічному секторі області та представлена залізничним машинобудуванням, виробництвом автомобільної техніки, технологічного устаткування для хімічної і харчової промисловості, електричного й електронного устаткування, верстато- та приладобудуванням.

Шановні машинобудівники! Завдяки вашому високому професіоналізму, майстерності та відданості обраній справі Україна отримує високотехнологічну продукцію, покращується добробут громадян, зміцнюються позиції країни на світових ринках.

Бажаємо вам трудової наснаги, досягнення високих показників у роботі, невичерпної енергії та міцного здоров’я!

Олег Пругло,

т.в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

21 вересня – День фармацевтичного працівника

e-mail Друк PDF

Шановні працівники фармацевтичної галузі!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем фармацевтичного працівника!

Фармація належить до найдавніших сфер людської діяльності, яка зародилася на зорі цивілізації задля забезпечення найважливішої потреби людини – бути здоровою. І нині це одна з головних складових системи охорони здоров’я.

Дорогі фармацевти Полтавщини! Ви завжди готові прийти на допомогу, підтримати хворого – і фаховою порадою, і щирим теплим словом. Сумлінність, мудрість та висока компетентність кожного з вас – провізорів, фармацевтів, виробників, дистриб’юторів – це запорука здорового, повноцінного життя мешканців області.

Бажаємо вам особистого щастя, сімейного благополуччя, невичерпної енергії та оптимізму, злагоди, миру і достатку!

Олег Пругло,

т.в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

Сторінка 5 з 370