1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку. День ветерана

e-mail Друк PDF

Шановні ветерани!

Щиро вітаю вас з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Ваші заслуги перед українською державою та народом – військова слава і трудова звитяга – неоціненні, а життя варте легенд.

Кожен ветеран має бути оточений постійною турботою та увагою з боку держави, суспільства, рідних і близьких людей.

Знайте – нам потрібні ваші поради, що грунтуються на багатому життєвому досвіді, потрібна ваша підтримка.

Бажаю вам перебувати в гармонії зі своїм віком, бути завжди задоволеними своїм здоров'ям, своєю самостійністю, відчуттям внутрішньої свободи. Нехай джерелом радості та гарного настрою стане для вас як життя ваших рідних, так і ваше особисте життя!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький


Останнє оновлення на Четвер, 01 жовтня 2020, 07:15

Інформаційне повідомлення

e-mail Друк PDF

Повідомляємо, що друге пленарне засідання тридцять четвертої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання заплановане на 09 жовтня 2020 року.

Останнє оновлення на Середа, 30 вересня 2020, 09:55

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

e-mail Друк PDF

Шановні працівники бібліотек Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з Всеукраїнським днем бібліотек!

Ваша самовіддана праця відзначаєтеся глибокими знаннями та відданістю бібліотечній справі. Ви є хранителями пам'яті багатьох поколінь різних народів, досвідченими провідниками читачів у світ знань, подорожей, фантастики, наукових відкриттів.

Завдяки вам наші бібліотеки стали справжніми культурними центрами, в яких регулярно відбуваються цікаві науково-освітні та мистецькі заходи.

Бажаю вам, шановні книгознавці, міцного здоров’я, миру, добробуту, творчих успіхів, вірних друзів та однодумців!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Співчуваємо

e-mail Друк PDF

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради сьомого скликання, виконавчий апарат обласної ради висловлюють глибоке співчуття голові постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Людмилі Овчаренко з приводу тяжкої втрати – смерті матері, Валентини Василівни.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 29 вересня 2020, 16:02

Олександр Біленький та Володимир Куцовол передали автомобіль бійцям ООС

e-mail Друк PDF

29 вересня голова обласної ради Олександр Біленький та депутат обласної ради Володимир Куцовол передали представнику першого окремого батальйону морської піхоти Збройних Сил України, лейтенанту Сергію Стратічуку вантажний автомобіль підвищеної прохідності ГАЗ 66-11.

Автівку, випуску 90-х років, було придбано за власні кошти Олександром Біленьким та Володимиром Куцоволом. Капітально відремонтували її в КАТП Полтавської обласної ради (керівник Олександр Приходько): переварили кузов, пофарбували, замінили ходову частину, гуму, генератор, стартер, акумуляторну батарею тощо.

В оформленні документів на автомобіль та підборі запчастин допомогу надала громадська спілка «Координаційна рада громадських організацій учасників АТО» та безпосередньо її голова, учасник бойових дій Віталій Турпітько.

«Синергія зусиль всіх причетних до цієї благородної справи вилилася в кінцевий результат, – наголосив Олександр Біленький. – Це вже п’ятий автомобіль, який ми купили. Один із них – мікроавтобус – залишився в «Батальйоні небайдужих» для потреб волонтерів, решта – на передовій. Окрім цього, різним частинам і підрозділам Збройних Сил надавали допомогу продуктами харчування, речами та обладнанням. У нас йде війна, і тому ми маємо допомагати фронту. Наближаємо перемогу разом».

Останнє оновлення на Вівторок, 29 вересня 2020, 14:55 Детальніше...

Вони любили небо

e-mail Друк PDF

25 вересня 2020 року поблизу міста Чугуєва Харківської області, під час планового навчального польоту, розбився літак АН-26 Збройних Сил України. На борту перебувало 27 курсантів і офіцерів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Серед загиблих був наш земляк, мешканець міста Миргорода Полтавської області Андрій Роспотнюк, який навчався на військового штурмана.

Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради висловлюють щирі співчуття рідним і близьким Андрія Роспотнюка, усіх загиблих з приводу тяжкої втрати. Вічна пам’ять загиблим льотчикам.

 

Останнє оновлення на Понеділок, 28 вересня 2020, 08:40

27 вересня – День машинобудівника

e-mail Друк PDF

Шановні працівники машинобудівного комплексу Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Машинобудування забезпечує стабільне функціонування інших галузей промисловості, сфери послуг і побуту, позитивно впиває на темпи науково-технічного прогресу.

На машинобудівних підприємствах нашої області успішно впроваджуються сучасні технології виробництва, розширюється асортимент продукції, яка стає більш якісною, конкурентоспроможною.

Шановні машинобудівники, ваша наполеглива праця та високий професіоналізм значною мірою сприяють соціально-економічному розвитку області та України, зростанню добробуту населення.

Бажаю вам міцного здоров’я, миру, достатку, нових виробничих досягнень, успішної реалізації найсміливіших планів!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 вересня 2020, 08:15

Оприлюднена Резолюція XX Всеукраїнської наради-семінару з актуальних питань децентралізації Української асоціації районних та обласних рад

e-mail Друк PDF

Нові повноваження для районних рад та ресурси на їх виконання, проведення перших виборів на підконтрольній території Луганської та Донецької областей, утворення посади Віце-прем’єр-міністра з питань децентралізації й зміни до Конституції – головні теми, що лягли в основу Резолюції XX Всеукраїнської наради-семінару з актуальних питань децентралізації.

Так, учасники наради-семінару сформували 17 повноважень, що можуть здійснюватися органами місцевого самоврядування на субрегіональному рівні. Зокрема мова йде про управління та утримання медзакладів, шкіл-інтернатів, об’єктів культури, дорожньої інфраструктури та інше.

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 вересня 2020, 08:13 Детальніше...

До уваги студентів і магістрантів

e-mail Друк PDF

Полтавська обласна рада запрошує студентів 2 – 5 курсів та студентів магістратури вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Полтавської області (окремих авторів чи авторські колективи) до участі в щорічному конкурсі студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад».

На конкурс подаються роботи, що містять науково-теоретичні і науково-практичні дослідження з проблем місцевого самоврядування та побудови громадянського суспільства.

Основні тематичні напрями:

• реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади;

• підвищення якості надання муніципальних послуг (освітніх, медичних, культурних, житлово-комунальних, транспортного обслуговування та ін.), що надаються населенню на рівні територіальних громад;

• підвищення рівня забезпечення правопорядку в територіальних громадах;

• питання охорони довкілля;

• актуальні проблеми молоді: стан, шляхи їх вирішення.

Детальніше...

23 вересня – День визволення Полтави від нацистських окупантів, День міста

e-mail Друк PDF

Дорогі полтавці, шановні ветерани!

Щиро вітаю вас із Днем визволення Полтави від нацистських окупантів та Днем міста!

Про страшні роки Другої світової війни, зокрема, період нацистської окупації рідного краю більшість із нас знає із розповідей рідних, свідчень очевидців, історичних документів, книжок і фільмів.

Важко уявити, що довелося пережити полтавцям під час гітлерівської колонізації: руйнацію, пограбування, примусове рабство, голод, щоденні фізичні і моральні страждання.

Вересень 1943 року приніс містянам довгоочікуване звільнення від нацистів та їх так званого «нового порядку».

Подвиг визволителів Полтави, їх мужність та військова звитяга є надбанням історії, а вдячність сучасників та прийдешніх поколінь полтавців – безмежною!

Сьогодні чимало наших земляків самовіддано захищають державний суверенітет та територіальну цілісність України на Сході, примножують славні бойові традиції старшого покоління.

Слова вдячності нашим шановним ветеранам, пенсіонерам, чиїми зусиллями місто було відроджене в повоєнний час, а також усім, хто сьогодні дбає про красуню Полтаву.

Бажаю вам міцного здоров’я, миру, достатку, нових звершень на благо рідного міста!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

 

Профільна комісія обласної ради проаналізувала виконання показників обласного бюджету за 9 місяців 2020 року по галузях «Освіта» та «Культура»

e-mail Друк PDF

22 вересня під головуванням Сергія Шевчука відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, депутати обласної ради: Валерій Прядко, Валентина Крутько, Олександр Путря, Олександр Сиченко, Руслан Рогов, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Тетяна Паутова, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради.

Депутати заслухали інформацію виконуючої обов’яки директора Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Ірини Удовиченко про хід реалізації Комплексної Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Полтавській області на 2018 – 2020 роки. За її словами, на реалізацію заходів Програми у 2020 році з обласного бюджету виділено понад 75 млн грн. При цьому фактичний обсяг фінансування за 9 місяців поточного року склав понад 47, 5 млн грн. У зв’язку з поширенням епідемії COVID-19 було змінено пріоритетність: із концертно-виставкової та фестивальної діяльності – на зміцнення матеріальної бази закладів культури, донесення до населення культурно-мистецького продукту переважно через мас-медіа та онлайн-формат. Здійснено поточні ремонти приміщень Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського, Полтавського музичного коледжу ім. М.В. Лисенка, Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Олеся Гончара, інших закладів, придбано апаратуру та обладнання. Разом з тим, проведено 30 культурно-мистецьких заходів. Економія коштів по галузі, що виникла в зв’язку із впровадженням карантинних заходів, склала понад 9 млн грн, які планується спрямувати на заробітну плату для працівників обласних закладів культури і мистецтва, реставрацію Полтавської обласної філармонії, встановлення огорожі на береговій зоні меморіального ставу Комунального закладу Полтавської обласної ради «Національний музей-заповідник М.В.Гоголя», встановлення автоматичної системи пожежогасіння в приміщенні генераторної Полтавського академічного театру ляльок та ін.

Детальніше...

Сторінка 5 з 403