Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
31 січня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Гамза Сергій Іванович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Сергія Івановича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на П'ятниця, 31 січня 2020, 08:31

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 

 
21 січня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання, заступник голови обласної ради Ханко Анатолій Миколайович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Анатолія Миколайовича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Вівторок, 21 січня 2020, 08:12

Студентський вертеп завітав до обласної ради

e-mail Друк PDF

Керівництво та виконавчий апарат обласної ради святковим вертепом привітали студенти Полтавського осередку Української академії лідерства.

Вони представили театралізовану п'єсу, в якій відтворили релігійну тематику, поєднавши її з українськими народними та сучасними піснями.

Голова обласної ради Олександр Біленький дав високу оцінку виступу студентів.

«Щиро вдячний вам за те, що цінуєте українську культуру, звичаї, примножуєте народні традиції, креативно поєднуєте минуле та сьогодення, – сказав Олександр Біленький. – Отримав справжнє задоволення від перегляду вертепу!».

Останнє оновлення на Понеділок, 20 січня 2020, 17:02 Детальніше...

Олександр Біленький: Завдання влади – створити належні умови для розвитку туризму

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова обласної ради Олександр Біленький під час обговорення питання щодо туристичних магнітів Полтавщини як частини стратегічного напрямку розвитку галузі в регіоні на апаратній нараді в облдержадміністрації, яку провів перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін.

На думку Олександра Біленького, завдяки плідній співпраці депутатського корпусу та профільного департаменту облдержадміністрації упродовж останніх років вдалося чимало зробити для збереження та популяризації культурно-історичної спадщини області. Однак, для більшої туристичної привабливості Полтавщини, владі слід зосередитися на створенні сучасних інфраструктурних об’єктів.

«Нині є чимало фестивалів, які фінансуються бюджетами усіх рівнів. Вважаю, що основне завдання влади – створити належні умови для розвитку туризму. Насамперед, подбати про стан доріг, наявність хостелів і т.д. Це дасть поштовх для залучення спонсорських коштів, інвестицій, сприятиме зацікавленості бізнесу в участі у фестивалях. Таким чином, Департаменту культури і туризму облдержадміністрації потрібно буде лише узагальнити та модерувати ці процеси», – зазначив Олександр Біленький.

Детальніше...

Полтавський облвійськкомат запрошує на військову службу за контрактом

e-mail Друк PDF

Військові комісаріати Полтавської області проводять відбір на військову службу за контрактом до 30 окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького оперативного командування «Північ».

Бригада створена в 2004 році на базі 30 окремої гвардійської танкової бригади, яка веде історію від 30-ї гвардійської танкової дивізії. З'єднання входило до Об'єднаних Сил швидкого реагування, 2-й механізований батальйон бригади був у складі ПОЛУКРБАТу у Косово.

Навесні 2014 року як одна з найбоєздатніших бригад Збройних сил України 30 механізована бригада відправилась на південь, очікуючи з Криму ймовірного удару. Згодом підрозділи перемістили до Арабатської стрілки, а згодом – до Скадовська і Бердянська.

У ході Російсько-української війни підрозділи бригади виконували бойові завдання під Савур-Могилою, Степанівкою, Міусинськом, Рубіжним, Металістом, Лутугіним, брали участь в Операції з відновлення державного кордону та спецоперації «Рейд».

Детальніше...

На IV міжнародному Форумі практиків партиципації презентовано Бюджет участі Полтавської області

e-mail Друк PDF

17 січня в Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського розпочав роботу IV міжнародний Форум практиків партиципації, який проходить у рамках проєкту «Партнерство для розвитку міст», що впроваджує Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

У заході взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник Полтавського міського голови Світлана Нестуля, громадські активісти, експерти з України, Португалії, Великої Британії, Грузії, Молдови, Польщі, представники інституцій, що підтримують розвиток партиципаторних практик, журналісти.

У вітальному слові до учасників Форуму Анатолій Ханко наголосив на суспільній значимості громадського бюджету, про що, на його думку, свідчить досвід впровадження партципаторних практик Полтавською обласною радою.

Детальніше...

До Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування приєдналися ще 5 місцевих рад

e-mail Друк PDF

14 січня в Полтаві відбулося засідання правління Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

На засіданні, яке вів голова Полтавської обласної ради, голова Асоціації Олександр Біленький, ухвалено рішення про прийом нових членів. Правління схвалило 5 заявок на вступ до Асоціації – від Шишацької, Новогалещинської та Козельщинської селищних рад, а також Стасівської (Диканський район) та Ковалівської (Шишацький район) сільських рад.

Члени правління заслухали річний звіт виконавчого директора Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Володимира Микійчука.

Детальніше...

Олександр Біленький вручив нагороди переможцям обласного конкурсу «Самоврядування очима дітей»

e-mail Друк PDF

14 січня голова обласної ради, голова Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Олександр Біленький вручив нагороди переможцям обласного конкурсу образотворчого мистецтва серед дітей шкільного віку області «Самоврядування очима дітей».

Конкурс проведено Асоціацією за сприяння обласної ради.

Всього у 2019 році на конкурс було подано близько двохсот робіт. Робочою групою відібрано, відповідно положення, тридцять шість робіт, по дванадцять на кожну категорію. За результатами онлайн голосування визначено 9 переможців.

Вітаючи переможців, Олександр Біленький зазначив важливість заохочення творчості дітей на тему місцевого самоврядування, адже це, на його думку, допоможе сформувати у школярів життєву позицію.

«Конкурс ми проводимо третій рік. Дуже цікаво, що сучасні діти дивляться на життя під іншим кутом, і саме від їхнього бачення залежить майбутнє України, місцевого самоврядування», – підкреслив Олександр Біленький.

Останнє оновлення на Вівторок, 14 січня 2020, 16:29 Детальніше...

Олександр Біленький: Потрібно, щоб випускники закладів профтехосвіти області могли реалізувати себе в Україні

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова обласної ради Олександр Біленький на апаратній нараді у голови обласної державної адміністрації Олега Синєгубова під час обговорення питання щодо впровадження STEM-освіти в закладах професійної (професійно-технічної) освіти області.

«Решетилівський професійний аграрний ліцей імені Боровенського – один з найуспішніших подібних закладів в Україні. Дуже важливо, щоб матеріальна база, яка є в ліцеї завдяки впровадженню STEM-освіти була у кожному закладі професійно-технічної освіти Полтавської області, – зазначив Олександр Біленький. – Сама STEM-освіта дуже цікава, і я сподіваюся, що завдяки перемозі одного із закладів профтехосвіти області у Всеукраїнському конкурсі на створення Центру професійної досконалості із залученням коштів Європейського Союзу, буде ще краще модернізовано матеріально-технічну базу закладу-переможця. У свою чергу, депутати обласної ради теж приділяють значну увагу питанню фінансування закладів профтехосвіти, адже робітничі професії у нас в дефіциті. Потрібно, щоб випускники цих закладів могли реалізувати себе в Україні: чи то продовжуючи навчання у ВНЗ, чи працевлаштовуючись на місцеві підприємства».

Останнє оновлення на Понеділок, 13 січня 2020, 16:19 Детальніше...

До уваги журналістів: оголошується прийом матеріалів на обласний конкурс журналістських робіт

e-mail Друк PDF

Оголошується прийом матеріалів на обласний конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади – шлях до сталого розвитку громад» на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Полтавської області.

Конкурс засновано Полтавською обласною радою з метою підвищення обізнаності населення області про переваги та здобутки реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, а також кращі практики, ініціативи й позитивні зрушення в розвитку громад через публікації, радіо- та телепрограми, розміщені у регіональних та місцевих засобах масової інформації, за методологією, розробленою в рамках Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».

На Конкурс приймаються роботи з тематики реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади, які висвітлюють:

Детальніше...

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
5 січня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Мацько Ніна Костянтинівна.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Ніну Костянтинівну з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Неділя, 05 січня 2020, 12:40

Сторінка 7 з 382