Визначено перших лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені О.М. Байрак

e-mail Друк PDF

7 липня відбулося засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені О.М. Байрак, заснованої з метою сприяння суспільно значущим екологічним громадським ініціативам мешканців Полтавської області, розвитку екологічної освіти і виховання, підвищенню екологічної свідомості і культури населення.

Вів засідання перший заступник голови обласної ради, заступник голови журі Премії Євгеній Холод.

Журі розглянуло подані на засідання матеріали, ознайомилося з внеском номінантів у справу збереження довкілля та визначило переможців.

За рішенням журі, першими лауреатами Премії Полтавської обласної ради імені О.М. Байрак стали:

Останнє оновлення на Середа, 08 липня 2020, 07:57 Детальніше...

4 липня – День Національної поліції України

e-mail Друк PDF

Шановні працівники Національної поліції Полтавщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Кожен із вас, перед вступом на службу, склав Присягу на вірність українському народові, взявши на себе відповідальність за забезпечення громадської безпеки та порядку, охорону та захист прав і свобод людини, інтересів суспільства, протидію злочинності. Такі обов’язки вимагають від поліцейських неабиякого терпіння, зосередженості та вірного служіння ідеалам справедливості.

Органи влади, у свою чергу, повинні подбати про створення безпечних умов вашої праці, належне фінансування та ухвалення необхідної правової бази. Потрібно вибудувати такий механізм, який би однаково захищав права як простих громадян, так і співробітників Національної поліції, був надійною основою для утвердження законності та правопорядку. Тоді, переконаний, зросте рівень довіри населення до правоохоронців, й разом з ним – статус професії.

Щиро бажаю міцного здоров’я, професійних успіхів, наснаги й сили! Нехай ваша нелегка, але почесна служба винагороджується людською вдячністю й повагою!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

 

Напередодні Дня Національної поліції України керівники області передали правоохоронцям Полтавщини 8 автомобілів

e-mail Друк PDF

3 липня біля каплиці Святого Архистратига Михаїла у Полтаві відбулися урочисті заходи з нагоди 5 річниці створення Національної поліції України.

Правоохоронців Полтавщини з професійним святом привітали голова обласної ради Олександр Біленький, голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, начальник Головного управління Національної поліції в Полтавській області Іван Вигівський, прокурор Полтавської області Ярослав Голинський, голова Управління СБУ України у Полтавській області Євген Борзілов, заступник міського голови Полтави Сергій Рекотов.

У вітальному слові Олександр Біленький зауважив, що обласна влада розуміє потреби підрозділів Національної поліції, адже роль правоохоронців у забезпеченні спокою та миру українців важко переоцінити.

«Хочу побажати здоров’я вам і професійної витримки. Щоб ті хлопці, які зараз захищають Україну на Сході, поверталися додому живими та неушкодженими, – наголосив голова обласної ради Олександр Біленький. – Спільними зусиллями обласної ради та облдержадміністрації нам вдається поступово оновлювати матеріально-технічну базу поліції. Вважаю, що поліпшення умов роботи працівників поліції Полтавщини повинно бути одним з пріоритетів у роботі влади, адже саме правоохоронці щоденно стоять на кордоні нашої безпеки».

Останнє оновлення на П'ятниця, 03 липня 2020, 14:29 Детальніше...

1 липня – День архітектури України

e-mail Друк PDF

Шановні архітектори Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Ви виконуєте непрості завдання: забезпечуєте потребу земляків жити у комфортних містах, селищах та селах, дбаєте про гармонійне поєднання історичних споруд та сучасних будівель, визначаєте місця для розташування виробничих підприємств та облаштування зелених зон.

Завдяки вашому професіоналізму зберігається культурна спадщина, втілюються в життя оригінальні ідеї, будуються зручні та доступні архітектурні споруди.

Нехай ваша праця й надалі несе у майбуття пам’ять про нинішній час, віддзеркалює становлення та розквіт України! Бажаю творчого натхнення, сміливих рішень, реалізації цікавих проєктів, міцного здоров’я та злагоди!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Депутати обласної ради ініціювали звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України щодо фінансування берегоукріплювальних заходів Кременчуцького водосховища з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища

e-mail Друк PDF

25 червня у с. Мозоліївка Глобинського району відбулася виїзна робоча нарада за участю голови постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування Ігоря Горжія, депутата обласної ради Василя Хоменка, тимчасово виконувача обов’язків директора Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Андрія Вергелеса, начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області Олександра Тарахкала, представника Пронозівської сільської ради Глобинського району Миколи Пустовіта, на якій було розглянуто питання щодо проведення берегоукріплювальних заходів Кременчуцького водосховища.

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 червня 2020, 07:15 Детальніше...

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
10 липня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Калюжний Валерій Володимирович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Валерія Володимировича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на П'ятниця, 10 липня 2020, 08:00

28 червня – День молоді

e-mail Друк PDF

Дорогі друзі!

Щиро вітаю вас з Днем молоді!

Молодість – час пошуку себе і водночас відповідальна пора.

Молоді під силу впевнено йти до омріяних цілей, втілювати в життя задуми й сміливо ставити собі найскладніші завдання.

Пишаюся сучасною українською молоддю, яка в усі роки незалежності України відзначалася патріотизмом, була рушієм змін та вела наполегливу боротьбу за європейське майбутнє. Ви – наша гордість і сила!

Тож дорогі юнаки та дівчата! Нехай молодість буде для вас найщасливішим періодом життя, часом розквіту та реалізації грандіозних планів! Щоденно працюйте над собою, кохайте і мрійте, насолоджуйтеся кожною миттєвістю буття, яке по-особливому радісне у молодому віці.

Бажаю вам миру, натхнення на добрі справи, щасливої долі!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 червня 2020, 12:18

28 червня – День Конституції України

e-mail Друк PDF

Дорогі земляки!

28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Основний Закон держави – Конституцію України. Цей важливий документ був прийнятий лише на 5 рік незалежності й законодавчо закріпив загальні засади державного ладу, основи національної безпеки та став базисом для утвердження України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної та правової держави.

Однак, час вимагає змін. У 2014 році розпочалася реформа децентралізації, що не лише стала кроком до фінансової самостійності громад, а й передала на місця значні повноваження, й разом з ними – й відповідальність.

Саме тому нині важливо, щоб Верховна Рада України внесла зміни у чинну Конституцію України і законодавчо затвердила ті процеси, що відбувалися упродовж останніх років. При цьому питання щодо територіальної цілісності, незалежності та демократичного майбутнього України не повинні навіть обговорюватися – вони пройшли тернистий шлях багатовікової боротьби!

Тож шануймо кращі традиції нашого народу, утверджені на сторінках Конституції України! Пам’ятаймо, що кожен з нас має не лише права і свободи, а й обов’язки. Лише спільними зусиллями ми можемо змінити життя на краще, для цього, впевнений, є усі передумови!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на П'ятниця, 26 червня 2020, 12:19

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
23 червня своє 50-річчя від Дня народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Коваленко Олександр Андрійович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Олександра Андрійовича з ювілеєм, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Вівторок, 23 червня 2020, 07:26

23 червня – День державної служби

e-mail Друк PDF

Шановні колеги!

Виконання завдань і функцій держави – одні з основних вимог до державних службовців, визначених чинним законодавством. Суспільство ж, у свою чергу, очікує від вашої діяльності розв’язання буденних проблем і швидкого реагування на виклики часу. Саме тому державні службовці повинні сумлінно та наполегливо виконувати покладені на них завдання, забезпечувати прозорість в процесі ухвалення рішень владою, сприяти становленню в Україні демократичних європейських цінностей.

Тож нехай ваші професіоналізм, ініціативність та старанність слугують на користь людям. Добрі справи формують у суспільстві довіру до влади, сприяють розвитку області та підвищують міжнародний авторитет нашої держави

Щиро бажаю невичерпної життєвої енергії, наснаги, оптимізму та міцного здоров’я!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на Вівторок, 23 червня 2020, 13:00

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

22 червня 1941 року увійшло в історію як день початку німецько-радянської війни. Однак, Друга Світова війна розпочалася для України ще 1 вересня 1939 року із бомбардувань Львова силами Люфтваффе. Українські землі мали неабияке значення як для гітлерівських сил, так і для сталінського керівництва, саме тому на території нашої держави точилися одні з найзапекліших боїв.

Чи можна точно порахувати кількість жертв німецько-радянської війни? Впевнений, що ні. Але пам’ять про тих, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного та повоєнного лихоліття, повинна бути завжди в наших серцях.

Нині ми теж гостро усвідомлюємо ціну миру та безпеки. Зі зброєю в руках, захищаючи незалежність і суверенітет, українські воїни самовіддано боронять землі від російського агресора. Як і 80 років тому, воля та свобода не даються легко…

Безмежна подяка усім, хто боровся і продовжує боротися за мир в Україні! Світла пам’ять і шана полеглим героям!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Сторінка 7 з 398