Олександр Біленький: Напрямок номер один щодо фінансування з обласного бюджету – це медицина

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова обласної ради Олександр Біленький під час спільного брифінгу з головою обласної державної адміністрації Олегом Синєгубовим та секретарем Полтавської міської ради Олександром Шамотою щодо ситуації із поширенням хвороби CoViD-19 на Полтавщині.

«В обласному бюджеті є кошти, які зекономлені під час карантинного режиму. Зокрема, по енергоносіях. Відповідно до подання облдержадміністрації, профільні комісії обласної ради розглянуть пропозиції щодо їх розподілу по тих, чи інших напрямках. Напрямок номер один фінансування – звісно, це медицина. Так, у цьому році ми зобов’язані здати в експлуатацію наш обласний кардіодиспансер, щоб він не перетворився в довгобуд, – зазначив Олександр Біленький. – У контексті посилення боротьби з коронавірусом 3 червня відбудеться сесія Полтавської обласної ради».

Відповідаючи на запитання журналістів щодо впровадження реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, Олександр Біленький наголосив на необхідності завершення процесу децентралізації.

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 травня 2020, 13:48 Детальніше...

16 травня – День Європи

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

Щиро вітаю Вас з Днем Європи!

Україна була, є й буде частиною єдиної європейської спільноти – і не лише за географічним розташуванням. Історично, ментально українці – європейці, наша культура – європейська культура. І наше майбутнє – лише у єдиній демократичній Європі!

Тому переконаний, що основні принципи Євросоюзу – свобода, демократія, добросусідство та економічна інтеграція – повинні бути головними дороговказами для України.

Українці теж заслуговують на високий рівень життя та європейські соціальні стандарти. І цього можна досягти, продовжуючи курс на євроінтеграцію.

Цьогоріч, у зв’язку із запровадженням карантину, немає традиційних масових святкувань. Однак це не повинно завадити нам далі йти обраним шляхом, налагоджуючи економічну, політичну та культурну співпрацю з ЄС.

Зичу кожному глибокої та незламної віри у краще майбутнє, миру, добробуту та благополуччя! Пам’ятаймо, що Україна – держава з європейськими цінностями, тож бережімо і стверджуймо їх у своїх щоденних справах!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

16 травня – День науки

e-mail Друк PDF

Шановні науковці Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з Днем науки!

Завдячуючи вашій наполегливій праці, таланту, створено ряд відомих в Україні і за її межами наукових шкіл, ваші науково-технічні розробки успішно впроваджуються у виробництво, лікування, навчальний процес.

Плідна діяльність наших науковців сприяє економічному зростанню регіону, наповненню ринку якісною, конкурентоспроможною продукцією, збільшує надходження до бюджету, дає можливість реалізовувати важливі соціальні програми.

Щиро бажаю досвідченим вченим і науковцям-початківцям міцного здоров'я, творчого натхнення, подальших успіхів у дослідницькій роботі, нових наукових відкриттів і звершень!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
15 травня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Первак Микола Михайлович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Миколу Михайловича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на П'ятниця, 15 травня 2020, 07:14

Оголошено прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені Феодосія Рогового в 2020 році

e-mail Друк PDF

Розпочато прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені Феодосія Рогового, заснованої з метою сприяння розвитку сучасної української літератури, відзначення письменників за вагомі творчі здобутки, громадян – за активну громадську діяльність.

Премія присуджується щорічно до дня народження нашого земляка, відомого українського письменника Феодосія Рогового – 27 серпня. Нею нагороджуються автори високохудожніх прозових творів, що оприлюднені на момент засідання журі, а також громадяни, чия громадська діяльність спрямована на розбудову демократичної української держави, реалізацію суспільно значущих ініціатив на місцевому рівні.

Номінації Премії: «Сучасна проза», «Громадська діяльність».

Пропозиції про присудження Премії вносять органи державної виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, творчі спілки, громадські організації, адміністрації (ректорати) загальноосвітніх навчальних закладів та вищих навчальних закладів 1-4 рівнів акредитації, закладів культури, редакції періодичних видань до 1 липня.

Детальніше...

Співчуваємо

e-mail Друк PDF

10 травня в зоні проведення ООС внаслідок інсульту померла заступник командира роти 3-го батальйону 17-ї окремої танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка, наша землячка, Нікішина Ольга Василівна.

На війні з 2014 року – спочатку як волонтер, а з 2016 – офіцер ЗСУ. Ольга Василівна Нікішина була справжнім патріотом України, з честю виконувала військовий і громадянський обов’язок, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України.

Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради сьомого скликання висловлюють щирі співчуття рідним і близьким героя з приводу тяжкої втрати.

Останнє оновлення на Четвер, 14 травня 2020, 11:14

Олександр Біленький: Полтавщина з честю витримує карантинні обмеження

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова обласної ради Олександр Біленький під час спільного брифінгу з головою обласної державної адміністрації Олегом Синєгубовим, секретарем Полтавської міської ради Олександром Шамотою та лікарем, доктором медичних наук Дмитром Шкурупієм щодо ситуації із поширенням хвороби CoViD-19 на Полтавщині.

«Полтавщина з честю витримує карантинні обмеження – показники нашої області стосовно боротьби з коронавірусом є одними з кращих в Україні, – зазначив Олександр Біленький, – Але на нас очікують ще три святкові дні, тому закликаю усіх жителів області ці свята провести вдома».

Також Олександр Біленький повідомив про плани щодо проведення чергової сесії Полтавської обласної ради.

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 травня 2020, 17:18 Детальніше...

10 травня – День матері

e-mail Друк PDF

Дорогі матері!

Прийміть щирі вітання з Днем матері, святом жінок, які носять високе і почесне ім'я – мати! Також вітаю жінок, які готуються стати матерями, мріють народити дитину!

Дякую кожній матері за ті сили, які були віддані вами майбутньому. Ваші діти підуть у життя своїми дорогами, але частина душі, яку ви вклали в них, завжди поєднуватиме вас. У своїх серцях діти понесуть ваші мрії і сподівання, які з часом перетворяться в добрі справи.

Шановні матері! Міцного здоров'я вам, миру, щастя і достатку вашим родинам, щедрої долі вашим дітям!

Нехай постійно зігріває вас любов і увага вдячних дітей!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 травня 2020, 10:30

8 травня – День пам’яті та примирення, 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

e-mail Друк PDF

Шановні земляки! Дорогі ветерани!

Травень 1945 року поклав кінець одній із найстрашніших і найкривавіших воєн в історії людства.

Ми ніколи не забудемо подвиг наших фронтовиків, трудівників тилу, які стали на шляху нацизму та зупинили його, здавалося, нестримний поступ, відстояли рідну землю, врятували Європу від нацизму.

Вічна слава загиблим героям, ветеранам, які пішли за межу вічності в повоєнний час! Шана тим, хто сьогодні поряд із нами, підтримує, надихає на добрі справи, посилює відповідальність!

У ці дні згадаємо усіх жертв Другої світової війни, людей різних рас і націй, кому довелося пройти через пекло війни.

На жаль, сьогодні на Сході України тривають військові дії. Українські воїни мужньо відстоюють державний суверенітет та територіальну цілісність України, дають рішучу відсіч агресору.

Шановні земляки, нехай страшні події Другої світової, мільйони загиблих людей та понівечених війною доль стануть застереженням світовій спільноті. Насилля світового масштабу не повинно повторитися!

Миру всім нам!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на П'ятниця, 08 травня 2020, 07:59

Надзвичайну ситуацію в с. Потоки Кременчуцького району розглянула профільна комісія обласної ради

e-mail Друк PDF

6 травня в Потоківській сільській раді Кременчуцького району відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування, на якому розглянуто питання щодо захоронення великої кількості загиблої птиці на території товариства з додатковою відповідальністю «Кременчуцька птахофабрика» та розроблення заходів із запобігання шкідливих екологічних наслідків.

У засіданні, яке вів голова комісії Ігор Горжій, взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Сергій Жук, Василь Хоменко, Василь Красюк, Віктор Мартиненко, голова Кременчуцької райдержадміністрації Андрій Пирог, голова Кременчуцької районної ради Андрій Дрофа, Потоківський сільський голова Юрій Зоря, представники Державної екологічної інспекції Центрального округу, Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, Кременчуцького відділу поліції ГУНП в Полтавській області, громадськості, засобів масової інформації.

За інформацією, яку оприлюднили керівники району та територіальної громади, внаслідок несправності трансформаторної підстанції, 2 травня відбулося припинення постачання електроенергії на Кременчуцьку птахофабрику, зупинення роботи вентиляційної системи, через що загинуло понад 600 тисяч курей. Проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому визначено заходи щодо поетапної утилізації загиблої птиці.

Останнє оновлення на Четвер, 07 травня 2020, 06:19 Детальніше...

Співчуваємо

e-mail Друк PDF

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради сьомого скликання, виконавчий апарат обласної ради висловлюють глибоке співчуття депутату обласної ради Ляшку Руслану Віталійовичу з приводу тяжкої, непоправної втрати – смерті сина Артема.

Більше статей...

Сторінка 7 з 393