Профільна комісія обласної ради рекомендувала облдержадміністрації передбачити в проєкті обласного бюджету на 2020 рік кошти на будівництво спортивних майданчиків

e-mail Друк PDF

10 грудня під головуванням Олександра Алексюка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

У засіданні взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Олексій Порохня, Олег Сазонов, Ігор Скляр, Іван Близнюк, Анатолій Власенко, Володимир Барчук, Руслан Рогов, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Депутати розглянули та підтримали низку проєктів рішень чергової сесії обласної ради: про обласний бюджет на 2020 рік, про стратегію розвитку Полтавської області, про внесення змін до обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки, про затвердження Положення про щорічний конкурс студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад» у новій редакції.

Останнє оновлення на Вівторок, 10 грудня 2019, 18:35 Детальніше...

Депутати ініціювали створення робочої групи для проведення інвентаризації земель

e-mail Друк PDF

10 грудня під головуванням Валерія Капленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

У засіданні взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, голова обласної державної адміністрації Олег Синєгубов, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Володимир Куцовол, Микола Андрієнко, Василь Стасовський, Ніна Мацько, Микола Жук, Олександр Коросташов, Михайло Бугрій, Олег Діденко, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники органів місцевого самоврядування області, журналісти.

Присутні заслухали інформацію начальника Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Вадима Чувпила стосовно стану дотримання у 2019 році юридичними та фізичними особами вимог законодавства України в частині використання та охорони земель усіх категорій і форм власності, родючості ґрунтів. Депутати звернули увагу на чималу кількість спірних питань, що стосуються права власності на землю, сплати податків за користування землею, виділення земельних ділянок для учасників АТО та визначення кількості і стану земель, що належать сільським радам та ОТГ, які, на їх думку, потребують вирішення.

Голова обласної ради Олександр Біленький вважає, що врегулювати питання землекористування дуже важливо, враховуючи завершення процесу децентралізації та відкриття ринку землі.

Детальніше...

Голова обласної ради Олександр Біленький та голова облдержадміністрації Олег Синєгубов передали правоохоронцям Полтавщини вісім автомобілів

e-mail Друк PDF

10 грудня голова обласної ради Олександр Біленький та голова облдержадміністрації Олег Синєгубов урочисто передали вісім поліцейських автомобілів правоохоронцям області.

П’ять автівок були придбані за кошти обласного бюджету в рамках заходів обласної Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки».

Службовий автомобіль марки «FORD Transit» використовуватимуть для конвоювання спецконтингенту затриманих осіб. Автомобіль «Renault Trafic» отримав батальйон поліції особливого призначення. Таку ж машину матиме й центр забезпечення підрозділів поліції. 4 службових авто з них два «Renault Duster» і два «Renault Sandero» поповнили чергові частини відділів поліції Миргородського, Глобинського, Котелевського, Хорольського районів. Управління превентивної діяльності для роботи відділу охорони публічного порядку матиме відтепер автомобіль «SKODA Octavia».

Останнє оновлення на Вівторок, 10 грудня 2019, 15:40 Детальніше...

Українська асоціація районних та обласних рад запрошує до участі в Х Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest»

e-mail Друк PDF

14 березня 2020 року у місті Києві, за сприяння Української асоціації районних та обласних рад, Міністерства культури, молоді та спорту України, Київської міської державної адміністрації, відбудеться Х Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest».

Українська асоціація районних та обласних рад запрошує дитячо-юнацькі творчі колективи та окремих виконавців Полтавської області взяти участь у Конкурсі, який популяризує культурну спадщину України, підтримує талановитих дітей, сприяє зміцненню дружніх зв`язків та культурних взаємовідносин з іншими країнами.

З докладною інформацією про Х Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» та умовами участі у ньому можна ознайомитися за електронною адресою: http: //www.perlyny.com.ua або за тел. 044-586-40-11, 067-520-11-35.

 

Інформаційне повідомлення

e-mail Друк PDF

Повідомляємо, що пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання відбудеться 20 грудня 2019 року в приміщенні обласної ради за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45. Початок засідання о 10:00.

З відповідним розпорядженням голови Полтавської обласної ради можна ознайомитися за посиланням .  

Олександр Біленький: Для оповіщення жителів області варто обирати найсучасніші та найдієвіші методи

e-mail Друк PDF

9 грудня голова обласної ради Олександр Біленький взяв участь у нараді, яку провів голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

У контексті питання про стан територіальної автоматизованої системи центрального оповіщення та перспективи її розвитку Олександр Біленький зазначив важливість ефективного витрачання коштів на заходи Регіональної Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню на 2017 – 2020 роки.

«Для оповіщення жителів області варто обирати найсучасніші та найдієвіші методи. Кількість стаціонарних радіоточок зменшується, тому, вважаю, доцільно активніше доносити інформацію через FM-радіо. Один сучасний приймач коштує близько 100 гривень, але користь від нього може бути дуже значущою. Ситуація зі снігопадами минулого і позаминулого років повинна нас чомусь навчити», – наголосив Олександр Біленький.

Детальніше...

Президія обласної ради узгодила питання двадцять дев’ятої сесії обласної ради

e-mail Друк PDF

9 грудня відбулося засідання президії Полтавської обласної ради, на якому узгоджено питання, що будуть внесені до проєкту порядку денного двадцять дев’ятої сесії обласної ради сьомого скликання.

У засіданні, яке вів голова обласної ради Олександр Біленький, взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, голови фракцій в обласній раді, голови постійних комісії обласної ради, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та виконавчого апарату обласної ради.

Всього на черговій сесії обласної ради планується розглянути понад 50 питань життєдіяльності області, серед яких – внесення змін та доповнень до обласних програм, внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік, затвердження обласного бюджету на 2020 рік, затвердження плану роботи обласної ради на 2020 рік.

Останнє оновлення на Понеділок, 09 грудня 2019, 14:37 Детальніше...

7 грудня – День місцевого самоврядування

e-mail Друк PDF

Шановні працівники, ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад Полтавщини!

Щиро вітаю вас із нашим спільним святом – Днем місцевого самоврядування!

Становлення України як демократичної, соціальної та правової держави неможливе без місцевого самоврядування – дієвої, перевіреної часом форми народовладдя, що врівноважує баланс інтересів держави та територіальних громад.

Сьогодні в Україні триває реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади, відбуваються процеси децентралізації, які покликані сприяти розвитку територій, наповнити місцеве самоврядування реальними повноваженнями та можливостями.

Дякую всім, хто дбає про своє громаду, розквіт рідного міста, села чи селища, наполегливою працею утверджує місцеве самоврядування, відстоює інтереси виборців. Слова вдячності також адресую ветеранам органів місцевого самоврядування, які зробили чимало для становлення та розвитку самоврядності в області.

Переконаний – майбутнє за сильним місцевим самоврядуванням, яке стане надійною основою для подальшої розбудови Української державності, успішного соціально-економічного розвитку територій.

Шановні колеги, бажаю міцного здоров'я, миру, благополуччя вам і вашим родинам! Нехай і надалі ваші професійні здобутки та активна громадянська позиція сприяють процвітанню рідної полтавської землі!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 грудня 2019, 09:06

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
8 грудня своє 60-річчя від Дня народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Жук Сергій Миколайович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Сергія Миколайовича з ювілеєм, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на П'ятниця, 06 грудня 2019, 08:23

6 грудня – День Збройних Сил України

e-mail Друк PDF

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України!

Вітаю з професійним святом представників славної Української армії, яка сьогодні дає рішучу відсіч російським окупантам та озброєним терористичним угрупуванням на Сході нашої держави!

Високий професіоналізм, патріотизм і відвага наших бійців та командирів забезпечують суверенітет і територіальну цілісність Української держави.

Світла пам’ять героям, які воювали і загинули за Україну, її майбутнє, за нас з вами.

Вітаю також ветеранів Збройних Сил, учасників бойових дій, чий професійний досвід і особливо високі моральні якості взято за основу сучасної Української армії.

Бажаю міцного здоров'я, миру, благополуччя, успіхів у службі, перемоги!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 грудня 2019, 09:00

Присуджено Премію Полтавської обласної ради імені Володимира Степанюка 2019 року

e-mail Друк PDF

Голова обласної ради Олександр Біленький видав розпорядження про присудження Премії Полтавської обласної ради імені Володимира Степанюка, заснованої з метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, її залучення до поглибленого вивчення життєвого шляху та художньо-мистецького набутку письменників-земляків, видатних діячів української держави та визвольних змагань, формування вмінь і навичок літературної та дослідницької діяльності, підтримки талановитої молоді.

Відповідно до рішення пленарного засідання дев’ятнадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 12 квітня 2018 року № 672 «Про заснування премій Полтавської обласної ради» та на підставі протоколів засідання журі Премію присуджено абсолютним переможцям обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», який у цьому році було присвячено 250-річчю від дня народження Івана Котляревського.

Лауреатами Премії Полтавської обласної ради імені Володимира Степанюка 2019 року стали:

Кононенко Марія, учениця 10 класу опорного закладу «Великобагачанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради» – Перша премія (номінація «Дослідницька робота»);

Детальніше...

Сторінка 7 з 379