4 листопада – День залізничника

e-mail Друк PDF

Шановні працівники залізничного транспорту!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята!

Залізниця є головною артерією соціально-економічного життя країни, доступним та надійним пасажирським і вантажним перевізником.

Невтомною працею багатьох поколінь залізничників створено потужну залізничну інфраструктуру, якій по праву належить звання локомотива народного господарства. Завдяки фаховості, майстерності та відповідальності працівників Українських залізниць галузь невпинно розвивається, підвищується якість перевезень, за світовими стандартами здійснюється технічне переоснащення магістралей.

Щиро бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, вагомих професійних здобутків, миру, достатку та добра!

Олег Пругло,

т.в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

3 листопада – День працівника соціальної сфери

e-mail Друк PDF

Дорогі працівники соціальної сфери!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Ви уособлюєте найкращі людські якості: сердечне тепло, щедрість душі, любов до ближнього, доброта, милосердя.

Ваша щоденна самовіддана праця допомагає літнім людям, ветеранам, особам з обмеженими фізичними можливостями, дітям-сиротам, малозабезпеченим та безробітним громадянам подолати життєві негаразди, вселяє віру в себе та свої можливості.

Бажаємо любові, родинного затишку, міцного здоров’я, добра та добробуту! Нехай вдячність і шана полтавців завжди будуть нагородою за ваше невтомне служіння іншим, додають життєвої наснаги та енергії!

Олег Пругло,

т.в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

2 листопада свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Кобченко Юрій Володимирович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Юрія Володимировича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!

Олександр Біленький здійснив робочу поїздку у Котелевський район

e-mail Друк PDF

1 листопада голова обласної ради Олександр Біленький здійснив робочу поїздку у с. Велика Рублівка Котелевського району.

Олександр Біленький відвідав ряд об’єктів соціальної інфраструктури села: будинок культури, Великорублівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Котелевської районної ради, новозбудований спортивний майданчик зі штучним покриттям, філію для стаціонарного догляду або тимчасового проживання територіального центру надання соціальних послуг – та ознайомився з їх роботою.

У ході робочої поїздки Олександр Біленький оглянув місце, де планується реалізувати проект «Місцева пожежна охорона – запорука безпеки життя, майна та добробуту суспільства» Великорублівської сільської ради, який цього року здобув перемогу в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області. На впровадження цієї соціально значимої ініціативи громади в наступному фінансовому році буде спрямовано 789 тис. грн. з обласного бюджету, 740 тис. грн. – з місцевого бюджету та залучено 80 тис. грн. позабюджетних коштів.

Детальніше...

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

31 жовтня своє 60-річчя від Дня народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Скочко Віктор Миколайович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Віктора Миколайовича з ювілеєм, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!

Інформаційне повідомлення управління майном обласної ради про продаж на електронному аукціоні об’єкта малої приватизації - виробничої будівлі (насосної) за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 26/14

e-mail Друк PDF

Інформація про об'єкт приватизації

Найменування об’єкта приватизації: виробнича будівля (насосна) Полтавського обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Полтаватеплоенерго» за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 26/14. Місцезнаходження об’єкта: Полтавська обл., м. Полтава, вул. Соборності, 26/14.

Останнє оновлення на П'ятниця, 01 листопада 2019, 08:44 Детальніше...

Визначено переможців обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2019 року

e-mail Друк PDF

28 жовтня відбулося засідання ради обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області, заснованого обласною радою з метою підвищення активності територіальних громад у розв’язанні актуальних питань їхньої життєдіяльності.

У засіданні, яке вів голова обласної ради, голова ради конкурсу Олександр Біленький, взяли участь члени ради конкурсу: заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, голови постійних комісій обласної ради: Ігор Горжій, Людмила Овчаренко, Сергій Шевчук, Олександр Алексюк, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Павло Кропивка, заступник керівника апарату – керуючий справами обласної ради Оксана Черкас, начальник відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради Ірина Березова, а також керівники органів місцевого самоврядування, представники громадських організацій, журналісти.

У ході засідання було розглянуто та обговорено 55 проектів, поданих на конкурс у 2019 році з 19 районів, 23 об’єднаних територіальних громад, 3 міст обласного значення та 3 міст районного значення. Йшлося про заходи щодо впровадження інформаційно-комунікаційних технологій та інших сучасних технологій муніципального менеджменту; створення безпечного та комфортного середовища (протидія загрозам природного та техногенного походження, екологічним, криміногенним, інформаційним та іншим загрозам); покращення системи надання адміністративних та муніципальних послуг; застосування енергоефективних технологій на об’єктах соціально-гуманітарної сфери (технологій використання відновлювальних джерел енергії та енергоефективного обладнання); поліпшення екологічної інфраструктури (якісне питне водопостачання, ефективне поводження з відходами, природно-заповідний фонд); підвищення туристичного потенціалу, збереження об’єктів культурної спадщини.

Останнє оновлення на Вівторок, 29 жовтня 2019, 10:48 Детальніше...

Розпочато прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені Петра Ротача 2019 року

e-mail Друк PDF

Розпочато прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені Петра Ротача, заснованої з метою сприяння розвитку національного краєзнавчого руху, вивченню минулого і сьогодення Полтавщини, дослідницько-краєзнавчій діяльності у галузях історії та літератури, відзначення краєзнавців за вагомі творчі здобутки.

Премія присуджується краєзнавцям за кращі документально-публіцистичні і науково-популярні твори з історії рідного краю та літератури, які оприлюднені на момент засідання журі.

Номінації Премії:

• «Історичне краєзнавство»;

• «Літературне краєзнавство».

Розмір Премії становить 5000 (п’ять тисяч) гривень у кожній номінації.

Останнє оновлення на Понеділок, 28 жовтня 2019, 10:38 Детальніше...

28 жовтня – День вигнання нацистських окупантів з України

e-mail Друк PDF

Шановні ветерани! Дорогі полтавці!

Вітаємо вас із 75-ю річницею визволення України від нацистського поневолення!

Неймовірно високу ціну заплатив український народ за перемогу у Другій світовій війні: мільйони полеглих у боях, загиблих в окупації, концтаборах та на каторжних роботах, мільйони ненароджених, десятки тисяч зруйнованих міст і сіл.

Звитяжна битва за Україну, що тривала майже 2 роки, стала одним із вирішальних чинників розгрому військ нацистського агресора.

Наша безмежна вдячність вам, дорогі ветерани, за жертовність та мужність у боях, за тяжку працю у повоєнні роки, за незламність та віру в перемогу добра.

Нинішні захисники України є гідними нащадками та продовжувачами вашої ратної слави. Демонструючи високий професіоналізм, патріотизм та відданість країні, вони захищають мир і спокій наших громадян.

Бажаємо всім доброго здоров’я, родинного тепла, злагоди та добробуту!

Олег Пругло,

т.в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 

26 жовтня своє 50-річчя від Дня народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Ківшик Олександр Петрович.

Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Олександра Петровича з ювілеєм, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!

Останнє оновлення на Субота, 26 жовтня 2019, 06:10

Олександр Біленький: Обласна рада зацікавлена в реалізації будь-яких ініціатив, що стосуються поводження з твердими побутовими відходами

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова обласної ради під час круглого столу «Нові ініціативи та інноваційні підходи з управління твердими побутовими відходами на засадах міжмуніципального співробітництва», що відбувся 25 жовтня в Полтаві.

У засіданні взяли участь тимчасово виконувач обов’язків голови облдержадміністрації Олег Пругло, керівник Проекту «Реформа управління на сході України», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Тарас Журавель, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, науковці, представники громадськості.

У вітальному слові до учасників круглого столу Олександр Біленький наголосив на необхідності практичної реалізації задекларованих ініціатив щодо поводження з твердими побутовими відходами.

«Дуже хочеться, щоб стратегія нарешті стала практикою, щоб ініціативи прийшли в практичну площину. Нас хвилюють проблеми переповнених сміттєзвалищ, спалювання листя та сміття, відсутність у громадян культури поводження з відходами, - сказав Олександр Біленький. - Обласна рада зацікавлена в реалізації будь-яких ініціатив, що стосуються поводження з твердими побутовими відходами, готова долучитися до розв’язання даної проблематики, виділити необхідні кошти. Певен, що в цьому питанні, як до речі й в інших, у нас повне порозуміння з облдержадміністрацією».

Детальніше...

Більше статей...

Сторінка 8 з 376