Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 

5 травня своє 65-річчя від Дня народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Бугрій Михайло Іванович.

Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Михайла Івановича з ювілеєм, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!

Останнє оновлення на Вівторок, 05 травня 2020, 07:54

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

6 травня своє 55-річчя від Дня народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Сидоренко Іван Іванович.

Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Івана Івановича з ювілеєм, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!

Останнє оновлення на Середа, 06 травня 2020, 08:11

Олександр Біленький: Обласна рада готова виділяти додаткові кошти для преміювання медичних працівників

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова обласної ради Олександр Біленький під час спільного брифінгу з головою обласної державної адміністрації Олегом Синєгубовим та секретарем Полтавської міської ради Олександром Шамотою щодо ситуації із поширенням хвороби CoViD-19 на Полтавщині.

«Обласна рада готова виділяти додаткові кошти для преміювання медичних працівників, які ведуть боротьбу з коронавірусною інфекцією. Депутати підтримають будь-які конструктивні рішення щодо подолання наслідків пандемії», – сказав Олександр Біленький.

Також голова обласної ради звернув увагу керівників органів місцевого самоврядування на питання забезпечення мешканців громад інсулінами.

«Хочу звернутися до керівників органів місцевого самоврядування: якщо у ваших громадах є проблеми з отриманням інсуліну чи з перевезенням хворих, які лікуються методом гемодіалізу, будь ласка, поінформуйте, і ми, спільно з облдержадміністрацією, ці питання будемо вирішувати», – зазначив Олександр Біленький.

Детальніше...

Відкрите звернення УАРОР до керівництва держави щодо грубого порушення принципів впровадження реформи децентралізації

e-mail Друк PDF

У 2014 році в Україні стартувала реформа децентралізації, головною метою якої було підвищення рівня надання публічних послуг громадянам та відхід від адміністративно-командної моделі керування, успадкованої від СРСР. Дорожньою картою, що визначала завдання цих перетворень, стала Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Відповідно до цього документа в Україні має бути сформована така система управління на місцях, яка б максимально відповідала потребам жителів, а саме: забезпечення їхньої безпосередньої участі у прийнятті рішень на рівні громади, району та області.

Міжнародною спільнотою та експертним середовищем визнано, що Концепція повністю корелюється з Європейською хартією місцевого самоврядування та основоположними принципами розвиненої демократичної країни.

Українська асоціація районних та обласних рад була серед ініціаторів та розробників зазначеної Концепції й усіма можливими засобами сприяє її впровадженню.

Детальніше...

Обласні і районні ради просять Президента України ветувати закон, який дозволяє Уряду змінювати межі районів

e-mail Друк PDF

Президент Української асоціації районних та обласних рад, Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов від імені усіх Членів Асоціації звернувся до Президента України Володимира Зеленського з проханням ветувати Закон України N2653 «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначення територій та адміністративних центрів територіальних громад», прийнятого Верховною Радою України 16 квітня 2020 року.

Цей Закон, вважають представники органів місцевого самоврядування всієї України, надає Урядові безпрецедентно широкі повноваження визначати адміністративні центри та затверджувати території територіальних громад без погоджень таких рішень ані з органами місцевого самоврядування, ані з місцевими органами виконавчої влади. Положення Закону суперечать статті 5 Європейської хартії місцевого самоврядування, відповідно до якої зміни територіальних кордонів органів місцевого самоврядування не можуть здійснюватися без попереднього з’ясування думки відповідних місцевих громад.

Детальніше...

Оголошено обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2020 року

e-mail Друк PDF

Розпорядженням голови Полтавської обласної ради від 28.04.2020 р. № 88 з 01 травня поточного року оголошено обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області 2020 року.

Розпорядженням визначені наступні напрями проєктів:

− розвиток туристичної діяльності та курортної справи;

− впровадження енергозберігаючих та ресурсоефективних технологій в закладах бюджетної сфери;

Останнє оновлення на Середа, 29 квітня 2020, 14:00 Детальніше...

Робоча група обласної ради ініціювала проведення службової перевірки Центру соціально-психологічної реабілітації дітей

e-mail Друк PDF

29 квітня під головуванням Олександра Алексюка та за участю виконуючого обов’язки голови обласної ради, першого заступника голови обласної ради Євгенія Холода, заступника голови облдержадміністрації Катерини Рижеченко відбулося засідання робочої групи з вивчення ситуації у комунальному закладі «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради.

Робоча група, до складу якої увійшли депутати обласної ради, працівники облдержадміністрації та виконавчого апарату обласної ради, створена за розпорядженням голови обласної ради Олександра Біленького з метою об’єктивного та всебічного аналізу обставин, які зумовили нанесення значних тілесних ушкоджень одним неповнолітнім вихованцем закладу іншому.

Члени робочої групи заслухали пояснення директора КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради Валентина Гавриленка. За його словами, кримінальне правопорушення було вчинено вночі 17-річним вихованцем закладу, який неодноразово перебував на обстеженні та лікуванні в обласній клінічній психіатричній лікарні імені О.Ф. Мальцева, по відношенню до семирічної дитини. Юнак, після повернення з лікарні, проявів агресії та неадекватної поведінки не виявляв. Перебування в спальній кімнаті дітей різного віку Валентин Гавриленко пояснив недостатністю площі закладу.

Останнє оновлення на Середа, 29 квітня 2020, 12:41 Детальніше...

Названо лауреатів обласного конкурсу журналістських робіт 2020 року

e-mail Друк PDF

28 квітня відбулося засідання журі обласного конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади – шлях до сталого розвитку громад».

Конкурс засновано Полтавською обласною радою з метою підвищення обізнаності населення Полтавщини про переваги та здобутки реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, кращі практики, ініціативи й позитивні зрушення в розвитку громад.

Вів засідання виконуючий обов’язки голови обласної ради, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод.

Журі, до складу якого увійшли представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, медійної та експертної спільноти, розглянуло подані на конкурс матеріали та визначило переможців.

Останнє оновлення на Середа, 29 квітня 2020, 14:09 Детальніше...

До уваги журналістів Полтавщини

e-mail Друк PDF

З метою подальшого всебічного висвітлення процесів децентралізації Міністерство розвитку громад та територій України проводить у 2020 році Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

До участі у Конкурсі приймаються матеріали за номінаціями:

– онлайн-публікація;

– стаття в друкованому ЗМІ;

– радіо матеріал;

– відеоматеріал.

Матеріали мають бути опублікованими вперше у період із 1 січня до 30 вересня 2020 року.

Конкурсні роботи подаються до 18:00 30 вересня 2020 року.

Останнє оновлення на Вівторок, 28 квітня 2020, 10:51 Детальніше...

Міністерство розвитку громад та територій України запрошує органи місцевого самоврядування взяти участь у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування»

e-mail Друк PDF

Міністерство розвитку громад та територій України оголосило про проведення у 2020 році конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування».

Запропоновано наступні теми:

«Влада та громада: інформування, діалог, участь»

Практики мають демонструвати високий рівень втілення принципу прозорості та відкритості органів місцевого самоврядування (ОМС), залучення мешканців усіх категорій до процесів прийняття рішень, згуртованість, соціальну відповідальність та комплексне вирішення питань місцевого розвитку на засадах публічно-приватного партнерства або самоорганізації/волонтерства, високу якість надання публічних послуг через Е-технології та моделі інтегрованих послуг.

Приклади практик

Доступність інноваційних електронних інформаційно-консультативних сервісів (портали, мобільні додатки, електронна звітність/підзвітність, онлайн-діяльність виконкомів та рад).

Використання ефективних інструментів взаємної комунікації та зворотного зв’язку.

Впровадження інноваційних проектів в рамках громадського бюджету участі/публічно-приватного партнерства/самоорганізації.

Детальніше...

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
28 квітня своє 40-річчя від Дня народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Півень Дмитро Юрійович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Дмитра Юрійовича з ювілеєм, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!

Більше статей...

Сторінка 8 з 393