Нагороджено лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені О. Д. Бутовського 2020 року

e-mail Друк PDF

19 червня 2020 року біля стадіону «Ворскла» в рамках щорічного святкування Дня заснування Міжнародного олімпійського комітету відбулось нагородження лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені О. Д. Бутовського, яка присуджується за вагомі досягнення в розвитку фізичної культури, спорту та Олімпійського руху.

Дипломи лауреатам Премії вручив депутат обласної ради, голова громадської організації Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Олександр Удовіченко.

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 червня 2020, 15:08 Детальніше...

21 червня – День медичного працівника

e-mail Друк PDF

Шановні медичні працівники Полтавщини!

Вітаю вас з нагоди професійного свята! Самовідданість, відповідальність та милосердя – не просто слова для кожного з вас. Адже робота медиком вимагає високих моральних принципів, повної віддачі та готовності прийти на допомогу хворому у будь-який час доби.

Нині перед вами стоять нові виклики, які потребують особливого терпіння, гуманності та наполегливості. Епідемія хвороби CoViD-19 в світі довела, що найсучасніші наукові досягнення безсилі без надійних рук медичних працівників.

Тож безмежна подяка вам за високий професіоналізм та чуйність, вірність обраному фаху та гуманізм! Щиро бажаю міцного здоров’я, сімейного тепла, затишку і злагоди!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 червня 2020, 14:00

Медиків Полтавщини відзначили обласною премією

e-mail Друк PDF

18 червня в Полтаві, в рамках обласних урочистостей, присвячених Дню медичного працівника, було нагороджено лауреатів обласної премії імені М.В.Скліфосовського. Відзнаки вручили голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов.

Привітати медиків з професійним святом також прийшли голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Людмила Овчаренко, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак.

Вітаючи медичних працівників з професійним святом, Олександр Біленький зазначив, що обласна рада спільно з облдержадміністрацією роблять все, аби поліпшити умови праці медиків та донести якісні медичні послуги в села.

«Ми щоденно працюємо над тим, щоб поліпшити матеріальне-технічне забезпечення лікарень та підвищити статус медиків. Нам дуже хочеться, щоб в село йшли медичні працівники, щоб ті європейські стандарти, до яких ми прагнемо, були не лише у місті, а й в селі, – для цього ми намагаємося створити усі умови, – сказав Олександр Біленький. – Сподіваюся, що кардіодиспансер, який найближчим часом введуть в експлуатацію, теж стане вагомим кроком до поліпшення надання медичної допомоги жителям області, і в його стінах буде врятоване не одне життя».

Останнє оновлення на Четвер, 18 червня 2020, 15:11 Детальніше...

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
18 червня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Товстий Роман Іванович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Романа Івановича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Четвер, 18 червня 2020, 08:20

Олександр Біленький: Наше завдання – навчити людей правильно поводитися з небезпечними відходами

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова обласної ради Олександр Біленький під час семінару «Екобус для громад Полтавщини», що відбувся 17 червня 2020 року в селищі Диканька за участі заступника голови обласної ради Анатолія Ханка, представників громад області, працівників Комунального автотранспортного підприємства Полтавської обласної ради, виконавчого апарату обласної ради, екологів та фахівців підприємств, що спеціалізуються на утилізації небезпечних відходів.

На заході було презентовано Екобус – пересувний приймальний пункт для збору небезпечних побутових відходів, який курсуватиме на території Полтавської області.

Вітаючи учасників семінару, голова обласної ради наголосив на важливості налагодження взаємовигідної співпраці між громадами заради спільної мети – збереження довкілля.

«Десь тиждень чи півтора тому я побачив інформацію, що Полтавська та Дніпропетровська області накопичили найбільшу кількість побутових відходів на своїй території, порівняно з іншими. Тобто, ще років 10 тому Полтавщину називали однією з найбільш екологічно чистих. Зараз так сказати достатньо важко, – зазначив Олександр Біленький. – Наше завдання – навчити людей правильно поводитися з небезпечними відходами. Ми хочемо, щоб жителі області не викидали батарейки, пошкоджені ртутні лампи та термометри кудись в канаву чи ліс, а виконували прості вимоги, берегли довкілля та його ресурси».

Останнє оновлення на Середа, 17 червня 2020, 19:47 Детальніше...

Відбулося засідання робочої групи для вивчення ситуації у комунальному закладі «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради

e-mail Друк PDF

11 червня під головуванням депутата обласної ради Олександра Алексюка та за участю заступника голови обласної ради Анатолія Ханка, заступника голови облдержадміністрації Катерини Рижеченко відбулося чергове засідання робочої групи, створеної за розпорядженням голови обласної ради Олександра Біленького для вивчення ситуації у комунальному закладі «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради по факту виконання працівниками професійних і службових обов’язків.

На засіданні розглянуто виконання відповідних рекомендацій робочої групи від 29 квітня 2020 року. Як зазначила начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Ірина Фоменко, нині колишній вихованець закладу, якому було нанесено значні тілесні ушкодження, після проведення курсу лікування влаштований разом із сестрами у дитячий будинок сімейного типу. Також облдержадміністрацією здійснюються заходи для перенесення закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» в приміщення Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради, яке має значно більшу площу і відповідатиме вимогам щодо безпечного та комфортного перебування дітей.

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 червня 2020, 13:04 Детальніше...

14 червня – День працівників легкої промисловості

e-mail Друк PDF

Шановні працівники легкої промисловості!

Надсилаю щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Легка індустрія виконує важливу роль для економіки держави, забезпечуючи споживачів товарами широкого вжитку, а підприємства інших галузей – сировиною та допоміжними матеріалами. Саме тому розвиток підприємств легкої промисловості області є вагомим чинником для збереження робочих місць та наповнення місцевих бюджетів.

Тож сердечна подяка вам за сумлінну працю, самовідданість, високу професійну майстерність та креативність. Нехай і далі перед вами відкриваються нові горизонти, продукція завжди має високу оцінку і задовольняє найвимогливіші смаки споживачів!

Міцного здоров’я, особистого щастя, добробуту та невпинного руху вперед!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
12 червня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Красюк Василь Федорович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Василя Федоровича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на П'ятниця, 12 червня 2020, 07:21

Співчуваємо

e-mail Друк PDF

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради сьомого скликання, виконавчий апарат обласної ради висловлюють глибоке співчуття депутату обласної ради Сазонову Олегу Юрійовичу з приводу тяжкої, непоправної втрати – смерті матері.

Визначено переможців Конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2020 року

e-mail Друк PDF

11 червня відбулося засідання робочої групи з супроводу Конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2020 року. Вів засідання заступник голови обласної ради Анатолій Ханко.

Згідно з рекомендаціями попереднього засідання робочої групи, всі громади, що очолили рейтинг Конкурсу, доопрацювали подані проєкти, що дозволить їм отримати співфінансування з екологічного фонду області. Тож на засіданні було затверджено сформований рейтинг проєктів Конкурсу і визначено 50 проєктів-переможців. Серед них – громадські ініціативи, спрямовані на облаштування екостежин, зон відпочинку, очищення річок, впорядкування зелених зон, придбання устаткування для збирання твердих побутових відходів, проведення екофестивалів, освітніх заходів, створення громадського екопатруля, будівництво шкільних теплиць тощо. Загальна сума співфінансування з обласного бюджету, згідно з обласною програмою «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019 – 2021 роки», становитиме 2 млн грн.

Останнє оновлення на Четвер, 11 червня 2020, 15:22 Детальніше...

Журі визначило лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені М.В. Скліфосовського 2020 року

e-mail Друк PDF

11 червня відбулося засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені М.В. Скліфосовського, заснованої для підвищення престижу праці лікаря у суспільстві, відзначення кращих медичних працівників області. Вів засідання перший заступник голови обласної ради, заступник голови журі Євгеній Холод.

Члени журі ознайомилися з матеріалами, поданими на здобуття премії, розглянули медичну діяльність та професійні досягнення номінантів.

За результатами голосування, лауреатами Премії Полтавської обласної ради імені М.В. Скліфосовського у 2020 році стали:

– у номінації «Кращий лікар-хірург» – Андрій Калюжка, завідувач хірургічного відділення, лікар-хірург комунального підприємства «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В.Скліфосовського»;

Останнє оновлення на Четвер, 11 червня 2020, 13:50 Детальніше...

Сторінка 8 з 398