Постійна комісія обласної ради з питань освіти, науки та культури підтримала проєкти профільних обласних програм

e-mail Друк PDF

24 грудня під головуванням Олега Діденка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, депутати обласної ради: Олександр Путря, Марина Василенко, Ольга Усанова, Тетяна Юрченко, Наталія Гранчак, Сергій Бульбаха, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, журналісти.

Розпочалося засідання нагородженням учнів – лауреатів Премії Полтавської обласної ради Володимира Степанюка та студентів – переможців Конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад», заснованого обласною радою.

Потому депутати заслухали звіти про виконання обласних програм: Комплексної Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Полтавській області на 2018 – 2020 роки» – тимчасово виконуючої обов’язки директора Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Ірини Удовиченко; програми «Опікуємося освітою» на 2017 – 2020 роки» та Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 – 2020 роки» – директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віти Ковальської.

Детальніше...

Олександр Біленький: Синергія зусиль держави та обласної влади з оновлення матеріально-технічної бази рятувальних підрозділів області дає гарний результат

e-mail Друк PDF

24 грудня голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та голова облдержадміністрації Олег Синєгубов урочисто передали аварійно-рятувальну техніку та обладнання підрозділам Головного Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Полтавській області.

Автопарк рятувальників Полтавщини цього року поповнився 17 одиницями сучасної пожежної, спеціальної аварійно-рятувальної техніки на загальну суму 78 мільйонів гривень, пожежного озброєння та одягу – на 9 мільйонів гривень.

Сертифікати на отримання автомобілів та аварійно-рятувальної техніки отримали підрозділи ДСНС новоутворених Кременчуцького, Полтавського, Лубенського, Миргородського районів.

Детальніше...

Постійна комісія обласної ради з питань правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій розглянула проєкти рішень чергової сесії

e-mail Друк PDF

24 грудня під головуванням Олега Хардіна відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

У засіданні взяли участь обраний заступником голови обласної ради Олег Бєлоножко, депутати обласної ради: Олег Баканов, Сергій Бульбаха, Василь Кириченко, Олександр Сиверин, директор Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Сергій Венгер, радник голови обласної ради Руслан Рогов, представники правоохоронних органів, громадськості, журналісти.

Останнє оновлення на Четвер, 24 грудня 2020, 14:24 Детальніше...

Засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, цифрового розвитку, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО.

24 грудня – День працівників архівних установ

e-mail Друк PDF

Шановні працівники архівних установ Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

На перший погляд, звичайна, буденна робота архівіста насправді є важливою та відповідальною місією. Адже без архівів не можна об'єктивно відтворити історичні події, зрозуміти їхню логіку, заглибитися в багатогранне минуле. Завдяки вам прийдешні покоління отримають неоціненну спадщину – документи нашої епохи.

Знаю, що професію ви обрали за покликом серця, їй віддаєте всі свої сили, енергію та натхнення. Без цього ми не мали б широкого архівного фонду з історії Полтавщини, її політичного, соціально-економічного та культурного життя.

Щиро бажаю вам міцного здоров'я, миру, добробуту, творчої наснаги до нових пошуків та відкриттів!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Профільна комісія підтримала основний фінансовий документ Полтавщини на 2021 рік

e-mail Друк PDF

23 грудня під головуванням Лариси Босенко відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

У засіданні взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, голова обласної державної адміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, обрані заступниками голови обласної ради Лілія Руроєва та Олег Бєлоножко, заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Олександр Ващенко, Оксана Винниченко, Віктор Кордубан, Володимир Куцовол, Фахраддін Мухтаров, Ігор Процай, Олександр Смірнов, Вячеслав Стеценко, Руслан Телятник, Андрій Удовиченко, Олег Діденко, Іван Сидоренко, Олексій Матюшенко, Іван Близнюк, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, обласної ради, обласних комунальних підприємств, журналісти.

Депутати підтримали пропозицію Лариси Босенко й обрали першим заступником голови постійної комісії – Ігоря Процая, заступником голови постійної комісії – Руслана Телятника та секретарем – Віктора Кордубана.

Останнє оновлення на Середа, 23 грудня 2020, 17:36 Детальніше...

Постійна комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму розглянула виконання обласних програм та проєкти рішень чергової сесії

e-mail Друк PDF

23 грудня під головуванням Олександра Алексюка відбулося засіданні постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

У засіданні взяли участь депутати обласної ради: Іван Близнюк, Олег Панкратьєв, Яніна Барибіна, Руслан Проценко, Олег Сазонов, Ірина Степаненко, Наталія Гранчак, Геннадій Коваленко, Сергій Савченко, Сергій Мазур, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники спортивної громадськості, журналісти.

У порядку контролю комісія заслухала звіти тимчасово виконуючої обов’язки директора Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Ірини Удовиченко про виконання обласної Програми розвитку туризму і курортів у Полтавській області на 2016 – 2020 роки та директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Віти Ковальської про виконання обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки.

Останнє оновлення на Середа, 23 грудня 2020, 15:28 Детальніше...

Засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

e-mail Друк PDF

Останнє оновлення на Середа, 23 грудня 2020, 10:15

Олександр Біленький та Олег Діденко привітали колектив Полтавської політехніки з ювілеєм

e-mail Друк PDF

22 грудня голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та голова постійної комісії обласної ради з питань освіти та культури Олег Діденко взяли участь в урочистому засіданні Вченої ради Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», присвяченому 90-річчю заснування вищого навчального закладу.

Олександр Біленький відзначив вагому роль університету в розвитку освіти і науки в області, співпрацю з Полтавською обласною радою.

«Полтавська політехніка – лідер в освітній і науковій галузях. Хочу подякувати керівництву університету за плідну співпрацю з Полтавською обласною радою в реалізації європейської Програми EU4Skills, яка сьогодні впроваджується в Полтавській області. Це великий пакет заходів з діджиталізації для підтримки реформи профтехосвіти в Україні, – наголосив Олександр Біленький. – Дуже сподіваюсь, що наступний етап – створення Центру професійної досконалості, за який ми змагаємось із багатьма областями України, буде також успішним і Полтавщина буде в числі переможців».

Останнє оновлення на Вівторок, 22 грудня 2020, 20:30 Детальніше...

Постійна комісія обласної ради з питань екології та раціонального природокористування розглянула та затвердила план роботи на 2021 рік

e-mail Друк PDF

22 грудня під головуванням Євгена Корфа відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, обраний заступником голови обласної ради Олег Бєлоножко, заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Яніна Аранчій, Олексій Бовдир, Марина Грекова, Сергій Жук, Геннадій Коваленко, Сергій Мазур, Іван Москалик, Валерія Пантюх. Олександр Сухань, Ігор Процай, журналісти.

На пропозицію Євгена Корфа, депутати обрали першим заступником голови постійної комісії Вячеслава Мінязева, заступником голови комісії Сергія Мазура та секретарем комісії Яніну Аранчій.

Останнє оновлення на Вівторок, 22 грудня 2020, 20:45 Детальніше...

Постійна комісія обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин рекомендувала внести на розгляд чергової сесії низку профільних питань

e-mail Друк PDF

22 грудня під головуванням Івана Гришка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, депутати обласної ради: Валерій Капленко, Олег Дядик, Юрій Мотрич, Валентин Несен, Олександр Руденко, Наталія Сук, Сергій Сушко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, журналісти.

Комісія підтримала та рекомендувала внести на розгляд пленарного засідання чергової сесії обласної ради питання: про прийняття земельної ділянки до земель спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області та передачу її в постійне користування комунальному підприємству «Кременчуцький обласний клінічний шпиталь для ветеранів війни» Полтавської обласної ради; про внесення змін до рішення другого пленарного засідання двадцять шостої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 25 липня 2019 року № 1135 «Про надання в оренду ТОВ «Кременчуцька міська друкарня» земельної ділянки, яка перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області; про погодження клопотань щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок по СТОВ «Скіф» Котелевського району Полтавської області, спеціалізованому комунальному підприємству «Добробут» на території Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області, Ліщинівському психоневрологічному будинку-інтернату на території Кобеляцького району Полтавської області.

Детальніше...

Більше статей...

Сторінка 8 з 414