Українська асоціація районних та обласних рад запрошує на навчання: реєстрація триває

e-mail Друк PDF

18 грудня в приміщенні Полтавської обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему: «Теорія та практика бізнес-планування медичних закладів».

Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

До навчань запрошуються представники районних та обласної ради.

Програма навчань передбачає обговорення проблемних питань із зазначеної теми та шляхи їх вирішення. Також аналізуватиметься нормативно-правова база на предмет практичного застосування законів та підзаконних актів.

Детальніше...

5 грудня – День працівників статистики

e-mail Друк PDF

Шановні працівники статистики Полтавщини!

Вітаю вас із професійним святом!

Перед вами поставлено відповідальне завдання: підготувати об'єктивну статистичну інформацію щодо соціально-економічних перетворень в області, забезпечити можливість широкого доступу до неї.

Надані вами статистичні дані відзначається достовірністю, постійно використовується органами місцевого самоврядування регіону, депутатським корпусом області, допомагають у самоврядуванні та здійсненні депутатських обов'язків.

Бажаю вам міцного здоров’я, нових професійних здобутків, реалізації задуманого, благополуччя і добра!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на Четвер, 05 грудня 2019, 09:23

Олександр Біленький: Коли є порозуміння між гілками влади – громада тільки виграє!

e-mail Друк PDF

4 грудня відбулася спільна нарада за участю голови облдержадміністрації Олега Синєгубова, голови обласної ради Олександра Біленького, керівників фракцій обласної ради та депутатської групи «За успішну Полтавщину».

На нараді було розглянуто питання про проєкт обласного бюджету на 2020 рік.

Як доповів директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Павло Кропивка, прогнозовані доходи обласного бюджету (без урахування дотацій та субвенцій) становитимуть 2 млрд 497 млн грн. Це на 234 млн грн більше затверджених показників на 2019 рік. Обсяг доходів загального фонду складе 2 млрд 310 млн грн. За його словами, обсяг трансфертів з державного бюджету передбачено 2 млрд 114 млн грн, що на 69% менше розрахункових показників поточного року. Це обумовлено передачею Міністерству соціальної політики України видатків, які на сьогодні здійснюються за рахунок відповідних субвенцій з державного бюджету, місцевим бюджетам. Зокрема, для надання пільг та субсидій населенню. При цьому додаткова дотація для передбачених з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я обласному бюджету передбачається у сумі 262 млн грн, що майже вдвічі менше поточного року. При цьому він зауважив, що зменшення додаткової дотації на 200 млн грн лягає додатковим тягарем на обласний бюджет. Тому фінансування окремих обласних програм доведеться відтермінувати.

Останнє оновлення на Четвер, 05 грудня 2019, 09:26 Детальніше...

Інформаційне повідомлення

e-mail Друк PDF

Повідомляємо, що пленарне засідання двадцять дев’ятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання заплановане на 20 грудня 2019 року.

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
4 грудня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Діденко Олег Григорович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Олега Григоровича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Середа, 04 грудня 2019, 08:20

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
3 грудня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Микуця Тетяна Володимирівна.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Тетяну Володимирівну з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Вівторок, 03 грудня 2019, 08:17

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
2 грудня своє 40-річчя від Дня народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Савченко Володимир Васильович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Володимира Васильовича з ювілеєм, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!

1 грудня – День працівників прокуратури

e-mail Друк PDF

Шановні працівники прокуратури!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Ваша праця має неабияке суспільне значення, адже саме органи прокуратури повинні забезпечувати верховенство закону, боронити інтереси держави, відстоювати конституційні права і свободи громадян, зміцнювати фундамент правової держави.

Сьогодні й повсякчас щиро зичу міцного здоров’я, миру, щастя, добра, незламності духу, об’єктивності та неупередженості у боротьбі за справедливість та правду! Бажаю, щоб і надалі свої знання та досвід ви віддавали улюбленій професії для розквіту всієї України і, зокрема, рідної Полтавщини.

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на П'ятниця, 29 листопада 2019, 15:45

Олександр Біленький: Депутатський корпус обласної ради сьогодні, як ніколи, єдиний

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький підсумовуючи результати пленарного засідання двадцять восьмої позачергової сесії обласної ради сьомого скликання.

Олександр Біленький відкинув усі звинувачення групи депутатів на чолі з Іриною Степаненко стосовно порушення Регламенту обласної ради в частині скликання двадцять восьмої позачергової сесії обласної ради сьомого скликання.

«Відповідно до регламенту та закону, на пропозицію депутатів обласної ради, вчора було видано та оприлюднено розпорядження про скликання позачергової сесії обласної ради. Всі звинувачення Ірини Степаненко вважаю безпідставними, вони зводяться до навмисного заблокування роботи сесії. Дякую за підтримку колегам-депутатам, Холоду Євгенію Миколайовичу, який зорієнтувався і провів уже другу частину сесії головуючим. Як бачимо, депутатський корпус обласної ради сьогодні, як ніколи, єдиний!» – наголосив Олександр Біленький.

Також голова обласної ради підтвердив свою позицію щодо запровадження ринку землі в Україні.

Останнє оновлення на П'ятниця, 29 листопада 2019, 15:05 Детальніше...

Полтавська обласна рада вимагає зупинити непродумане введення ринку землі

e-mail Друк PDF

Саме з таким зверненням депутати обласної ради звернулися до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, народних депутатів України від Полтавської області 29 листопада на пленарному засіданні двадцять восьмої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.

Для участі у сесії зареєструвалися 55 депутатів. Вів засідання голова обласної ради Олександр Біленький. У сесії також взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, керівники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, обласних організацій, установ, підприємств, представники громадськості, журналісти.

Позачергова сесія обласної ради була скликана за пропозицією групи депутатів обласної ради відповідно до чинного законодавства та Регламенту Полтавської обласної ради сьомого скликання з метою прийняття Звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, народних депутатів України від Полтавської області з приводу майбутнього продажу земель сільськогосподарського призначення.

Після відкриття сесії група депутатів на чолі з Іриною Степаненко намагалася заблокувати проведення сесії, однак їй це не вдалося – переважна більшість депутатів підтримала необхідність проведення сесії та проголосувала за прийняття звернення щодо ринку землі.

Останнє оновлення на П'ятниця, 29 листопада 2019, 14:55 Детальніше...

Інформаційне повідомлення

e-mail Друк PDF

Повідомляємо, що пленарне засідання двадцять восьмої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання відбудеться 29 листопада 2019 року в приміщенні обласної ради за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45. Початок засідання о 10:00.

З відповідним розпорядженням голови Полтавської обласної ради можна ознайомитися за посиланням .  

Сторінка 8 з 379