Інформаційне повідомлення

e-mail Друк PDF

Керуючись пунктом 4 статті 15 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», пунктом 22 постанови Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 р. № 432 «Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу», пунктом 11 Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області, затвердженого рішенням пленарного засідання двадцять другої сесії обласної ради сьомого скликання від 19 жовтня 2018 року, повідомляємо про продаж на електронному аукціоні об’єктів малої приватизації. Додаток (перелік об'єктів малої приватизації)

Останнє оновлення на Четвер, 05 вересня 2019, 08:46

Видобувати вуглеводні, враховуючи інтереси територій

e-mail Друк PDF

4 вересня під головуванням Сергія Момояна відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр.

У засіданні взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Олег Діденко, Володимир Барчук, Анатолій Власенко, Олександр Ківшик, Дмитро Спатар, Іван Сидоренко, Валерій Прядко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради, представники видобувних підприємств, журналісти.

У контексті низки звернень Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону підприємствам спецдозволів на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням (промисловою розробкою родовищ) вуглеводнів, комісія проаналізувала матеріали щодо виробничої діяльності, фінансової участі у розбудові соціальної інфраструктури територій, на яких ведеться видобуток вуглеводнів підприємств: ТОВ «ГЕО ВЕРТИКАЛЬ», ТОВ «НАДРА ВЕСТ ГРУП», ТОВ «ЮНОЛІТ ОЙЛ», ТОВ «ГЕО КОННЕКТ», ТОВ «ПРОФІ НАФТ», ТОВ «ТРАНС СЕТ ГЕО», ТОВ «БЕСТ ГЕО ТЕХ», ТОВ «ПОЛТАВАНАФТОГАЗРОЗВІДКА».

Зважаючи на відсутність угод між вищеназваними компаніями та органами місцевого самоврядування про залучення та використання коштів на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури населених пунктів Полтавської області, виконавчому апарату обласної ради рекомендовано підготувати проекти рішень сесії обласної ради щодо відмови Державній службі геології та надр України у погодженні надання без проведення аукціону спецдозволів підприємствам.

Детальніше...

Олександр Біленький: Щасливий від того, що Шкільний громадський бюджет Полтавської області знайшов відгук в учнівської молоді

e-mail Друк PDF

 

Про це заявив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький під час зустрічі з учнями – учасниками семінару-тренінгу з підготовки проектів на Шкільний громадський бюджет Полтавської області 2019 року, який відбувся на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Ерудит» у с. Потоки Кременчуцького району.

«Щасливий від того, що Шкільний громадський бюджет Полтавської області знайшов відгук в учнівської молоді. Адже в семінарі взяли участь всі сто запрошених учнів», – сказав Олександр Біленький.

Олександр Біленький поспілкувався з юнаками та дівчатами, поцікавився ідеями щодо тематики майбутніх проектів, враженнями від навчання та перебування в «Ерудиті», здобутими знаннями. Відтак, констатував: «Молодь та експерти відпрацювали на "відмінно!"».

Останнє оновлення на Четвер, 05 вересня 2019, 07:28 Детальніше...

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
3 вересня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Путря Олександр Олексійович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Олександра Олексійовича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у депутатській діяльності!

Шкільний громадський бюджет Полтавської області: писати проекти навчають в «Ерудиті»

e-mail Друк PDF

2 вересня на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Ерудит» у с. Потоки Кременчуцького району розпочався семінар-тренінг з підготовки проектів на Шкільний громадський бюджет Полтавської області 2019 року.

Захід, в якому беруть участь близько ста учнів закладів системи загальної середньої освіти Полтавщини віком від 14 років, організовано обласною радою за сприяння Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування та адміністрації Кременчуцького педагогічного коледжу ім. А.С. Макаренка.

У програмі семінару-тренінгу, що триватиме два дні, – лекційні заняття з бюджетної тематики, представлення та обговорення покрокової карти участі в конкурсі, робота в групах із розробки проектів, воркшоп «Рекламуй свій проект», обговорення та дискусії тощо.

Останнє оновлення на Середа, 04 вересня 2019, 10:15 Детальніше...

2 вересня – День нотаріату

e-mail Друк PDF

Шановні працівники нотаріату!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня нотаріату!

Нотаріусів справедливо називають гарантами надійності та законності. Ваша сумлінна праця, високий професійний рівень, мудрість, принциповість та неупередженість покликані стояти на сторожі суспільних і державних інтересів, недоторканості прав і свобод людини, утверджувати верховенство закону, служити високим ідеалам правової держави.

Щиро зичимо міцного здоров’я, незламності духу, сімейного тепла, злагоди, миру та добра!

Олег Пругло,

т.в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

1 вересня – День знань

e-mail Друк PDF

Дорогі школярі, студенти, батьки! Шановні освітяни!

Сердечно вітаємо вас із початком нового 2019/2020 навчального року та Днем знань!

Свято першого дзвоника завжди хвилююче та урочисте, адже перед маленькими школярами простирається безліч шляхів, якими вони помандрують до країни знань, до пізнання одвічних істин добра і справедливості.

Ми по праву пишаємось учнівською та студентською молоддю Полтавщини, яка гідно представляє область на всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях, конкурсах та змаганнях. Низький уклін педагогам, які щедро діляться своїми знаннями, любов’ю та теплом з підростаючим поколінням, формують основу майбутньої еліти, яка побудує по-справжньому сильну європейську державу – Україну.

Дорогі юнаки та дівчата! Наполегливо працюйте над собою, змінюйтесь і змінюйте світ на краще, будуйте грандіозні плани та успішно реалізовуйте все задумане! Бажаємо кожному щедрої долі, міцного здоров’я, невичерпного ентузіазму, злагоди та любові!

Олег Пругло,

т.в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

1 вересня – День підприємця

e-mail Друк PDF

Шановні підприємці Полтавщини!

Щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята – Дня підприємця!

Підприємництво – одна з найголовніших рушійних сил економіки країни. Сьогодні в Україні активно формується прошарок наполегливих, енергійних, ініціативних людей, які, втілюючи в життя нові ідеї та креативні проекти, організовують власну справу, створюють робочі місця, наповнюють бюджети різних рівнів.

Твердо переконані, що високі моральні якості, мудрість, компетентність та соціальна відповідальність представників малого і середнього бізнесу Полтавщини стануть надійним підґрунтям для оновлення економіки краю та добробуту громадян.

Зичимо міцного здоров’я, рішучості та невичерпної наснаги, успіхів у реалізації найсміливіших починань, злагоди і достатку!

Олег Пругло,

т.в.о. голови Полтавської обласної

державної адміністрації

Олександр Біленький,

голова Полтавської обласної ради

Учасники круглого столу обговорили необхідність змін до Конституції України в частині децентралізації

e-mail Друк PDF

29 серпня у Полтаві, під егідою Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування та за сприяння обласної ради, відбулося засідання круглого столу, на якому керівники органів місцевого самоврядування, науковці, експерти та представники громадськості обговорили зміни до Конституції, які необхідно внести для завершення децентралізації влади.

«Ми всі стали свідками того, який колосальний ефект для розвитку громад і держави дала реформа децентралізації. Ці зміни - незворотні. Але разом із тим очевидно, що без змін основного закону, реформа буде неповною. Адже Конституція, ухвалена понад 20 років тому, безумовно не містить положень, які стосуються сучасного тренду децентралізації влади. Тому ми зібралися сьогодні, щоб фахово обговорити, які саме зміни до основного закону потрібні», – зазначив виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук.

Останнє оновлення на П'ятниця, 30 серпня 2019, 08:15 Детальніше...

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
31 серпня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Овчаренко Людмила Миколаївна.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Людмилу Миколаївну з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Субота, 31 серпня 2019, 06:23

Постійна комісія обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин розглянула профільні проекти рішень чергової сесії

e-mail Друк PDF

29 серпня під головуванням Валерія Капленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Роман Товстий, депутати обласної ради: Володимир Куцовол, Микола Андрієнко, Володимир Бобиль, Микола Жук, Віктор Скочко, Володимир Цибенко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради, журналісти.

Депутати розглянули та підтримали низку профільних проектів рішень чергової сесії, які стосувалися: пооб’єктного переліку робіт з охорони земель, витрати по яких необхідно компенсувати за рахунок коштів обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва у 2019 році; надання Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації в строкове користування на умовах договору суперфіцію терміном на 3 роки земельну ділянку на період реконструкції комунального підприємства «Кременчуцький обласний онкологічний диспансер Полтавської обласної ради»; затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), наданої в постійне користування Кременчуцькому обласному онкологічному диспансеру; дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка надана в постійне користування Центральній районній аптеці № 109 – філії Полтавського обласного комунального підприємства «Полтавафарм».

Останнє оновлення на Четвер, 29 серпня 2019, 14:18 Детальніше...

Сторінка 8 з 370