Олександр Біленький провів зустріч із делегацією Республіки Польща

e-mail Друк PDF

28 листопада голова обласної ради Олександр Біленький зустрівся з делегацією Республіки Польща, що перебуває на Полтавщині на запрошення Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

Олександр Біленький поспілкувався з Даніелем Гацеком та Домініком Грейнертном, керівниками компанії «Magic Garden», яка займається виготовленням та встановленням спортивних і дитячних майданчиків у гмінах Польщі. Йшлося про обмін досвідом в питаннях розвитку інфраструктури територіальних громад, залучення іноземних інвестицій, використання грантових програм та активізації громадських ініціатив.

Олександр Біленький розповів про проєкти громадських ініціатив обласної ради, які успішно реалізуються в масштабах області: Шкільний громадський бюджет участі, Бюджет участі області та Конкурс екологічних громадських ініціатив.

Останнє оновлення на Четвер, 28 листопада 2019, 13:07 Детальніше...

Області не потрібні 27 довгобудів: на зборах Полтавської обласної асоціації місцевого самоврядування радилися, як розв’язати проблему будівництва амбулаторій

e-mail Друк PDF

26 листопада в Полтаві відбулися загальні збори Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування. Вів засідання голова Полтавської обласної ради, голова Асоціації Олександр Біленький.

У засіданні взяли участь керівники органів місцевого самоврядування, депутати обласної ради: Володимир Бобиль, Мирослава Василенко, Ігор Горжій, Юрій Кобченко, Микола Первак, Іван Сидоренко, журналісти.

На розгляд винесли одразу декілька надважливих питань, які сьогодні особливо турбують громади та органи місцевого самоврядування. Зокрема, йшлося про будівництво та матеріально-технічне забезпечення амбулаторій загальної практики сімейної медицини, стан автомобільних доріг Полтавської області, перспективи їх ремонту та утримання в 2020 році, запровадження в Україні ринку землі, бюджет наступного року.

Жодна із 27 амбулаторій сільської медицини на сьогодні офіційно не здана. По деяких громадах ступінь готовності ледь сягає 30% – ситуація катастрофічна – вважає голова Гребінківської районної ради Володимир Зінченко, який став ініціатором розгляду даного питання та розповів про стан справ із будівництвом амбулаторії в Почаївській громаді.

Останнє оновлення на Середа, 27 листопада 2019, 09:40 Детальніше...

Анатолій Ханко: Громадські ініціативи Полтавської області активізують мешканців для вирішення актуальних питань розвитку громад

e-mail Друк PDF

26 листопада відбулося засідання робочої групи з реалізації обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки». Вів засідання заступник голови обласної ради, заступник голови робочої групи Анатолій Ханко.

У засідання взяли участь працівники виконавчого апарату обласної ради, представники громадських організацій, журналісти.

Члени робочої групи розглянули підсумки Шкільного громадського бюджету Полтавської області 2019 року. За інформацією відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради, цього року для участі в конкурсі було подано 160 проєктів із 23 районів області, які стосувалися благоустрою пришкільної території та поліпшення матеріально-технічної бази 122 навчальних закладів, у тому числі 95 сільських та селищних, 27 міських. Переважна більшість авторів проєктів – юнаки та дівчата віком від 14 до 15 років. За проєкти Шкільного громадського проголосували 33 054 мешканців області.

Останнє оновлення на Середа, 27 листопада 2019, 08:19 Детальніше...

23 листопада – День пам’яті жертв голодоморів

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

23 листопада ми вшановуємо пам’ять жертв голодоморів. Мільйони українців загинули через свідомі і безжальні дії радянського керівництва, яке хотіло знищити не просто частину народу, а й зламати в людях дух свободи, викорінити національну ідентичність і засіяти страх перед тоталітарним режимом.

Голодомори завдали непоправної шкоди, прирекли людей на мученицьку смерть, а живим свідкам назавжди викарбували у пам’яті страшні згадки про ті часи. Ми повинні берегти спогади про минуле і робити висновки. Єдина гарантія безпеки нашого народу – власна держава і власне військо на її захисті.

Дорогою ціною ми відстояли своє місце на політичній карті Європи. Перед пам’яттю мільйонів українців маємо виконати свій обов’язок – зберегти Україну, єдину і незалежну.

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на Субота, 23 листопада 2019, 08:02

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
22 листопада свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Барчук Володимир Олексійович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Володимира Олексійовича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на П'ятниця, 22 листопада 2019, 08:42

Робоча група схвалила проект Положення про заснування Премії Полтавської обласної ради імені О.М. Байрак

e-mail Друк PDF

21 листопада відбулося засідання робочої групи з вивчення, аналізу та упорядкування обласних премій, заснованих Полтавською обласною радою. Вів засідання голова робочої групи, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод.

Робоча група розглянула та схвалила проект Положення про заснування Премії Полтавської обласної ради імені О.М. Байрак, розроблений виконавчим апаратом обласної ради.

Наразі ухвалено рекомендувати виконавчому апарату обласної ради підготувати проект рішення про внесення відповідних змін та доповнень до рішення пленарного засідання дев’ятнадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 12 квітня 2018 року № 672 «Про заснування премій Полтавської обласної ради».

Детальніше...

Студенти Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» ознайомилися з роботою обласної ради

e-mail Друк PDF

21 листопада в обласній раді була проведена навчальна екскурсія для студентів 1-го та 2-го курсів спеціальності «Менеджмент» Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», які вивчають дисципліну «Державне та регіональне управління».

Студенти зустрілися з першим заступником голови обласної ради Євгенієм Холодом, який розповів про діяльність Полтавської обласної ради сьомого скликання, структуру обласної ради, її повноваження, зокрема в частині прийняття обласного бюджету, управління майном спільної власності територіальних громад області тощо. Також йшлося про впровадження в області реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, процеси децентралізації, значення молоді у суспільному житті.

Останнє оновлення на Четвер, 21 листопада 2019, 13:02 Детальніше...

21 листопада – День Гідності та Свободи

e-mail Друк PDF

Дорогі земляки!

Прийміть щирі вітання з Днем Гідності та Свободи!

Українці добре борються за власну свободу, але так і не навчилися, що з нею робити. Перемагаючи у відкритому протистоянні, стримуючи агресора, ми все одно намагаємося пересваритися між собою і ненавидимо ближнього свого інколи більше, ніж ворога.

Так починалася Руїна. Так було за часів визвольних змагань 18-20-х років минулого століття. Те саме спостерігаємо й зараз.

В світі є багато народів, яким пощастило значно менше ніж нам.

Миру і перемоги нам усім, будьмо гідними своєї власної держави!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на Четвер, 21 листопада 2019, 12:38

В обласній раді навчалися активісти учнівського самоврядування

e-mail Друк PDF

19 листопада в обласній раді відбувся QUEST-TOUR «Зі шкільного класу – до кабінетів влади» для представників учнівського самоврядування Полтавщини, започаткований Полтавською обласною асоціацією органів місцевого самоврядування за підтримки обласної ради.

«Ми хочемо, щоб діти зрозуміли роль місцевого самоврядування в утвердженні демократичного суспільства, життєдіяльності нашої області, дізналися, як працює обласна рада, які рішення приймає, яким є механізм прийняття рішень. Адже в недалекому майбутньому більшість сьогоднішніх лідерів учнівського самоврядування стануть депутатами обласної та місцевих рад, вирішуватимуть актуальні питання соціально-економічного розвитку області та територіальних громад», – зазначив заступник голови обласної ради Анатолій Ханко.

Цього дня в обласну раду були запорошені активісти учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів Кобеляцького та Новосанжарського районів.

Детальніше...

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
19 листопада свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Міщенко Михайло Іванович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Михайла Івановича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!

Олександр Біленький: Потрібно забезпечити вчасну якісну розчистку місцевих доріг у зимовий період

e-mail Друк PDF

18 листопада голова обласної ради Олександр Біленький взяв участь у нараді, яку провів голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

У контексті питання про виконання робіт із ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення та підготовку об'єктів дорожнього господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2019/20 року, Олександр Біленький звернув увагу на необхідність проведення Агентством місцевих доріг у Полтавській області невідкладних заходів, які забезпечать належне утримання та обслуговування місцевих доріг у зимовий період.

«Потрібно забезпечити вчасну якісну розчистку місцевих доріг у зимовий період. Неприпустимо повторення ситуації попередніх років, коли для того, щоб звільнити райони від снігової пастки, використали транспорт фермерів та підприємств, а кошти людям не заплатили» – зазначив Олександр Біленький.

Детальніше...

Сторінка 9 з 379