26 квітня – день пам’яті Чорнобильської трагедії

e-mail Друк PDF

Шановні полтавці, ліквідатори аварії на ЧАЕС!

Чорнобильська техногенно-екологічна катастрофа – це не тільки трагедія, яка сколихнула весь світ. Це також історія про мужніх людей – пожежників, працівників ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, науковців, медиків, – які ціною власного життя і здоров’я взяли контроль над ядерною небезпекою, врятували людство від великої біди.

Багато з них пішли у вічність, залишивши по собі гострий біль втрати. Світла їм пам'ять і вдячність.

Ми безмежно вдячні героям-чорнобильцям, які сьогодні поряд з нами. Пишаємося вашою мужністю, активною громадянською позицією, вірністю обов’язку, готовністю до самопожертвування в ім’я інших людей.

Шановні земляки! Пам’ятаймо про подвиг ліквідаторів, а також про гіркі уроки Чорнобиля: загиблих, підірване здоров'я людей, забруднені радіацією території. Бережімо довкілля! Оточимо турботою кожного ліквідатора аварії на ЧАЕС, кожну чорнобильську родину!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Олександр Біленький: У Великодні свята полтавці, переважною більшістю, дотримувалися відповідного карантинного режиму – дякуємо за виважену, свідому позицію

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький під час чергового спільного брифінгу з головою Полтавської облдержадміністрації Олегом Синєгубовим та секретарем Полтавської міської ради Олександром Шамотою щодо ситуації з поширенням коронавірусу в області.

«У Великодні свята полтавці, переважною більшістю, дотримувалися відповідного карантинного режиму, дослухалися до звернень влади, представників духовенства і провели Великодні свята вдома – дякуємо за виважену, свідому позицію. Хочу звернутися до керівників органів місцевого самоврядування. Звісно, ви можете юридично зачинити цвинтарі, але фактично це зробити дуже важко, тому що на них часто немає огорожі, – зазначив Олександр Біленький. – Тож потрібно звернутися до людей і переконати їх провести поминальний тиждень відповідально – тобто, залишатися вдома і відкласти відвідини цвинтарів».

Відповідаючи на запитання журналістів щодо ймовірного закінчення карантину 11 травня, голова обласної ради Олександр Біленький зауважив, що нині спрогнозувати щось досить складно.

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 квітня 2020, 14:33 Детальніше...

Оголошено прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені О.М. Байрак

e-mail Друк PDF

Оголошено прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені О.М.Байрак, заснованої з метою сприяння суспільно значущим екологічним громадським ініціативам мешканців Полтавської області, розвитку екологічної освіти і виховання, підвищенню екологічної свідомості і культури населення.

Премія присуджується до дня народження Байрак О.М. – 7 серпня.

Номінації Премії:

– «Екологічний проєкт» (нагороджуються автори проектів-переможців Конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області, заснованого обласною радою, що були успішно реалізовані в територіальних громадах за співфінансування з обласного та місцевих бюджетів);

– «Екологічна освіта та виховання» (нагороджуються жителі Полтавської області: науковці, педагоги, журналісти, а також автори слів та музики пісень про природу рідного краю – за вагомі досягнення в екологічній освіті та екологічному вихованні).

Останнє оновлення на Четвер, 23 квітня 2020, 10:30 Детальніше...

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

20 квітня свій День народження відзначає перший заступник голови Полтавської обласної ради сьомого скликання Холод Євгеній Миколайович.

Голова обласної ради Олександр Біленький, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Євгенія Миколайовича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!

Останнє оновлення на Понеділок, 20 квітня 2020, 08:47

19 квітня – Великдень

e-mail Друк PDF

Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас із величним християнським святом – Воскресінням Христовим!

Пасхальні святкування символізують наше духовне очищення, перемогу світлих помислів, дарують любов, радість життя, наснагу для добрих справ.

Цього року ми відзначаємо Великдень у складний час боротьби з коронавірусною інфекцією – підступним, смертельно небезпечним ворогом людства. Тож нехай Пасхальне свято та Віра додадуть нам сил та витримки, сповнять терпінням і співчуттям, обережуть від недуги, допоможуть перемогти вірус.

Проймімося милосердям, турботою про ближнього, про розквіт і безпеку рідної землі!

Бажаю вам, дорогі земляки, міцного здоров'я, миру, єдності, родинного затишку та оптимізму! Бережіть себе!

Христос воскрес!

Воістину воскрес!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

 

Олександр Біленький: Наш орієнтир – не допустити масового інфікування жителів області на Великодні свята

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький під час чергового спільного брифінгу з головою Полтавської облдержадміністрації Олегом Синєгубовим щодо ситуації з поширенням коронавірусу в області.

«Наш орієнтир – не допустити масового інфікування жителів області на Великодні свята. Ми ні в якому разі не повинні допустити такої кількості інфікованих, як у Чернівецькій області. Зараз Полтавщина знаходиться в другій десятці областей за кількістю виявлених випадків захворювання на коронавірус – це свідчить про те, що лікарі і влада роблять все можливе, в тому числі й через посилене інформування населення, щоб запобігти поширенню коронавірусу, – зазначив Олександр Біленький. – Ми прагнемо отримати зворотній зв’язок від людей – розуміння того, що на Великдень потрібно залишатися вдома. Це не лише сприятиме швидшому закінченню карантину, а й знизить навантаження на лікарів, які нині, як ніхто, в небезпеці».

Детальніше...

17 квітня - День пожежної охорони

e-mail Друк PDF

Шановні працівники пожежної охорони Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Органи місцевого самоврядування, територіальні громади області високо цінують ваш внесок у боротьбу з вогняною стихією, захист життя і здоров'я людей, довкілля, майна від пожеж.

Вдячний вам за виявлені мужність, вірність обов'язку, самовідданість, готовність до найсуворіших випробовувань.

Бажаю міцного здоров'я, добробуту, безпечних буднів, професійних здобутків!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 квітня 2020, 12:19

Верховній Раді України представлено щорічну доповідь про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні за 2019 рік

e-mail Друк PDF

Відповідно до статті 18 Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова представила Верховній Раді України щорічну доповідь про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні органами державної влади, органами місцевого самоврядування, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності та їх посадовими і службовими особами, які порушували своїми діями (бездіяльністю) права і свободи людини і громадянина, та про виявлені недоліки в законодавстві щодо захисту прав і свобод людини і громадянина.

З текстом доповіді можна ознайомитися за посиланням: http://www.ombudsman.gov.ua/

Останнє оновлення на Вівторок, 14 квітня 2020, 12:13

Олександр Біленький та Олег Синєгубов відвідали з робочою поїздкою Решетилівський район

e-mail Друк PDF

13 квітня голова обласної ради Олександр Біленький разом із головою облдержадміністрації Олегом Синєгубовим здійснили робочу поїздку в Решетилівський район.

Керівники області відвідали гуртожиток державного навчального закладу «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського», визначений місцем обсервації для громадян, які повертаються з-за кордону. На обсервацію тут готові прийняти 150 людей. Гуртожиток секційного типу, є ізольовані кімнати, в кожній – автономна каналізація. Функціонує харчоблок. Загалом на Полтавщині підготували 12 об'єктів, де зможуть пройти двотижневу обсервацію понад тисячу осіб.

Також Олександр Біленький та Олег Синєгубов оглянули будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Шевченкове. В будівлі ведуться роботи з монтажу підлоги, підвісної стелі тощо.

Вже на початку літа новозбудована амбулаторія має прийняти перших пацієнтів. Усього обслуговуватиме до двох тисяч мешканців.

Олександр Біленький та Олег Синєгубов поцікавилися матеріально-технічною базою лікарняного закладу, поспілкувалися з медичними працівниками.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо сиутуації з епідемією на Полтавщині, голова обласної ради Олександр Біленький зазначив важливість вчасного забезпечення закладів охорони здоров'я області необхідним сучасним медичним обладнанням, засобами боротьби з Covid-19.

«Полтавська обласна рада спільно з облдержадміністрацією встигли провести сесію 12 березня і виділили певну суму коштів на боротьбу з Covid-19. Найголовніше зараз вчасно і правильно освїти ці фінансові ресурси. Якщо ж їх не вистачатиме, то депутати готові в будь-який час провести нову сесію і виділити додаткові кошти з обласного бюджету. Ми відслідковуємо і контролюємо ситуацію в області, пов'язану з епідемією», – наголосив Олександр Біленький.

Детальніше...

Розпочато прийом проєктів на конкурс екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2020 року

e-mail Друк PDF

14 квітня 2020 року, відповідно до розпорядження голови обласної ради Олександра Біленького, розпочато прийом проєктів на конкурс екологічних громадських ініціатив Полтавської області, заснований з метою підвищення рівня поінформованості населення Полтавщини в сфері екології, виховання розумного та дбайливого ставлення до охорони довкілля, формування екологічного мислення громадян у сфері охорони навколишнього середовища.

Проєкт за встановленою формою може бути поданий самостійно автором проєкту через систему Smart Region Полтавської області або надісланий на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду для подальшого його внесення в систему модератором або адміністратором. Прийом проєктів триватиме до 14 травня 2020 року включно.

Детальніше про умови участі у конкурсі громадських ініціатив Полтавської області можна дізнатися за посиланням: https://smartregion.pl.ua/documents/ei

Останнє оновлення на Вівторок, 14 квітня 2020, 06:26

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
12 квітня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Горжій Ігор Григорович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Ігоря Григоровича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Неділя, 12 квітня 2020, 08:39

Сторінка 9 з 393