Розпочала роботу двадцять дев’ята сесія обласної ради

e-mail Друк PDF

20 грудня в Полтаві розпочала роботу двадцять дев’ята сесія Полтавської обласної ради сьомого скликання. У сесійній залі зареєструвалося 76 депутатів. Пленарне засідання веде голова обласної ради Олександр Біленький.

У роботі сесії також беруть участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, керівники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, обласних організацій, установ, підприємств, представники громадськості, журналісти.

За традицією, відбулося нагородження жителів області почесними відзнаками Верховної Ради України, Полтавської обласної ради.

Депутати сформували порядок денний сесії, включивши ряд додаткових питань. Всього планується розглянути 58 питань, серед яких – внесення змін і доповнень до ряду обласних програм, затвердження Програми економічного і соціального розвитку Полтавської області на 2020 рік, Стратегії розвитку Полтавської області на 2021 – 2027 роки, внесення змін до показників обласного бюджету на 2019 рік, прийняття обласного бюджету на 2020 рік, питання надрокористування, кадрові і майнові питання, низка звернень до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

Детальніше...

Визначено лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Петра Ротача 2019 року

e-mail Друк PDF

19 грудня відбулося засідання журі Премії Полтавської обласної ради імені Петра Ротача, заснованої з метою сприяння розвитку національного краєзнавчого руху, вивченню минулого і сьогодення Полтавщини, дослідницько-краєзнавчій діяльності у галузях історії та літератури, відзначення краєзнавців за вагомі творчі здобутки.

Вів засідання перший заступник голови обласної ради, заступник голови журі Премії Євгеній Холод.

Журі ознайомилося з матеріалами, поданими на здобуття премії, розглянуло творчу діяльність претендентів та визначило переможців.

За рішенням журі, лауреатами Премії Полтавської обласної ради імені Петра Ротача 2019 року стали:

– у номінації «Історичне краєзнавство» – авторський колектив книги «Звід пам’яток історії та культури України: Полтавська область. Котелевський район»;

– у номінації «Літературне краєзнавство» – Григорій Титаренко, краєзнавець – за творчий доробок.

Детальніше...

19 грудня – День адвокатури

e-mail Друк PDF

Шановні представники органів адвокатури Полтавщини!

Адвокатура – один з головних інструментів демократичного суспільства і виконує надзвичайно важливе завдання – захист прав, свобод і законних інтересів громадян та юридичних осіб. Водночас ваша діяльність є важливим показником гуманності, демократії й прогресу в державі.

Дорогі друзі! Прийміть щирі вітання з нагоди свята! Бажаю вам успіху та натхнення, мудрості й витримки на шляху забезпечення верховенства права. Нехай у ваших оселях завжди панують мир та злагода, а людська повага й довіра будуть надійними дороговказами у повсякденній роботі!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

 

Останнє оновлення на Четвер, 19 грудня 2019, 09:12

Олександр Біленький: Наше головне завдання – прийняти бюджет на наступний рік. Для цього, я переконаний, є добра воля депутатського корпусу

e-mail Друк PDF

18 грудня відбулося спільне засідання постійних комісій Полтавської обласної ради, скликане відповідно до розпорядження голови обласної ради Олександра Біленького за ініціативою голів профільних комісій обласної ради.

У спільному засіданні, яке, за рішенням депутатів, вела голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Людмила Овчаренко, взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, члени президії обласної ради, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, журналісти.

Ключовим питанням порядку денного спільного засідання став проєкт обласного бюджету на 2020 рік. Як зазначив директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Павло Кропивка, в проєкті бюджету враховано рекомендації профільних комісій обласної ради, пропозиції депутатів. Так, за його словами, проєкт обласного бюджету в загальній сумі збільшено на 23 млн 600 тис. грн. Ці кошти будуть спрямовані на фінансування заходів обласної програми Бюджет участі Полтавської області, проєктів-переможців Конкурсу громадських екологічних ініціатив, для надання матеріальної допомоги онкохворим, на придбання спортивних ігрових майданчиків та тренажерного обладнання, на заходи Програми розвитку та підтримки обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» та ін.

Детальніше...

Профільна комісія обласної ради рекомендувала ОКВКП «Полтавапаливо» розробити план розвитку підприємства

e-mail Друк PDF

17 грудня під головуванням Сергія Мамояна відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр.

У засіданні взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, депутати обласної ради: Олег Діденко, Володимир Барчук, Олександр Ківшик, Володимир Савченко, Анатолій Попельнюх, Дмитро Спатар, Валерій Калюжний, Михайло Бугрій, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники органів місцевого самоврядування області та видобувних підприємств, журналісти.

Депутати розглянули та обговорили проєкт рішення обласної ради «Про обласний бюджет на 2020 рік». За словами директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Павла Кропивки, на голосування в сесійній залі буде представлено доопрацьований проєкт, в якому враховано пропозиції депутатів щодо забезпечення співфінансування проєктів-переможців конкурсу «Бюджет участі Полтавської області», будівництва спортивних майданчиків та фінансової підтримки обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава».

Детальніше...

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
17 грудня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Степаненко Ірина Вікторівна.
Депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради вітають Ірину Вікторівну з особистим святом, бажають успіхів та здоров’я!
Останнє оновлення на Вівторок, 17 грудня 2019, 10:31

Профільна комісія обласної ради схвалила виділення до кінця поточного року 15 мільйонів гривень на підтримку «Лубнитеплоенерго», «Миргородтеплоенерго» та «Миргородводоканалу»

e-mail Друк PDF

16 грудня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

У засіданні, яке вів голова комісії Ігор Сірик, взяли участь депутати обласної ради: Валерій Чечель, Наталія Макаруша, Микола Первак, Андрій Пісоцький, Людмила Овчаренко, Валерій Прядко, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних комунальних підприємств, представники органів місцевого самоврядування області, журналісти.

Депутати обговорили та підтримали проєкт рішення чергової сесії обласної ради «Про затвердження Обласної програми фінансової підтримки підприємств комунальної теплоенергетики та водопровідно-каналізаційного господарства Полтавської області на 2019 – 2021 роки». Відповідно до Програми, до кінця поточного року на підтримку комунальних підприємств: «Лубнитеплоенерго», «Миргородтеплоенерго» та «Миргородводоканал» з обласного бюджету буде спрямовано 15 млн грн. Ці кошти, за словами директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Павла Кропивки, передбачені у проєкті рішення «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2019 рік» для відшкодування різниці в тарифах, що виникла в 2017-2019 роках. Упродовж 2020-2021 років Програмою, окрім іншого, також передбачені кошти на поповнення статутних капіталів обласних комунальних підприємств «Полтававодоканал» та «Полтаватеплоенерго».

Останнє оновлення на Вівторок, 17 грудня 2019, 08:35 Детальніше...

15 грудня – День працівників суду

e-mail Друк PDF

Шановні працівники суду! Ветерани судової системи!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Справедливий, неупереджений і, найголовніше, вільний від впливу сторонніх суд повинен слугувати підґрунтям для подальшого формування правової, демократичної України, сприяти утвердженню верховенства права.

Бути суддею, працівником суду – почесно і водночас дуже відповідально. Саме завдяки вашим старанням, таланту та знанням має бути забезпечено передбачені законодавством права і свободи громадян, правомірність усіх процесів у державному та суспільному житті, зростання правової культури й свідомості полтавців.

Робота усіх суддів значною мірою залежить від щоденної копіткої праці інших працівників цієї правової інституції, досвідчених юристів, надійних помічників суддів.

Шановні працівники суду та ветерани судової системи! Бажаю Вам злагоди, миру і добра, міцного здоров’я та благополуччя!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

 

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

Страшна техногенно-екологічна катастрофа, спричинена аварією на Чорнобильській атомній електростанції, сколихнула весь світ, завдала непоправної шкоди довкіллю та здоров’ю людей.

Проте її масштаби і наслідки могли бути значно страшнішими, якби не тисячі ліквідаторів, які свідомо виконали свій громадянський обов'язок – ціною власного життя і здоров'я зупинили поширення смертоносної радіації, не допустили її переростання у винищувальний смерч для України та інших держав. Багато з них, приборкавши атомну стихію, заплатили за це своїм життям. Світла їм пам'ять і наша безмежна вдячність.

Важливими питаннями сьогодення є подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, забезпечення дієвого соціального захисту населення, яке постраждало внаслідок техногенної аварії, підвищення рівня медичного обслуговування ліквідаторів, розв'язання соціально-побутових проблем «чорнобильських» родин. Органи місцевого самоврядування Полтавщини докладають максимум зусиль для вирішення цих питань у межах наданих їм повноважень.

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, спасибі за ваш подвиг, мужність, активну громадянську позицію, вірність обов’язку.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, миру та довгих років життя!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький


Останнє оновлення на Субота, 14 грудня 2019, 18:37

Профільна комісія обласної ради рекомендувала збільшити фінансування Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки

e-mail Друк PDF

13 грудня під головуванням Геннадія Коваленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

У засіданні взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Валерій Калюжний, Руслан Рогов, Віталій Кабачок, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, правоохоронних структур, обласного військового комісаріату, командири військових частин.

Депутати розглянули та підтримали проєкт рішення обласної ради «Про обласний бюджет на 2020 рік».

У порядку контролю було заслухано інформацію начальника відділу оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату облдержадміністрації Геннадія Безуглого про результати виконання у 2019 році заходів Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки. За його словами, на виконання заходів програми з обласного бюджету було освоєно 4 млн 935 тис грн.. Ці кошти були спрямовані на поліпшення матеріально-технічного оснащення підрозділів Головного управління національної поліції в області, надання допомоги державній установі «Кременчуцька виховна колонія», придбання спец автомобіля для Полтавського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, матеріально-технічне забезпечення військових частин 3059 та А0312. Разом з тим, інші напрямки програми не фінансувалися через відсутність коштів.

Детальніше...

Інформаційне повідомлення управління майном обласної ради про продаж на електронному аукціоні об’єкта малої приватизації - нежитлових будівель та споруд за адресою: м. Полтава, вул. Котляревського, 38/40

e-mail Друк PDF

Інформація про об’єкт приватизації
Найменування об’єкта приватизації: нежитлові будівлі та споруди Місцезнаходження об’єкта: Полтавська обл., м. Полтава,
вул. Котляревського, 38/40
Найменування балансоутримувача об’єкта: Комунальне автотранспортне
підприємство Полтавської обласної ради, код ЄДРПОУ 04057250. Місцезнаходження та контактні дані балансоутримувача: Полтавська обл., м. Полтава, вул. Балакіна, 42/8, 36003. Контактні телефони +38 (0532) 52-07-25, 38 (0532)52-56-39.

Детальніше...

Більше статей...

Сторінка 9 з 382