Профільна комісія обласної ради рекомендувала внести на розгляд сесії проєкт Звернення до Президента України щодо оголошення 2021 року роком вшанування подвигу ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської трагедії

e-mail Друк PDF

26 серпня під головуванням Людмили Овчаренко відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради: Мирослава Василенко, Лариса Сухопар, Анатолій Яненко, заступник керівника апарату – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Тетяна Паутова, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, обласних закладів галузі соціального захисту населення, журналісти.

У контексті питання про проєкт рішення обласної ради «Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад області» комісія заслухала звіти директора Рашівського психоневрологічного будинку-інтернату Сергія Гузія, директора Зіньківського дитячого будинку-інтернату ім. О.В. Синяговського Марини Приступи, директора Грабарівського психоневрологічного будинку-інтернату Григорія Тягуна та підтримала продовження з цими керівниками терміну дії трудових контрактів.

Останнє оновлення на Середа, 26 серпня 2020, 14:15 Детальніше...

Пишаймося незалежністю України!

e-mail Друк PDF

24 серпня в Полтаві, з нагоди 29-ї річниці незалежності України, відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шечвченку та пам'ятника Загиблим українським козакам.

У заході взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, депутати місцевих рад, державні службовці, представники духовенства, громадськості, військові, молодь.

Останнє оновлення на Понеділок, 24 серпня 2020, 11:35 Детальніше...

Олександр Біленький: Ми хочемо, щоб новий спортивний майданчик ніколи не пустував і був хорошою базою для зростання чемпіонів

e-mail Друк PDF

21 серпня у місті Решетилівка за участю голови обласної ради Олександра Біленького та секретаря Решетилівської міської ради Оксани Дядюнової відбулося офіційне відкриття мультифункціонального спортивного майданчика зі штучним покриттям для занять ігровими видами спорту.

Будівництво майданчика, загальною вартістю понад 2 млн грн, було ініційоване виконавчим комітетом Решетилівської міської ради в 2019 році та підтримано обласною радою та облдержадміністрацією.

На думку Олександра Біленького, створення належних умов для дозвілля – хороше підґрунтя для формування здорового способу життя у дітей та молоді.

«Раніше на цьому місці була просто заасфальтована ділянка і діти гралися на ній. Але, для того щоб створити їм комфортні умови, виникла ідея побудувати повноцінний, сучасний майданчик європейського зразка. Реалізувати цей задум вдалося за рахунок співфінансування з обласного бюджету та бюджету Решетилівської об’єднаної громади, – зауважив Олександр Біленький. – Поки що у Решетилівці це єдиний багатофункціональний майданчик, розташований у житловому масиві, тому ми дуже хочемо, щоб він ніколи не пустував і був хорошою базою для зростання чемпіонів».

Детальніше...

23 серпня – День Державного Прапора України, 24 серпня – 29-та річниця незалежності України

e-mail Друк PDF

Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України!

Творити власну історію, господарювати на своїй землі, розбудовувати державу – це висока честь і великий обов’язок, який випав на долю кожного з нас.

Ми довели світові, що можемо захистити своє право жити вільно на рідній землі, самостійно вирішувати власну долю. Слава мужнім захисникам державного суверенітету і територіальної цілісності України! Світла пам’ять загиблим героям.

Тільки об’єднавшись, ми зможемо збудувати економічно сильну, соборну державу, де головним пріоритетом будуть права людини, а найвищою цінністю – людське життя.

Пам’ятаймо, що майбутнє України залежить від нашого патріотизму, щоденних конкретних справ, роботи на результат.

У цей святковий день бажаю вам і вашим родинам миру, міцного здоров'я, натхнення на добрі справи, добробуту! Бережімо незалежність України!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
25 серпня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Рябокінь Марина Анатоліївна..
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Марину Анатоліївну з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Вівторок, 25 серпня 2020, 07:39

Запрошуємо до участі в проєкті #SimpleSE: «Поширення та масштабування успішних моделей соціального підприємництва»

e-mail Друк PDF

Полтавщина стала однією з п’яти областей (Полтавська, Черкаська, Кіровоградська, Вінницька, Дніпропетровська), на теренах якої стартує проєкт #SimpleSE: «Поширення та масштабування успішних моделей соціального підприємництва», що реалізується громадською організацією «Простір 500» за сприяння Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” та підтримки Полтавської обласної ради.

Учасниками можуть стати ті, хто планує створювати соціальне підприємство, або хоче покращити роботу вже активного підприємства через вирішення суспільно важливих проблем.

Навчальна програма складається із двох днів онлайн-тренінгу (29-30 серпня) та 10-денної практичної роботи. Заявки приймаються до 24 серпня 2020 року (включно). Онлайн реєстрація за посиланням: https://forms.gle/cSw6eVaidjP6k3rB9

Для участі потрібно:

Детальніше...

Інформаційне повідомлення

e-mail Друк PDF

Повідомляємо, що пленарне засідання тридцять четвертої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання заплановане на 28 серпня 2020 року.

15 серпня – День археолога

e-mail Друк PDF

Шановні археологи Полтавщини!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем археолога!

Вашими стараннями унікальні пам’ятки історії і культури, артефакти давніх часів, що вважалися зниклими, отримують друге життя, поповнюють фонди вітчизняних музеїв.

Дослідження цих старожитностей забезпечує розвиток історичного краєзнавства – дозволяє відтворити життя та побут наших предків, уявити цілісну картину минулого.

Бажаю вам міцного здоров’я, творчого натхнення, нових відкриттів і цікавих знахідок!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Профільна комісія обласної ради рекомендувала облдержадміністрації забезпечити пільгове кредитування фермерських господарств, обслуговуючих кооперативів та фізичних осіб-підприємців

e-mail Друк PDF

11 серпня під головуванням Валерія Капленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Володимир Куцовол, Ніна Мацько, Микола Андрієнко, Микола Жук, Василь Стасовський, Володимир Цибенко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, журналісти.

Депутати розглянули та підтримали проєкти рішень про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги за адресою: Полтавська область, м. Хорол, вул. О. Кошового, буд. № 20; Полтавська область, м. Карлівка, вул. Комарова, буд. № 17, а також для будівництва та обслуговування будівель закладів державної влади та місцевого самоврядування за адресою: Полтавська область, м. Гадяч, вул. Гагаріна, буд. № 80-А.

Останнє оновлення на Вівторок, 11 серпня 2020, 16:11 Детальніше...

У Полтаві нагородили перших лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені О.М. Байрак

e-mail Друк PDF

7 серпня на території Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського відбулося нагородження перших лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені О.М. Байрак. На урочистостях були присутні заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, депутати обласної ради Тетяна Микуця, Володимир Ярошенко, екологи, науковці, друзі Олени Байрак, журналісти.

За дорученням голови обласної ради Олександра Біленького, лауреатів Премії привітав заступник голови обласної ради Анатолій Ханко. Він зазначив, що постать Олени Байрак для нього є знаковою, адже знав її особисто як людину, яка простими словами і непоказними вчинками уміла виховувати у молодого покоління любов до природи.

«Олена Миколаївна привчила мене любити природу Полтавщини ще у школі, потім вона викладала у педагогічному університеті, де теж пересіклися наші долі – з великими захопленням розповідала про природу. Тому я щиро вдячний колезі, депутату обласної ради Володимиру Ярошенку, який виступив з ініціативою щодо започаткування даної премії, – сказав Анатолій Ханко. – Щиро вітаю перших лауреатів Премії. Нехай і далі всі ваші природоохоронні ініціативи знаходять підтримку і визнання, продовжують справу Олени Байрак».

Дипломи лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені О.М. Байрак 2020 року отримали:

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 серпня 2020, 17:47 Детальніше...

Профільна комісія обласної ради вимагає від газо- та нафтовидобувних підприємств виконання соціальних угод

e-mail Друк PDF

7 серпня під головуванням Сергія Мамояна відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр.

У засіданні взяли депутати обласної ради: Олег Діденко, Анатолій Власенко, Олександр Ківшик, Анатолій Попельнюх, Дмитро Спатар, Ігор Горжій, заступник керівника апарату – керуючий справами обласної ради Тетяна Паутова, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, журналісти.

У контексті питання про фінансово-господарський стан Полтавського обласного комунального виробничо-комерційного підприємства «Полтавапаливо» та шляхи його покращення депутати заслухали звіт про виконання показників ефективності використання спільного майна і прибутку, майнового стану підприємства за 2019 рік виконуючого обов’язки директора цього підприємства Миколи Горященка та інформацію щодо виконання рекомендацій постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр від 17 грудня 2019 року. Незважаючи на проведені заходи, внаслідок зменшення попиту населення на вугілля, зростання вартості залізничних послуг та паливно-мастильних матеріалів, на сьогодні це підприємство є збитковим.

Детальніше...

Сторінка 9 з 403