7 грудня – День місцевого самоврядування

e-mail Друк PDF

Шановні працівники, ветерани органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад Полтавщини!

Щиро вітаю вас із нашим спільним святом – Днем місцевого самоврядування!

Становлення України як демократичної, соціальної та правової держави неможливе без місцевого самоврядування – дієвої, перевіреної часом форми народовладдя, що врівноважує баланс інтересів держави та територіальних громад.

Сьогодні в Україні триває реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади, відбуваються процеси децентралізації, які покликані сприяти розвитку територій, наповнити місцеве самоврядування реальними повноваженнями та можливостями.

Дякую всім, хто дбає про своє громаду, розквіт рідного міста, села чи селища, наполегливою працею утверджує місцеве самоврядування, відстоює інтереси виборців. Слова вдячності також адресую ветеранам органів місцевого самоврядування, які зробили чимало для становлення та розвитку самоврядності в області.

Переконаний – майбутнє за сильним місцевим самоврядуванням, яке стане надійною основою для подальшої розбудови Української державності, успішного соціально-економічного розвитку територій.

Шановні колеги, бажаю міцного здоров'я, миру, благополуччя вам і вашим родинам! Нехай і надалі ваші професійні здобутки та активна громадянська позиція сприяють процвітанню рідної полтавської землі!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 грудня 2019, 09:06

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
8 грудня своє 60-річчя від Дня народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Жук Сергій Миколайович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Сергія Миколайовича з ювілеєм, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на П'ятниця, 06 грудня 2019, 08:23

6 грудня – День Збройних Сил України

e-mail Друк PDF

Шановні військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України!

Вітаю з професійним святом представників славної Української армії, яка сьогодні дає рішучу відсіч російським окупантам та озброєним терористичним угрупуванням на Сході нашої держави!

Високий професіоналізм, патріотизм і відвага наших бійців та командирів забезпечують суверенітет і територіальну цілісність Української держави.

Світла пам’ять героям, які воювали і загинули за Україну, її майбутнє, за нас з вами.

Вітаю також ветеранів Збройних Сил, учасників бойових дій, чий професійний досвід і особливо високі моральні якості взято за основу сучасної Української армії.

Бажаю міцного здоров'я, миру, благополуччя, успіхів у службі, перемоги!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на П'ятниця, 06 грудня 2019, 09:00

Присуджено Премію Полтавської обласної ради імені Володимира Степанюка 2019 року

e-mail Друк PDF

Голова обласної ради Олександр Біленький видав розпорядження про присудження Премії Полтавської обласної ради імені Володимира Степанюка, заснованої з метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, її залучення до поглибленого вивчення життєвого шляху та художньо-мистецького набутку письменників-земляків, видатних діячів української держави та визвольних змагань, формування вмінь і навичок літературної та дослідницької діяльності, підтримки талановитої молоді.

Відповідно до рішення пленарного засідання дев’ятнадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 12 квітня 2018 року № 672 «Про заснування премій Полтавської обласної ради» та на підставі протоколів засідання журі Премію присуджено абсолютним переможцям обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків», який у цьому році було присвячено 250-річчю від дня народження Івана Котляревського.

Лауреатами Премії Полтавської обласної ради імені Володимира Степанюка 2019 року стали:

Кононенко Марія, учениця 10 класу опорного закладу «Великобагачанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради» – Перша премія (номінація «Дослідницька робота»);

Детальніше...

Українська асоціація районних та обласних рад запрошує на навчання: реєстрація триває

e-mail Друк PDF

18 грудня в приміщенні Полтавської обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему: «Теорія та практика бізнес-планування медичних закладів».

Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

До навчань запрошуються представники районних та обласної ради.

Програма навчань передбачає обговорення проблемних питань із зазначеної теми та шляхи їх вирішення. Також аналізуватиметься нормативно-правова база на предмет практичного застосування законів та підзаконних актів.

Детальніше...

5 грудня – День працівників статистики

e-mail Друк PDF

Шановні працівники статистики Полтавщини!

Вітаю вас із професійним святом!

Перед вами поставлено відповідальне завдання: підготувати об'єктивну статистичну інформацію щодо соціально-економічних перетворень в області, забезпечити можливість широкого доступу до неї.

Надані вами статистичні дані відзначається достовірністю, постійно використовується органами місцевого самоврядування регіону, депутатським корпусом області, допомагають у самоврядуванні та здійсненні депутатських обов'язків.

Бажаю вам міцного здоров’я, нових професійних здобутків, реалізації задуманого, благополуччя і добра!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на Четвер, 05 грудня 2019, 09:23

Олександр Біленький: Коли є порозуміння між гілками влади – громада тільки виграє!

e-mail Друк PDF

4 грудня відбулася спільна нарада за участю голови облдержадміністрації Олега Синєгубова, голови обласної ради Олександра Біленького, керівників фракцій обласної ради та депутатської групи «За успішну Полтавщину».

На нараді було розглянуто питання про проєкт обласного бюджету на 2020 рік.

Як доповів директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Павло Кропивка, прогнозовані доходи обласного бюджету (без урахування дотацій та субвенцій) становитимуть 2 млрд 497 млн грн. Це на 234 млн грн більше затверджених показників на 2019 рік. Обсяг доходів загального фонду складе 2 млрд 310 млн грн. За його словами, обсяг трансфертів з державного бюджету передбачено 2 млрд 114 млн грн, що на 69% менше розрахункових показників поточного року. Це обумовлено передачею Міністерству соціальної політики України видатків, які на сьогодні здійснюються за рахунок відповідних субвенцій з державного бюджету, місцевим бюджетам. Зокрема, для надання пільг та субсидій населенню. При цьому додаткова дотація для передбачених з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я обласному бюджету передбачається у сумі 262 млн грн, що майже вдвічі менше поточного року. При цьому він зауважив, що зменшення додаткової дотації на 200 млн грн лягає додатковим тягарем на обласний бюджет. Тому фінансування окремих обласних програм доведеться відтермінувати.

Останнє оновлення на Четвер, 05 грудня 2019, 09:26 Детальніше...

Інформаційне повідомлення

e-mail Друк PDF

Повідомляємо, що пленарне засідання двадцять дев’ятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання заплановане на 20 грудня 2019 року.

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
4 грудня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Діденко Олег Григорович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Олега Григоровича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Середа, 04 грудня 2019, 08:20

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
3 грудня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Микуця Тетяна Володимирівна.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Тетяну Володимирівну з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Вівторок, 03 грудня 2019, 08:17

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
2 грудня своє 40-річчя від Дня народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Савченко Володимир Васильович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Володимира Васильовича з ювілеєм, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!

Сторінка 1 з 372