На Донеччині загинув боєць з Полтавщини

e-mail Друк PDF

28 лютого на Донеччині внаслідок необережного поводження зі зброєю загинув боєць 72 ОМБР імені Чорних Запорожців Андрій Мірча. Родом хлопець зі Степанівки Семенівської селищної об’єднаної територіальної громади. 18 березня бійцю б виповнилося 20 років.

Керівництво обласної ради, депутати обласної ради восьмого скликання висловлюють щирі співчуття рідним і близьким Андрія з приводу тяжкої втрати.

Останнє оновлення на Вівторок, 02 березня 2021, 15:11

Держава повинна визначитись з фінансуванням та напрямками діяльності районних рад – Олександр Лемешко

e-mail Друк PDF

2 березня за ініціативи Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування відбулася робоча нарада на тему: «Проблеми районних рад Полтавщини та шляхи їх подолання у контексті децентралізації».

У заході взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, виконавчий директор Асоціації Володимир Микійчук, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій та районних рад області.

Під час наради голови новостворених районних рад озвучили основні проблеми, які виникли у зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої області та проведенням реформи децентралізації. Йшлося про необхідність врегулювання питання використання залишків бюджетних коштів на рахунках районних рад, налагодження співпраці між районними радами та територіальними громадами, можливість отримання районними радами державного фінансування впродовж певного періоду тощо.

На думку першого заступника голови обласної ради Олександра Лемешка, нині в роботі районних рад є певна правова невизначеність, яка й зумовлює проблеми майнового та фінансового характеру.

Детальніше...

Розпочато прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені А.С. Макаренка у 2021 році

e-mail Друк PDF

Премія Полтавської обласної ради імені А.С. Макаренка заснована з метою сприяння розвитку вітчизняної освіти, підвищення авторитету професії педагога у суспільстві, рівня мотивації праці педагогічних працівників.

Премія присуджується педагогічним працівникам, які працюють в освітніх і виховних закладах Полтавської області та мають вагомі здобутки у навчанні та вихованні дітей і молоді, утвердженні національних та загальнолюдських цінностей, забезпеченні якісної освіти, розробці та впровадженні нових технологій освіти, сучасних методів і методик навчання, створенні методичного та матеріально-технічного забезпечення навчально-виховного процесу, поширенні передового педагогічного досвіду серед освітян, керівництві закладами освіти.

Розмір Премії становить 5000 (п’ять тисяч) гривень у кожній номінації.

Номінації Премії:

• «Загальноосвітні заклади»

• «Професійно-технічні заклади»;

• «Дошкільні заклади»;

• «Позашкільні установи».

Детальніше...

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
28 лютого своє 50-річчя від Дня народження відзначає депутат Полтавської обласної ради восьмого скликання Ващенко Олександр Володимирович.
Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Олександра Володимировича з ювілеєм, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, добробуту, вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
28 лютого свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради восьмого скликання Телятник Руслан Васильович.
Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Руслана Васильовича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, добробуту, вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
25 лютого свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради восьмого скликання Гранчак Наталія Степанівна.
Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Наталію Степанівну з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, добробуту, вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Четвер, 25 лютого 2021, 10:12

Завершилося перше пленарне засідання четвертої сесії обласної ради

e-mail Друк PDF

На першому пленарному засіданні четвертої сесії обласної ради восьмого скликання депутати розглянули 20 питань порядку денного.

Зокрема, було розглянуто кадрові питання, виконання низки обласних програм, термін дії яких закінчився у минулому році, затверджено обласні програми на новий період, внесено зміни до обласного бюджету на 2020 рік, заслухано інформацію керівника Полтавської обласної прокуратури про результати діяльності органів Полтавської обласної прокуратури за 2020 рік, прийнято рішення про створення комунального закладу Полтавської обласної ради «Спортивний центр Полтавщини» тощо.

У числі прийнятих рішень – продовження дії Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Полтавської області для виконання заходів з енергозбереження до 2025 року включно.

Голова обласної ради Олександр Біленький зазначив соціальну значущість прийнятого депутатами рішення.

«На мою думку, до цього не було належної комунікації між головами ОСББ та виконавчою владою. У 2020 році дія програми закінчилась. У попередні роки представники ОСББ взяли кредити, розраховуючи на нашу підтримку. Ініціатор проєкту рішення – облдержадміністрація – пропонувала продовжити Програму на рік, однак представники ОСББ з цією пропозицією не погодились, і в цьому є певна логіка. Саме тому було внесено правки колег-депутатів і даний проєкт рішення обласна рада підтримала в цілому. Отже, ми свої фінансові зобов’язання виконуємо», – наголосив Олександр Біленький.

Останнє оновлення на Середа, 24 лютого 2021, 17:02 Детальніше...

Розпочалася четверта сесія обласної ради восьмого скликання

e-mail Друк PDF

23 лютого в Полтаві розпочалося пленарне засідання четвертої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання. Веде пленарне засідання голова обласної ради Олександр Біленький.

У роботі сесії також беруть участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступники голови обласної ради: Олег Бєлоножко, Лілія Руроєва, Олексій Чепурко, заступники голови облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівники обласних організацій, установ, підприємств, профспілкових органів, журналісти.

Хвилиною мовчання депутати та запрошені вшанували пам’ять земляків, учасників Операції об’єднаних сил, які нещодавно загинули, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України: солдата Олександра Глушка, солдата В'ячеслава Олексієка, капітана Олександра Войтенка, а також Героїв Небесної Сотні.

Із суспільно значущих питань виступили депутати обласної ради: Руслан Богдан, Лариса Босенко, Наталія Сухонос, Юлія Цибульська, Іван Москалик.

Останнє оновлення на Середа, 24 лютого 2021, 15:18 Детальніше...

У зоні ООС трагічно загинули українські військові

e-mail Друк PDF

За інформацією Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, 22 лютого на позиціях 58-ї окремої мотопіхотної бригади завершені роботи по розбиранню конструкції бліндажу після пожежі, яка виникла близько 4 години ранку 20 лютого.

Під завалами виявлено тіла двох військовослужбовців, які, швидше за все, перебували в бліндажі під час пожежі. Імовірно під час пожежі в бліндажі перебував кременчужанин старший солдат Лебідь Микола Іванович. Остаточний висновок буде після ДНК-експертизи.

Керівництво та депутати Полтавської обласної ради восьмого скликання висловлюють щирі співчуття рідним і близьким загиблих захисників України з приводу непоправної втрати.

 

 

Олександр Біленький: «Наша вимога залишається незмінною: зниження тарифів та приведення їх до адекватного рівня»

e-mail Друк PDF

23 лютого перед початком пленарного засідання четвертої сесії обласної ради восьмого скликання голова обласної ради Олександр Біленький, як і обіцяв тиждень тому, зустрівся з представниками громадськості, щоб обговорити ситуацію зі зростанням тарифів на житлово-комунальні послуги.

«Сьогодні на сесії ми плануємо схвалити Звернення депутатів обласної ради до Президента України В. Зеленського та Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля щодо ціни на природний газ та передачі газорозподільних мереж у комунальну власність з балансів облгазів. Ми цю ініціативу обговорювали, зокрема, тиждень тому. Окрім того, деякі пункти зі Звернень, ухвалених 14 січня на позачерговій сесії, ми знову повторимо. Наша вимога залишається незмінною: зниження тарифів та приведення їх до адекватного рівня», – зазначив Олександр Біленький.

Також голова обласної ради зауважив, що нині від зростання тарифів потерпають не лише приватні господарства, а й громади.

Останнє оновлення на Вівторок, 23 лютого 2021, 11:03 Детальніше...

Робоча група обласної ради розглядає можливість створення обласного комунального підприємства з транспортування газу

e-mail Друк PDF

22 лютого під головуванням Руслана Богдана відбулося чергове засідання робочої групи з вивчення питання щодо визначення права власності газорозподільних мереж Полтавської області, яка була створена за розпорядженням голови обласної ради Олександра Біленького.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати: Лариса Босенко, Олексій Матюшенко, Ігор Процай, Сергій Савченко, представниця громадськості Тетяна Донченко, журналісти.

Робоча група розглянула відповіді на звернення депутатів обласної ради щодо газорозподільних мереж на території Полтавської області.

Як зазначив голова робочої групи Руслан Богдан, конкретних відповідей на поставлені питання депутати не отримали, зокрема щодо стану газотранспортних мереж, укладених договорів із споживачами на розподіл газу та розшифровки структури чинного тарифу на транспортування та розподіл газу.

Останнє оновлення на Понеділок, 22 лютого 2021, 18:55 Детальніше...

Більше статей...

Сторінка 1 з 414