27 березня – Міжнародний день театру

e-mail Друк PDF

Шановні театральні діячі, працівники театру та його поціновувачі!

Щиро вітаю вас із нагоди Міжнародного дня театру!

Театр – один із найвидовищніших видів мистецтва і дарує усім його учасникам – від білетера до глядача – не просто яскраві емоції, а підносить над буденністю і дозволяє зазирнути у минуле, сучасне і майбутнє. Театр XXI століття – по-особливому мінливий і є своєрідним засобом взаєморозуміння та зміцнення миру між народами.

Театральне життя на Полтавщині не стоїть осторонь світових тенденцій. Поряд з професійними театрами в області активно розвиваються аматорські колективи, кожен з яких є самобутнім і намагається напрацювати нове театральне слово.

Дорогі митці сцени! Нині у вашій роботі вимушена пауза, але переконаний, що ви використаєте цей час для пошуку нових ідей і найближчим часом зберете повні зали та порадуєте глядачів цікавими творчими доробками.

Щиро зичу вам міцного здоров’я, натхнення, наснаги, миру і гучних овацій поціновувачів театрального мистецтва!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на Четвер, 26 березня 2020, 14:17

Олександр Біленький: Ми повинні бути готовими до того, що режим карантину затягнеться

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова обласної ради Олександр Біленький під час спільного брифінгу з головою обласної державної адміністрації Олегом Синєгубовим та секретарем Полтавської міської ради Олександром Шамотою щодо ситуації із поширенням вірусу COVID – 19.

«Зараз іде початок першої хвилі. Не виключено, що згодом може бути друга хвиля, тому нам треба буде всім сідати і дивитися, що далі відбуватиметься з економікою. Ми розуміємо, що державні програми у певній частині будуть недофінансовані, і область повинна розраховувати тільки на себе», – зазначив Олександр Біленький.

Останнє оновлення на Четвер, 26 березня 2020, 07:51 Детальніше...

26 березня – День Національної гвардії України

e-mail Друк PDF

Шановні воїни-гвардійці!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Національної гвардії України!

6 років тому Ви одними з перших дали відсіч російському агресорові і цим суттєво допомогли Збройним силам України, які лише почали відроджуватися після тривалого періоду занепаду. На жаль, питання захисту територіальної цілісності України залишається актуальними й нині.

Саме тому важко переоцінити роль кожного з вас для забезпечення конституційного ладу, громадської безпеки, а в умовах пандемії вірусу COVID-19 – захисту життя і здоров’я українців. Високо ціную та поважаю вашу вірність присязі, мужність, патріотизм та звитягу у боротьбі за мир, дотримання законодавства та утвердження гарантованих основним законом України прав і свобод.

Щиро зичу міцного здоров’я, добробуту, злагоди та непохитної віри у краще майбутнє!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на Четвер, 26 березня 2020, 08:02

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
24 березня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Сірик Ігор Володимирович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Ігоря Володимировича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Вівторок, 24 березня 2020, 08:29

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
22 березня своє 55-річчя від Дня народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Ярошенко Володимир Михайлович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Володимира Михайловича з ювілеєм, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на П'ятниця, 20 березня 2020, 09:24

Полтавська обласна рада запрошує до співпраці неприбуткові організації задля просування проекту «Smart Region»

e-mail Друк PDF

Метою співпраці є адміністрування та популяризація за допомогою SMM (Social Media Marketing) електронної системи «Краудфандингова платформа» – частини інформаційно-комунікаційної системи «Smart Region Полтавської області» (smartregion.pl.ua).

Потенційні партнерські організації повинні відповідати наступним критеріям:

1. бути утвореними та зареєстрованими в порядку, визначеному Законом, що регулює діяльність відповідної неприбуткової організації;

2. установчі документи організації (або установчі документи організації вищого рівня, на підставі яких діє неприбуткова організація відповідно до Закону) мають містити заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім оплати їх праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов'язаних з ними осіб. Дохід (прибуток) неприбуткової організації має використовуватися виключно для фінансування видатків на утримання такої неприбуткової організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених її установчими документами;

3. бути внесеними контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

Останнє оновлення на Четвер, 19 березня 2020, 16:18 Детальніше...

18 березня – День працівників податкової та митної справи України

e-mail Друк PDF

Шановні працівники податкової та митної справи!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Ваша професія – є однією із найважливіших на сьогоднішній день. Своєю щоденною, сумлінною та кропіткою працею ви забезпечуєте наповнення бюджету та захист фінансово-економічних інтересів нашої держави.

Глибоко переконаний, що ваша діяльність спрятиме розвитку економіки та створенню позитивного іміджу України для залучення інвестицій та зростання добробуту населення.

Бажаю вам міцного здоров’я, злагоди, наснаги для нових звершень та миру вам та вашим родинам!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

14 березня – День землевпорядника

e-mail Друк PDF

Шановні працівники землевпорядної служби!

Нині ви працюєте у складний та відповідальний період, коли дотримання чинного законодавства, врахування прав і потреб українців, як ніколи важливі. Від вашої компетентності багато в чому залежить подальший розвиток сільського господарства та формування у майбутньому ринкових механізмів у земельних відносинах. У свою чергу, органи місцевого самоврядування повинні робити відповідні кроки для проведення аудиту земель, раціонального та ефективного їх використання і цим сприяти збереженню земельних ресурсів для майбутніх поколінь.

Дорогі працівники землевпорядної служби! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята! Зичу добробуту, енергії, успіхів у професійній діяльності, миру і злагоди у родинах!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

 

15 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

e-mail Друк PDF

Шановні друзі!

Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята.

Кожного дня ви створюєте комфортні умови для проживання в наших оселях, забезпечуєте теплом та електоенергією, надаєте водопостачання, підтримуєте чистоту та озеленення наших вулиць, робите доступними та якісними надання побутових послуг для населення.

Дякую вам за високий професіоналізм та відповідальне ставлення до своєї роботи.

Бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку, добробуту, злагоди та миру.

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

14 березня – День українського добровольця

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

14 березня 2014 року понад п'ятсот бійців Самооборони Майдану приїхали на полігон Нові Петрівці у Київській області. Це були перші добровольці – різні за професіями, віком і віросповіданням, але єднало їх щире прагнення захищати територіальну цілісність держави.

Саме добровольчі підрозділи одними з перших прийняли на себе ворожий удар, давши змогу державі підготуватися до відсічі агресора.

Щиро вітаю усіх добровольців зі святом!

Висловлюю безмежну вдячність і повагу кожному з вас! Зичу міцного здоров’я, щастя, добробуту і миру!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
15 березня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Цибенко Володимир Григорович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Володимира Григоровича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на П'ятниця, 13 березня 2020, 10:37

Більше статей...

Сторінка 1 з 382