Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
4 грудня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради восьмого скликання Діденко Олег Григорович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступники голови обласної ради: Олег Бєлоножко, Лілія Руроєва, Олексій Чепурко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Олега Григоровича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, добробуту, вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на П'ятниця, 04 грудня 2020, 09:26

Олександр Біленький: Фракції обласної ради продемонстрували консолідовану роботу

e-mail Друк PDF

Про це заявив Олександр Біленький під час спілкування з журналістами щодо підсумків другого пленарного засідання першої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання.

«Нині йде процес обговорення державного бюджету України. Після його ухвалення ми отримаємо основні показники, спираючись на які облдержадміністрація підготує відповідний проєкт рішення обласної ради. Далі необхідно провести засідання постійних комісій обласної ради, – зазначив Олександр Біленький і додав, що розраховує на подальшу злагоджену та послідовну роботу депутатського корпусу. – Не думаю, що процес ухвалення обласного бюджету буде швидким, адже це питання пов’язане з ухваленням державного бюджету й потребує глибокого вивчення та обговорення. Втім, до кінця цього року, переконаний, обласний бюджет буде прийнято, адже депутати налаштовані на стабільну і якісну роботу».

Також голова обласної ради зауважив, що діалог між представниками різних політичних сил повинен бути й надалі відкритим. Аби досягти спільної мети – розвитку й процвітання Полтавщини.

Останнє оновлення на Середа, 02 грудня 2020, 13:40 Детальніше...

Депутати обласної ради звернулися до Уряду та Верховної Ради України щодо зарахування до місцевих бюджетів частини акцизного податку з виробленого в Україні пального та частини акцизного податку з ввезеного пального на митну територію України

e-mail Друк PDF

1 грудня, на другому пленарному засіданні першої сесії обласної ради восьмого скликання, депутати прийняли звернення до Уряду та Верховної Ради України з пропозицією не скасовувати відрахування до місцевих бюджетів частини акцизного податку з виробленого в Україні пального та частини акцизного податку з ввезеного пального на митну територію України, запровадженого в 2015 році в рамках реформи міжбюджетних відносин.

Скасування частини (13,44%) відрахування надходжень відповідного акцизного податку до місцевих бюджетів, що заплановане з 2021 року, йдеться у зверненні, призведе до зменшення щонайменше на 7,7 млрд. грн. надходжень до місцевих бюджетів та їх розбалансування, адже механізм компенсації втрат місцевих бюджетів базового рівня від позбавлення їх частини «місцевого» акцизу не визначено.

Депутати наголошують, що це суперечить вимогам ст. 142 Конституції України та Бюджетного кодексу України, згідно яких, у разі прийняття державною рішень щодо зменшення доходів місцевих бюджетів, одночасно необхідно приймати рішення про компенсацію таких втрат.

Останнє оновлення на Вівторок, 01 грудня 2020, 19:18 Детальніше...

Полтавська обласна рада восьмого скликання утворила постійні комісії

e-mail Друк PDF

1 грудня на другому пленарному засіданні першої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання депутати затвердили Положення про постійні комісії Полтавської обласної ради восьмого скликання, яке визначає функціональну спрямованість і порядок організації роботи постійних комісій обласної ради, та утворили постійні комісії.

Зокрема: з питань регламенту, депутатської діяльності, цифрового розвитку, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО (голова комісії – Микола Кульчинський); з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр (голова комісії – Сергій Савченко); з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку (голова комісії – Іван Сидоренко); з питань аграрної політики та земельних відносин (голова комісії – Іван Гришко); з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення (голова комісії – Олександр Кудацький); з питань екології та раціонального природокористування (голова комісії – Євген Корф); з питань правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій (голова комісії – Олег Хардін); з питань освіти, науки та культури (голова комісії – Олег Діденко); з питань молодіжної політики, спорту та туризму (голова комісії – Олександр Алексюк); з питань бюджету та управління майном (голова комісії – Лариса Босенко).

 

 

Обрано заступників голови Полтавської обласної ради восьмого скликання

e-mail Друк PDF

1 грудня, на другому пленарному засіданні першої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання, депутати розглянули питання про обрання заступників голови обласної ради.

За пропозицією Олександра Біленького, на посади заступників голови обласної ради було висунуто кандидатури депутатів обласної ради: Олексія Чепурка, Лілії Руроєвої та Олега Бєлоножка.

Відбулося таємне голосування. За рішенням лічильної комісії, ці депутати вважаються обраними заступниками голови Полтавської обласної ради восьмого скликання як такі, що набрали більшість голосів від загальної кількості депутатів.

Кандидатуру Олексія Чепурка підтримали 54 депутати, Лілії Руроєвої – 52 депутати, Олега Бєлоножка 56 – депутатів.

Останнє оновлення на Середа, 02 грудня 2020, 13:33

Депутати обрали першим заступником голови Полтавської обласної ради восьмого скликання Олександра Лемешка

e-mail Друк PDF

1 грудня, в ході другого пленарного засідання першої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання, було розглянуто питання про обрання першого заступника голови обласної ради.

Олександр Біленький запропонував на посаду першого заступника голови обласної ради кандидатуру депутата обласної ради Олександра Лемешка.

Відбулося таємне голосування, за результатами якого Олександра Лемешка було обрано першим заступником голови обласної ради.

За інформацією лічильної комісії, кандидатуру Олександра Лемешка підтримали 56 депутатів.

 

Розпочалося друге пленарне засідання першої сесії обласної ради восьмого скликання

e-mail Друк PDF

1 грудня в Полтаві розпочалося друге пленарне засідання першої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання. На сесію прибули 83 депутати. Веде пленарне засідання голова обласної ради Олександр Біленький.

У роботі сесії також беруть участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, заступники голови облдержадміністрації, журналісти.

На засіданні заплановано розглянути питання про обрання заступників голови обласної ради, присвоєння їм рангів посадових осіб місцевого самоврядування та визначення умов оплати праці. Також депутати затвердять структуру виконавчого апарату обласної ради, Положення про постійні комісії Полтавської обласної ради восьмого скликання, утворять та оберуть постійні комісії.

Наразі обласна рада приступила до розгляду питань порядку денного пленарного засідання.

Останнє оновлення на Середа, 02 грудня 2020, 14:29 Детальніше...

1 грудня – День працівників прокуратури

e-mail Друк PDF

Шановні працівники органів прокуратури Полтавщини!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників прокуратури!

Від вашої праці залежить зміцнення законності та правопорядку, захист конституційних норм, законних інтересів людини, суспільства і держави.

Високо ціную вашу професійну компетентність, інтелектуальний потенціал, допомогу у забезпеченні стабільного соціально-економічного розвитку нашої області.

Бажаю вам міцного здоров'я, миру та добробуту! Нехай орієнтиром вашої праці буде довіра полтавців та верховенство закону!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

28 листопада – День пам’яті жертв голодоморів

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

Страшні голодомори, свідомо сплановані тоталітарним комуністичним режимом у ХХ столітті з метою фізичного знищення частини української нації, ліквідації спротиву, прагнення українців до незалежності, є трагічними сторінками історії нашої держави.

Глибока душевна рана протягом багатьох років пронизує пам’ять не одного покоління полтавців, які втратили під час голодоморів своїх рідних і близьких.

Насильницьке вилучення хліба та інших продуктів харчування, заборона селянам залишати місця проживання, масовий голод, тяжкі хвороби, фізичні і моральні страждання, мученицька смерть мільйонів людей, в тому числі дітей – це жахливий злочин проти українського народу та урок всім нам.

У свідомості сучасників повинно утвердитися переконання: немає нічого більш цінного, ніж жити в незалежній, суверенній, демократичній державі, бути господарем у власному домі.

Пом'янемо співвітчизників, для кого роки голодоморів стали останніми в житті. Цінуймо й бережімо незалежність та державний суверенітет України!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 листопада 2020, 17:17

Олександр Біленький: Ми повинні зберегти і закріпити всі позитивні зміни, які вдалося досягнути в попередні роки

e-mail Друк PDF

Про це заявив Олександр Біленький за підсумками першого пленарного засідання першої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання.

«Найголовніше те, що сьогодні все пройшло спокійно – не було навіть приводу для того, щоб якось розхитувати ситуацію, – зазначив Олександр Біленький. – Отже існує єдність депутатського корпусу, про яку ми так невпинно й довго говоримо».

Голова обласної ради визначив першочергові завдання депутатського корпусу обласної ради.

«До кінця року потрібно ухвалити бюджет області, якнайшвидше сформувати президію, обрати першого заступника і заступника голови обласної ради, утворити постійні комісії обласної ради», – підкреслив Олександр Біленький та висловив сподівання, що новообрана обласна рада працюватиме конструктивно, насамперед, в інтересах жителів області та територіальних громад.

Останнє оновлення на Понеділок, 30 листопада 2020, 13:17 Детальніше...

На першому пленарному засіданні першої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання головою облради обрано Олександра Біленького

e-mail Друк PDF

27 листопада відбулося перше пленарне засідання першої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання.

У засіданні, яке відкрила голова Полтавської обласної територіальної виборчої комісії Людмила Сердюк, взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, народні депутати України: Ольга Савченко, Анастасія Ляшенко, Ілля Кива, Костянтин Касай, заступники голови облдержадміністрації, представники правоохоронних органів, ЗМІ.

Людмила Сердюк зачитала протокол виборчої комісії щодо підсумків виборів депутатів Полтавської обласної ради восьмого скликання, відповідно до якого до новообраної обласної ради увійшли представники від політичних партій: «Довіра», «Слуга народу», «За майбутнє», «Батьківщина», «Опозиційна платформа – За життя», «Рідне місто», «Європейська солідарність», які розподілили 84 депутатські мандати. Їх депутатські повноваження визнані обласною територіальною виборчою комісією. Людмила Сердюк зачитала прізвища депутатів та привітала їх із набуттям депутатських повноважень.

Потому новообрані депутати обрали тимчасову президію з числа депутатів – представників партій, які набрали більшу кількість голосів на виборах, та секретаріат.

Останнє оновлення на Понеділок, 30 листопада 2020, 09:23 Детальніше...

Сторінка 7 з 410