Журі визначило переможців конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад» 2020 року

e-mail Друк PDF

13 листопада відбулося засідання журі щорічного конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад», заснованого Полтавською обласною радою з метою сприяння суспільним ініціативам студентської молоді, її залучення до активної участі в житті територіальних громад області.

Вів засідання заступник голови обласної ради Анатолій Ханко.

Зважаючи на карантинні заходи, зумовлені поширенням в області захворюваності на COVID-19, цього року учасники конкурсу – студенти вищих навчальних закладів 3 – 4 рівнів акредитації Полтавської області – презентували журі свої наукові дослідження та відповіли на запитання щодо їх змісту в онлайн-режимі.

При визначенні переможців конкурсу журі враховувало відповідність робіт встановленим критеріям оцінювання та результати захисту робіт.

Керуючись Положенням та зважаючи на рівень розглянутих робіт, журі встановило в цьому році одну Першу, одну Другу та дві Третіх премії.

Перша премія присуджена Ірині Богуті, студентці Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, за наукову роботу «Формування командних якостей студентів у процесі залучення до неформальної мистецької освіти».

Детальніше...

15 листопада – День працівників сільського господарства

e-mail Друк PDF

Шановні аграрії Полтавщини!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Від результатів вашої наполегливої праці залежить продовольча безпека держави, добробут нашого народу, його майбутнє.

Захоплююсь вашою відданістю хліборобському ремеслу, високою професійною майстерністю, дбайливим ставленням до землі.

Дякую за нелегку працю в полі, на фермі, у майстерні, на току, чи в особистому господарстві.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, миру, родинного тепла, щедрих врожаїв та їх успішної реалізації, впевненості у власних силах та віри в завтрашній день!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
13 листопада свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання, новообраний Пирятинський міський голова Сімонов Андрій Вікторович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Андрія Вікторовича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, вагомих успіхів у розбудові територіальної громади!
Останнє оновлення на П'ятниця, 13 листопада 2020, 09:53

Олександр Біленький: Гордий тим, що мав причетність до Полтавської обласної ради сьомого скликання

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова обласної ради Олександр Біленький, перед закриттям останньої, тридцять четвертої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання.

«Шановні друзі, колеги-депутати, обласна державна адміністрація, виконавчий апарат – всі, з ким ми пліч-о-пліч  працювали протягом скликання, весь загал, який організовував роботу нашого органу місцевого самоврядування! Дякую вам за спільну працю, – зазначив Олександр Біленький. – Гордий тим, що мав причетність до Полтавської обласної ради, був депутатом та головою обласної ради сьомого скликання».

Олександр Біленький зауважив, що роки каденції відзначені результативною роботою депутатського корпусу обласної ради.

«Повірте, я взяв для себе дуже багато важливого з нашого спілкування. П’ять років – це не просто часовий термін, це – роки нашого спільного життя і роботи. Були різні історії, але згадую лише гарні, приємні, позитивні результати нашої діяльності. Вважаю, що наша рада була ефективною і відкритою. У межах того, що ми могли зробити – зробили навіть більше», – наголосив Олександр Біленький та побажав депутатам, усім жителям області здоров’я, наснаги та успіхів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 листопада 2020, 11:52

Третє пленарне засідання тридцять четвертої позачергової сесії обласної ради

e-mail Друк PDF

12 листопада в Полтаві відбулося третє пленарне засідання тридцять четвертої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання вів голова обласної ради Олександр Біленький.

У роботі сесії також взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, заступники голови облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установ і організацій, журналісти.

Головуючий повідомив про складання депутатських повноважень депутатами обласної рад Андрієм Сімоновим – в зв’язку з обранням Пирятинським міським головою, Олександром Гаркавенком, Володимиром Барчуком, Дмитром Півнем Русланом Ляшком – в зв’язку з обранням депутатами місцевих рад.

Обласна рада затвердила порядок денний пленарного засідання, виключивши з розгляду ряд питань першого та другого пленарного засідання, проєкти рішень з яких відкликані головою облдержадміністрації, головою обласної ради, депутатами. Разом з тим, до порядку денного пленарного засідання було внесено низку суспільно значущих питань, які потребували невідкладного розгляду обласною радою.

Останнє оновлення на Четвер, 12 листопада 2020, 20:08 Детальніше...

Розпочато прийом матеріалів на здобуття Премії Полтавської обласної ради імені Петра Ротача 2020 року

e-mail Друк PDF

Премія Полтавської обласної ради імені Петра Ротача заснована з метою сприяння розвитку національного краєзнавчого руху, вивчення минулого і сьогодення Полтавщини, дослідницько-краєзнавчої діяльності в галузях історії та літератури, відзначення краєзнавців за вагомі творчі здобутки.

Премія присуджується краєзнавцям за кращі документально-публіцистичні і науково-популярні твори з історії рідного краю та літератури, які оприлюднені на момент засідання журі.

Номінації Премії:

• «Історичне краєзнавство»;

• «Літературне краєзнавство».

Останнє оновлення на Середа, 11 листопада 2020, 16:26 Детальніше...

Співчуваємо

e-mail Друк PDF

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради сьомого скликання, виконавчий апарат обласної ради висловлюють глибоке співчуття першому заступнику голови обласної ради Холоду Євгенію Миколайовичу з приводу тяжкої втрати – смерті матері, Марії Федорівни.

Останнє оновлення на Вівторок, 10 листопада 2020, 15:03

Співчуваємо

e-mail Друк PDF

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутати обласної ради сьомого скликання, виконавчий апарат обласної ради висловлюють глибоке співчуття депутату обласної ради Горжію Ігорю Григоровичу з приводу тяжкої втрати – смерті матері, Євдокії Іванівни.

9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

e-mail Друк PDF

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Полтавщини!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Ваша щоденна наполеглива праця спрямована на збереження та збагачення культурних цінностей українського народу, духовної спадщини нації.

Завдяки вашому ентузіазму, освіченості, відданості професії задовольняються культурні потреби сучасників. Ви виховуєте у земляків повагу до української національної культури, любов до книги, пісні, художнього слова, музики, танцю, щедро даруєте їм радість спілкування зі світом краси, утверджуєте гуманістичні ідеали, зміцнюєте моральні засади в суспільстві.

Бажаю вам міцного здоров'я, миру, щастя, добробуту та нових творчих звершень!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

9 листопада – День української писемності та мови

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

Щиро вітаю вас з Днем української писемності та мови!

Народна мудрість стверджує, що без рідної мови не може повноцінно існувати жодна людина. Рідна мова дорога їй, як саме життя.

Незважаючи на складні випробовування, наша мова вистояла і зміцніла.

Престиж української мови виріс – сьогодні ми, як ніколи, розуміємо її значення, намагаємося досконало оволодіти нею, бо жити в Україні й не знати мови – це неповага до держави, народу й до себе.

Дорогі друзі, пишаймося тим, що маємо за рідну таку красиву, милозвучну та багату мову. Шануймо та бережімо її!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Останнє оновлення на Понеділок, 09 листопада 2020, 09:26

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
6 листопада свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Стасовський Василь Іванович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Василя Івановича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на П'ятниця, 06 листопада 2020, 08:35

Сторінка 8 з 410