Постійна комісія обласної ради з питань освіти, науки та культури розглянула проєкти рішень сесії обласної ради та стан виконання профільних обласних програм

e-mail Друк PDF

25 травня під головуванням Сергія Шевчука відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, депутати обласної ради: Валерій Прядко, Валентина Крутько, Петро Ворона, Олександр Путря, Людмила Овчаренко, Валерій Калюжний, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради, управління Державної служби якості освіти у Полтавській області, журналісти.

Комісія розглянула та підтримала низку профільних проектів рішень, внесених на розгляд чергової сесії обласної ради: «Про надання згоди на безоплатне прийняття цілісних майнових комплексів закладів фахової перед вищої освіти, що мають статус окремих юридичних осіб», «Про зміну найменування комунальних культурно-мистецьких закладів освіти», «Про зміну найменування та юридичної адреси Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді».

У порядку контролю депутати заслухали інформацію про хід реалізації обласних програм: «Опікуємося освітою» на 2017 – 2020 роки, Програми збереження, вивчення та популяризації Більського городища на період 2018 – 2022 років.

Останнє оновлення на Понеділок, 25 травня 2020, 14:52 Детальніше...

Профільна комісія обласної ради підтримала звернення про виділення коштів в рамках Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки

e-mail Друк PDF

25 травня під головуванням Геннадія Коваленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій.

У засіданні взяли участь заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, депутати обласної ради: Сергій Соловей, Михайло Бугрій, Валерій Калюжний, Руслан Рогов, Олег Діденко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, правоохоронних органів, командири військових частин, представники пенітенціарної служби області, громадськості, журналісти.

Депутати розглянули та підтримали низку звернень щодо виділення коштів із обласного бюджету на реалізацію заходів Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016 – 2020 роки. Йшлося про створення сучасної обласної системи транкінгового радіозв’язку та закупки телекомунікаційних засобів для облвійськкомату, закупівлі бетонного забору та колючого дроту для військової частини А3059, завершення виконання запланованих заходів із покращення соціально-побутових умов проживання військовослужбовців та членів їх сімей.

Детальніше...

Олександр Біленький: Звертаюсь до земляків – не втрачайте витримки, будьте свідомими, робіть те, що просить Міністерство охорони здоров'я

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова обласної ради Олександр Біленький під час спільного брифінгу з головою обласної державної адміністрації Олегом Синєгубовим та секретарем Полтавської міської ради Олександром Шамотою щодо ситуації із захворюваністю на CoViD-19 на Полтавщині.

«Мабуть, стомленість від карантину дещо пригальмувала в людей відчуття загрози перед хворобою. Я звертаюсь до земляків – не втрачайте витримки, будьте свідомими, робіть те, що просить Міністерство охорони здоров'я, – сказав Олександр Біленький.Є визначені правила карантину, яких ми зобов'язані дотримуватися. Сьогодні під час президії обласної ради один із депутатів висловив пропозицію щодо участі в сесії обласної ради громадськості. Це неможливо. Давайте витримаємо чітку процедуру карантинних заходів, визначену Урядом. А тоді вже будемо проводити в звичайному режимі сесії, святкування, інші заходи».

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 травня 2020, 19:38 Детальніше...

Профільна комісія обласної ради погодила місця встановлення спортмайданчиків, які будуть придбані за кошти обласного бюджету в 2020 році

e-mail Друк PDF

22 травня під головуванням Олександра Алексюка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

У засіданні взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, депутати обласної ради: Іван Близнюк, Владислав Мостовенко, Олексій Порохня, Ігор Скляр, Іван Сидоренко, Олег Діденко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, виконавчого апарату обласної ради.

Депутати заслухали та обговорили пропозиції Департаменту освіти і науки облдержадміністрації щодо місць встановлення майданчиків зі штучним покриттям розміром 22х42 м, 110х75 м та мультифункціональних спортивних майданчиків із поліуретановим покриттям розміром 32х18 м, які будуть придбані за кошти обласного бюджету в 2020 році.

Особливу увагу члени комісії звернули на стан підготовчих робіт, які проводяться за кошти громад: наявність відповідної проєктної документації, угоди з підрядною організацією, облаштування основи майданчика та огорожі, а також на потенціальну кількість дітей, які ним користуватимуться.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 травня 2020, 15:50 Детальніше...

Президія обласної ради розглянула питання, які планується внести до проєкту порядку денного тридцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання

e-mail Друк PDF

22 травня відбулося засідання президії Полтавської обласної ради, на якому узгоджено дату проведення тридцять третьої сесії обласної ради та розглянуто питання, які планується внести до проєкту порядку денного сесії.

У засіданні, яке вів голова обласної ради Олександр Біленький, взяли участь голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Лунін, заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко, голови фракцій в обласній раді, голови постійних комісії обласної ради, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та виконавчого апарату обласної ради.

Наразі президія рекомендувала провести пленарне засідання тридцять третьої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання 3 червня 2020 року в Полтаві, в залі засідань обласної ради, з дотриманням протиепідемічних вимог.

Останнє оновлення на Понеділок, 01 червня 2020, 09:00 Детальніше...

20 травня – День банківських працівників

e-mail Друк PDF

Шановні банківські працівники Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Одним із важливих чинників економічного розвитку держави і регіону є банківське кредитування реальної економіки, спрямоване на підтримку вітчизняного товаровиробника. Підприємства Полтавщини різних форм власності і галузей економіки мають змогу нарощувати власні потужності, спираючись на фінансову підтримку банків.

Позитивні тенденції спостерігаються не лише в кредитуванні економіки, а й населення області. Все більше полтавців користуються різноманітними високоякісними банківськими послугами. Співпраця банків зі своїми клієнтами базується на взаємній довірі і повазі.

Приємно відзначити, що банки не стоять осторонь благодійної діяльності. За добрими, безкорисливими справами – людяність та свідомість банківських колективів.

Впевнений, що сьогодні кожен із банків має чіткі плани розвитку на перспективу, а економіка Полтавщини – потенціал для подальшого зростання.

Шановні працівники банків! Щиро бажаю вам міцного здоров'я, миру, щастя, вашим банкам – успішної результативної роботи, нових клієнтів, сталих прибутків!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

До голосування в Конкурсі екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2020 року допущено 88 проєктів

e-mail Друк PDF

19 травня відбулося засідання робочої групи з супроводу Конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2020 року. Вів засідання заступник голови обласної ради, заступник голови робочої групи Анатолій Ханко.

Як поінформував Анатолій Ханко, цього року на Конкурс екологічних громадських ініціатив Полтавської області подано 89 проєктів із 19 районів області. Найбільшу активність виявили мешканці Гадяцького та Полтавського районів – подали по 16 проєктів, Великобагачанського та Зіньківського районів – по 6 проєктів. Так, більшість громадських екологічних ініціатив були спрямовані на облаштування екостежин, зон відпочинку, очищення річок, впорядкування зелених зон, придбання устаткування для збирання твердих побутових відходів, проведення екофестивалів, освітніх заходів, створення громадського екопатруля, будівництво шкільних теплиць.

Детальніше...

17 травня – День пам’яті жертв політичних репресій

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

Історія українського народу налічує чимало сторінок, поміж яких є й трагічні. До них відноситься лихо, пов’язане з політичними репресіями, а також страшними голодоморами ХХ століття.

Мільйони загиблих, ненароджених, вражених страхом голоду і політичних розправ – така сумна статистика тоталітарного режиму на нашій землі.

Немає виправдання небаченому цинізму, підступній жорстокості, терору, що перемолов сотні тисяч людських життів і доль. Спогади очевидців та документи тих часів змушують здригатися від того, що сьогодні здається неймовірним.

Переконаний – у суспільстві повинно утвердитися переконання: немає нічого більш цінного, ніж людське життя та людська гідність. Тож цінуймо й бережімо державний суверенітет і незалежність, демократію і свободу, що є запорукою щастя, свободи та достатку кожної української родини.

Світла пам'ять невинно убієнним землякам – жертвам політичних репресій.

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
23 травня своє 65-річчя від Дня народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Попельнюх Анатолій Федорович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Анатолія Федоровича з ювілеєм, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Субота, 23 травня 2020, 13:20

Олександр Біленький: Напрямок номер один щодо фінансування з обласного бюджету – це медицина

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова обласної ради Олександр Біленький під час спільного брифінгу з головою обласної державної адміністрації Олегом Синєгубовим та секретарем Полтавської міської ради Олександром Шамотою щодо ситуації із поширенням хвороби CoViD-19 на Полтавщині.

«В обласному бюджеті є кошти, які зекономлені під час карантинного режиму. Зокрема, по енергоносіях. Відповідно до подання облдержадміністрації, профільні комісії обласної ради розглянуть пропозиції щодо їх розподілу по тих, чи інших напрямках. Напрямок номер один фінансування – звісно, це медицина. Так, у цьому році ми зобов’язані здати в експлуатацію наш обласний кардіодиспансер, щоб він не перетворився в довгобуд, – зазначив Олександр Біленький. – У контексті посилення боротьби з коронавірусом 3 червня відбудеться сесія Полтавської обласної ради».

Відповідаючи на запитання журналістів щодо впровадження реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, Олександр Біленький наголосив на необхідності завершення процесу децентралізації.

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 травня 2020, 13:48 Детальніше...

16 травня – День Європи

e-mail Друк PDF

Шановні земляки!

Щиро вітаю Вас з Днем Європи!

Україна була, є й буде частиною єдиної європейської спільноти – і не лише за географічним розташуванням. Історично, ментально українці – європейці, наша культура – європейська культура. І наше майбутнє – лише у єдиній демократичній Європі!

Тому переконаний, що основні принципи Євросоюзу – свобода, демократія, добросусідство та економічна інтеграція – повинні бути головними дороговказами для України.

Українці теж заслуговують на високий рівень життя та європейські соціальні стандарти. І цього можна досягти, продовжуючи курс на євроінтеграцію.

Цьогоріч, у зв’язку із запровадженням карантину, немає традиційних масових святкувань. Однак це не повинно завадити нам далі йти обраним шляхом, налагоджуючи економічну, політичну та культурну співпрацю з ЄС.

Зичу кожному глибокої та незламної віри у краще майбутнє, миру, добробуту та благополуччя! Пам’ятаймо, що Україна – держава з європейськими цінностями, тож бережімо і стверджуймо їх у своїх щоденних справах!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Сторінка 8 з 394