Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
5 листопада своє 50-річчя від Дня народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Мінязев Вячеслав Данилович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Вячеслава Даниловича з ювілеєм, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Четвер, 05 листопада 2020, 08:52

Перемогли найкращі громадські ініціативи

e-mail Друк PDF

Визначені проєкти-переможці Бюджету участі Полтавської області 2020 року.

За інформацією відділу інвестиційної діяльності та проєктного менеджменту виконавчого апарату обласної ради, в 2020 році на конкурс Бюджет участі Полтавської області було подано 148 проєктів, з яких 146 відповідали вимогам та були допущені до голосування.

За ці проєкти під час онлайн-голосування, що відбувалося на платформі «Smart Region Полтавської області», було віддано 34 836 голосів.

За результатами голосування, перемогу здобули 65 проєктів із 18 районів області, що стосувалися водопостачання, енергоефективності, спорту та туризму, культури та освіти, безпеки та громадського порядку, навколишнього середовища, благоустрою населених пунктів.

Детальніше...

4 листопада – День залізничника

e-mail Друк PDF

Шановні залізничники Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем залізничника!

Залізниця відіграє важливу роль у соціально-економічному розвитку держави та регіону, здійснюючи регулярні перевезення промислових та сільськогосподарських вантажів, пасажирів.

Менеджери, диспетчери, чергові по станціях, енергетики, зв’язківці, логісти, машиністи, колійники, провідники вагонів – кожен із вас докладає максимум зусиль для забезпечення стабільної роботи залізничного транспорту.

Завдяки вашій наполегливій праці, професійній майстерності та відповідальності зростають обсяги пасажирських і вантажних перевезень, вводяться нові маршрути, відновлюється інфраструктура та модернізується рухомий склад галузі.

Бажаю вам міцного здоров’я, миру, достатку та нових професійних успіхів!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
2 листопада свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Кобченко Юрій Володимирович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Юрія Володимировича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Понеділок, 02 листопада 2020, 09:45

Експертна група проаналізувала проєкти, подані на обласний конкурс проєктів територіальних громад Полтавської області

e-mail Друк PDF

30 жовтня під головуванням заступника голови обласної ради Анатолія Ханка відбулося засідання експертної групи обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області. В зв’язку з поширенням захворюваності в області на COVID-19 засідання було проведено в онлайн-режимі.

До складу експертної групи, відповідно до розпорядження голови обласної ради Олександра Біленького, увійшли представники виконавчого апарату обласної ради, облдержадміністрації, громадськості та науковці.

За інформацією відділу інвестиційної діяльності та прєктного менеджменту виконавчого апарату обласної ради, на обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області у 2020 році було подано 38 проєктів, у тому числі: проектів І категорії (сільських та селищних рад) – 7; проєктів II категорія – (ОТГ, міських рад районного і обласного значення, районних рад) – 27; проектів ІІІ категорії (міжмуніципального співробітництва) – 4.

Останнє оновлення на П'ятниця, 30 жовтня 2020, 14:56 Детальніше...

1 листопада – День працівника соціальної сфери

e-mail Друк PDF

Шановні працівники соціальної сфери Полтавщини!

Вітаю вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Ви виконуєте надзвичайно відповідальну місію – реалізуєте важливі соціальні програми, опікуєтеся пенсіонерами, учасниками бойових дій, родинами загиблих героїв, людьми з обмеженими можливостями, дітьми-сиротами, малозабезпеченими та багатодітними сім'ями, безробітними, переймаєтеся чужими проблемами як своїми особистими, розв’язуєте найскладніші питання.

Висловлюю вам щиру вдячність за нелегку, вкрай необхідну суспільству працю, сповнену милосердя, чуйності і терпіння, за те, що підтримуєте людей, повертаєте їм упевненість у завтрашньому дні.

Бажаю вам міцного здоров’я, миру, добробуту, родинного тепла та нових добрих справ!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF

 

 
31 жовтня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Скочко Віктор Миколайович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Віктора Миколайовича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на П'ятниця, 30 жовтня 2020, 10:22

28 жовтня – День вигнання нацистських окупантів з України

e-mail Друк PDF

Шановні земляки! Дорогі ветерани Другої світової війни!

Щиро вітаю вас з Днем вигнання нацистських окупантів з України!

Окупація України в роки Другої світової війни стала однією з трагічних сторінок у літописі нашого народу. Гетто та концентраційні табори, розстріли військовополонених і мирного населення, вивезення до Німеччини творів мистецтва та культури, продовольства, обладнання, сировини, чорноземів, а також молоді на примусові роботи – далеко не повний перелік злодіянь нацистів в Україні.

Непомірно високу ціну довелося сплатити за звільнення від нацистського свавілля – мільйони життів визволителів було віддано за Україну. Світла пам’ять загиблим героям!

Вигнання нацистських окупантів визначило долю нашого народу, його сьогодення та майбутнє.

Цього дня слова вдячності за відданість народу України адресую ветеранам Другої світової війни, сучасним героям – учасникам АТО та ООС.

Бажаю міцного здоров’я, наснаги, миру на рідній українській землі!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

 

Вітаємо з Днем народження

e-mail Друк PDF
 
26 жовтня свій День народження відзначає депутат Полтавської обласної ради сьомого скликання Ківшик Олександр Петрович.
Голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, депутатський корпус та виконавчий апарат обласної ради щиро вітають Олександра Петровича з особистим святом, бажають міцного здоров’я, родинного затишку, миру, благополуччя, нових вагомих успіхів у професійній та депутатській діяльності!
Останнє оновлення на Понеділок, 26 жовтня 2020, 08:32

25 жовтня – День автомобіліста і дорожника

e-mail Друк PDF

Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника!

Завдяки спільній роботі працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства здійснюються регулярні автомобільні перевезення пасажирів та вантажів, забезпечуються потреби населення, соціальної сфери та виробничих підприємств.

На часі розвиток дорожньої інфраструктури області: капітальний ремонт та реконструкція існуючих автомобільних доріг, будівництво нових. Вірю, що з цим завданням наші дорожники справляться.

Також вітаю всіх автолюбителів та працівників станцій технічного обслуговування автомобілів, які зазвичай святкують цей день.

Бажаю вам міцного здоров’я, миру, добробуту, трудових здобутків, безпечної дороги та безаварійних буднів!

Голова Полтавської обласної ради

Олександр Біленький

Олександр БІЛЕНЬКИЙ: Полтавська облрада вкотре отримала визнання своєї роботи на державному рівні!

e-mail Друк PDF

Про це заявив голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, коментуючи результати конкурсу Мінрегіону «Кращі практики місцевого самоврядування у 2020 році».

«Практики місцевого самоврядування Полтавщини Мінрегіон визнав у 2020 році в числі кращих – перемогу здобули Полтавська обласна та Миргородська міська ради, – зазначив Олександр Біленький. – Приємно, що ми вкотре отримали визнання своєї роботи на державному рівні. Полтавщина задає ритм!»

16 жовтня у Мінрегіоні оголосили переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування у 2020 році». Цей конкурс Міністерство розвитку громад та територій України проводить спільно з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» всьоме.

Цього року на конкурс надійшло 168 заявок з усіх областей України, з них 88 – від об’єднаних територіальних громад. Конкурсна комісія обрала 39 проєктів-переможців.

У їх числі – Полтавська обласна рада, відзначена дипломом ІІІ ступеня за темою: «Влада та громада: інформування, діалог, участь», за практику «Шкільний громадський бюджет Полтавської області» та Миргородська міська рада Полтавської області, яка нагороджена дипломом ІІІ ступеня за темою: «Покращення якості надання освітніх послуг (дошкільна, середня та професійно-технічна освіта)».

Останнє оновлення на Вівторок, 20 жовтня 2020, 12:04

Сторінка 9 з 410