Решетилівський район

Погодили проекти рішень чергової сесії

12 листопада у Решетилівській районній раді під головуванням Олени Кацітадзе та Григорія Пономаренка за участі голови районної ради Петра Кошового та керівництва райдержадміністрації відбулись спільні засідання постійних комісій на яких було узгоджено проекти рішень порядку денного чергової 33 сесії районної ради.

Депутати заслухали звіти та обговорили проекти по ряду районних програм. Також було узгоджено проекти щодо надання матеріальної допомоги обдарованій молоді, погоджено призначення керівників навчальних закладів. Розглянуто ряд фінансових та майнових питань. Вдруге виноситься на розгляд питання щодо затвердження технічної документації

Детальніше...

Опрацювали актуальну проблематику

7 жовтня під головуванням Петра Кошового відбулося засідання координаційної ради при голові Решетилівської районної ради. Участь у її роботі взяли голова райдержадміністрації Віктор Бережний, селищний, сільські голови, представники засобів масової інформації, керівники районних служб. До порядку денного наради увійшли ряд актуальних питань: про заготівлю дров у лісосмугах, проневідкладні заходи щодо забезпечення надійної експлуатації гідротехнічних споруд на водних об’єктах і утримання їх в належному стані, про укладення угоди щодо спільного утримання КУ „Решетилівський трудовий архів”, про дотримання чинного законодавства щодо обліку, зберігання, витрачання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану.

Детальніше...

Ухвалили бюджетні, кадрові рішення, проаналізували виконання програм

28 серпня відбулося пленарне засідання 32-ї сесії Решетилівської районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Петро Кошовий. Депутати підтримали звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2014 року по доходах у сумі 48640,5 тис. грн (з них по загальному фонду 47362,5 тис. грн, по спеціальному фонду – 1278,0 тис. грн), по видатках у сумі 53139,6 тис. грн (з них по загальному фонду – 51861,0 тис. грн, по спеціальному фонду – 1278,6 тис. грн). Також збільшено обсяг районного бюджету на 205115 грн, у тому числі за рахунок іншої субвенції із сільських і селищного бюджетів на 127828 грн та за рахунок спрямування коштів вільного залишку на 01.01.2014 р. - на 77287 грн.

Одноголосно підтримано рішення про виконання ряду районних програм та внесення змін до них. Затверджено Статут Потічанської ЗОШ І-ІІ ступенів у новій редакції. Також депутати затвердили розпорядження голови районної ради, видані у міжсесійний період, список присяжних Решетилівського районного суду, призначили директора комунального земельно-кадастрового підприємства „Землемір”.

Детальніше...

Готуються до чергової сесії

12 серпня голова Решетилівської районної ради Петро Кошовий провів засідання Президії районної ради, де депутати обговорили ряд актуальних питань, доцільність проведення цього року "Решетило фесту" та Національного Сорочинського ярмарку, проект порядку денного чергової сесії, пленарне засідання якої планується провести 28 серпня.

До порядку денного сесії ввійдуть фінансові питання, інформації про хід виконання ряду районних програм та зміни до них тощо. Також передбачається призначити директора комунального земельно-кадастрового підприємства

Детальніше...

Позачергова сесія районної ради

18 липня у Решетилівській районній раді було проведено ряд заходів. Відбулося засідання Президії районної ради, де погоджено перелік питань позачергової сесії, по тому проекти рішень до позачергової сесії депутати обговорили на засіданні постійної комісії районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджету, фінансів, цін та управління спільною власністю територіальних громад району. Далі депутатський корпус зібрався на пленарне засідання тридцять першої позачергової сесії районної ради.

Вів засідання голова районної ради Петро Кошовий.

Депутати тимчасово перевели шаховий клуб СК «Колос» у гуртожиток СК «Колос» для проживання переселенців із південних і східних регіонів України, внесли зміни до показників районного бюджету на 2014 рік.

Детальніше...

Сторінка 5 з 14