Решетилівський район

Новини Решетилівського району

11 грудня відбулася двадцять п'ята позачергова сесія Решетилівської районної ради. Вів пленарне засідання голова районної ради Віктор Різник.

У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації, депутат районної ради Володимир Колесніченко, заступники голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, начальники управлінь і служб, сільські голови, керівники підприємств, установ і організацій, представники профспілок, громадських організацій, засобів масової інформації.

Депутати затвердили порядок денний сесії, внісши до нього питання: "Про внесення змін до показників районного бюджету на 2013 рік" та "Про суспільно-політичну ситуацію в Україні".

Детальніше...

Готуються до професійного свята

8 листопада відбулося засідання Координаційної ради при голові Решетилівської районної ради, під час якого очільник районної ради Віктор Різник, зокрема, ознайомив присутніх із підсумками першого туру обласного конкурсу „Кращий за професією“ серед посадових осіб місцевого самоврядування.

Також проаналізовано діяльність комунальної установи „Решетилівський трудовий архів“, обговорено шляхи поглиблення співпраці сільських голів із навчальними закладами у питаннях виховання молоді тощо.

Детальніше...

Визначили кращих посадовців самоврядування району

5 листопада у Решетилівській районній раді відбувся І етап обласного конкурсу "Кращий за професією" серед посадових осіб місцевого самоврядування.

Очільник організаційного комітету, голова районної ради Віктор Різник привітав учасників та ознайомив їх з порядком проведення конкурсу.

Конкурсантів тестували на знання актів законодавства, нормативних документів, що стосуються служби в органах місцевого самоврядування, знання правил службового етикету. Перевірили також навички роботи на комп'ютері та рівень знань державної мови. Учасникам конкурсу запропонували скласти діловий документ та написати диктант із творчим продовженням.

Детальніше...

Новини Решетилівського району

23 жовтня голова районної ради Віктор Різник привітав та вручив Почесну грамоту Полтавської обласної державної адміністрації з нагоди 90-річчя Дмитру Степановичу Заваді, жителю с. М'якеньківка, який з 50-х років минулого століття по 1985 рік очолював колгосп імені Карла Маркса.

За досягнення у праці Завада Д.С. нагороджений Орденами Жовтневої революції та Трудового Червоного Прапора, медалями. Особисто поздоровили ювіляра депутати районної ради Юрій Дмитренко, Іван Циган і Сергій Василенко, державний фітосанітарний інспектор Сергій Дудник. Дмитро Степанович побажав їм успіхів у роботі та удачі.

 

Засідання президії районної ради

16 жовтня голова Решетилівської районної ради Віктор Різник провів засідання президії районної ради, на якому було розглянуто питання „Про погодження розподілу коштів з цільового фонду районної ради“. У засіданні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Козубський, селищний голова Володимир Кузьменко та представники ЗМІ.

Члени президії заслухали інформацію начальника сектору містобудування, архітектури та з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Олега Приходька щодо надання коштів з цільового фонду районної ради відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту РДА для виконання робіт з виготовлення передпроектної пропозиції „Реконструкція частини приміщень ДЮСШ з прибудовою басейну та допоміжних приміщень по вул. Шевченка, 4 в селищі Решетилівка Полтавської області“ та щодо спорудження пам'ятного знаку Т.Г.Шевченку на території селища.

 

Сторінка 9 з 14