Решетилівський район

Обрали заступника голови ради, сформували її робочі органи

16 грудня відбулося друге пленарне засідання першої сесії Решетилівської районної ради сьомого скликання. До організаційних питань порядку денного депутати внесли додаткові. На початку засідання депутат Петро Кошовий зачитав заяву від політичних партій "УКРОП", ВО "Батьківщина" та ВО "Свобода", в якій констатував, що вибори голови районної ради сьомого скликання були проведені з порушеннями, тому потрібно провести перевибори. Потому засідання продовжилося відповідно до прийнятого порядку денного.

Голова районної ради Іван Писаренко вніс кандидатуру Віктора Бережного на посаду заступника голови районної ради сьомого скликання. У результаті таємного голосування кандидат набрав 21 голос "за" та був обраний заступником голови районної ради.

Проект рішення про надання попереднього місця роботи директором ЦКД «Оберіг» Дмитрію Малишу у зв’язку із

Детальніше...

Новини Решетилівського району

21 жовтня голова Решетилівської районної ради Петро Кошовий провів пленарне засідання 41 позачергової сесії районної ради шостого скликання. У його роботі взяли участь депутат обласної ради Віктор Бережний та голова райдержадміністрації Роман Перепелиця.

На засіданні прийнято рішення про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік, затверджено районну Програму допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді на 2015 – 2020 роки. В черговий раз депутати повернулися до питання щодо управління і фінансування дошкільної освіти та закладів культури. Цього разу прийнято рішення про передачу піщанських закладів на утримання сільської ради. Також затверджено розпорядження голови районної ради, що видані в міжсесійний період, внесено зміни до Положення про цільовий фонд районної ради та виділено з нього кошти Потічанській сільській раді на проведення поточного ремонту дороги.

Детальніше...

Узгодили проекти сесійних рішень

22 вересня за участі голови Решетилівської районної ради Петра Кошового та керівництва райдержадміністрації під головуванням Олени Кацітадзе відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради, на якому було узгоджено проекти рішень порядку денного позачергової сесії районної ради. Депутати заслухали звіти щодо виконання районних програм, а також інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Тетяни Сахно про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік, ними було підтримано співфінансування у 2016 році проекту "Міжмуніципальне співробітництво: цілеспрямований соціальний захист громадян"

Детальніше...

Сесію розпочали з патріотичних акцій

25 серпня під головуванням Петра Кошового відбулося пленарне засідання 39 сесії Решетилівської районної ради шостого скликання. Перед початком пленарного засідання депутати та всі запрошені мали можливість долучитися до акцій, що започатковані відділом культури, туризму та архівної справи райдержадміністрації, власноруч вплести стрічки у маскувальну сітку, яку буде передано на передову, принести кришки від пластикових пляшок для виготовлення протезів.

Сесія пройшла жваво та динамічно, оскільки всі питання були ретельно обговорені на засіданнях постійних комісій напередодні. Депутати внесли зміни до показників районного бюджету на 2015 рік, взяли до відома інформації щодо виконання ряду районних програм та схвалили нові, затвердили розпорядження голови районної ради, видані в міжсесійний період, взяли до відома інформації щодо розгляду депутатських запитів Івана Омельченка щодо Галереї пошани та Володимира Вовка щодо діяльності поштового відділення у селі Мушти.

Також депутати затвердили Положення про Галерею пошани Решетилівського району та передали Калениківській сільській раді з районного на сільський рівень управління і фінансування заклади культури, що розміщені на території

Детальніше...

«Краще спортивне село – 2015»

6 червня у селищі Решетилівка відбулися обласні спортивні змагання ВФСТ "Колос" серед сільських та селищних рад на титул "Краще спортивне село Полтавщини 2015 року", присвячені 65-річчю утворення ВФСТ "Колос" АПК України. Почесними гостями свята стали голова обласної ради Петро Ворона, голова Кременчуцької районної ради Володимир Сіора, заступник голови Хорольської районної ради Тетяна Качаненко, в.о. голови Зіньківської райдержадміністрації Віталій Панченко. З вітальними словами до всіх присутніх звернулися голова Решетилівської районної ради Петро Кошовий та Решетилівський селищний голова Володимир Кузьменко. Голова обласної організації ВФСТ "Колос" АПК України, головний суддя змагань Анатолій Головань ознайомив команди з планом проведення свята. Команди переможці нагороджені кубками та грамотами, нагородження проводили голова обласної ради Петро Ворона та голова Решетилівської районної ради Петро Кошовий.

Голова обласної ради Петро Ворона взяв безпосередню участь у змаганнях у складі команди Щербанівської територальної громади Полтавського району, де він мешкає.

Відповідно до Положення команди змагалися в таких видах спорту: волейбол (змішані команди), гирьовий спорт, міні-футбол, настільний теніс, перетягування каната, легкоатлетична естафета. По видах спорту місця розподілилися так:

Детальніше...

Сторінка 2 з 14