Решетилівський район

З нагоди Дня Конституції України

28 червня у Парку Перемоги селища Решетилівки відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Конституції України з покладенням квітів до пам'ятника Т.Г.Шевченка.

В урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Колесніченко, заступник голови районної ради Юрій Косолап, актив району та мешканці селища Решетилівка. На святі відзначено почесними грамотами та грамотами районної державної адміністрації та районної ради кращих працівників підприємств, установ та організацій району. Після урочистостей відбувся святковий концерт.

Вивчили на місці досвід селища – профільного всеукраїнського переможця

29 травня у селищі Решетилівка відбулися виїзні загальні збори Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України, які провів заступник голови правління названого об'єднання, Миргородський міський голова Сергій Соломаха. У зібранні також узяли участь голова Решетилівської районної ради Віктор Різник, голова райдержадміністрації Володимир Колесніченко, очільники селищ і міст області.

Решетилівський селищний голова Володимир Кузьменко поінформував присутніх про життєдіяльність селища, визнаного кращим з благоустрою та охорони громадського порядку в Україні, запросив колег відвідати низку об’єктів.

Детальніше...

Спільні підходи до місцевих проблем

28 травня голова Решетилівської районної ради Віктор Різник провів зустріч із народним депутатом України Сергієм Гордієнком, який завітав до району. Обговорено актуальні аспекти життєдіяльності місцевих територіальних громад, можливі шляхи розв’язання найгостріших з наявних проблем за сприяння народного обранця.

Детальніше...

Успішного життєвого шляху та гарного відпочинку

24 травня перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко завітав на Свято останнього дзвоника до Решетилівської гімназії імені І.Л. Олійника Решетилівської районної ради, разом із керівництвом району поспілкувався з педагогічним і учнівським колективами, батьками, ознайомився з навчально-матеріальною базою закладу, де у 24 класах навчається 400 учнів.

Детальніше...

Засідання постійної комісії районної ради щодо стану та утримання доріг у Решетилівському районі

18 травня у Решетилівці за участі голови районної ради Віктора Різника, головного інженера філії «Решетилівський райавтодор» ДП “Полтавський облавтодор“ Володимира Коваленка та старшого інспектора відділення ДАІ з обслуговування Решетилівського району та АТІ підпорядкованого ГУ МВС України в Полтавській області Костянтина Трудненка відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, підприємництва, енергетики, транспорту, зв'язку і житлово-комунального господарства. Депутати заслухали питання щодо стану та утримання доріг у Решетилівському районі.

Детальніше...

Сторінка 12 з 14