Решетилівський район

Активно дебатували навколо адмінтерреформи

27 травня відбулося пленарне засідання 37-ї позачергової сесії Решетилівської районної ради, яке провів голова районної ради Петро Кошовий. У його роботі взяли участь депутати обласної ради Віктор Бережний та Іван Гальченко, селищний та сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій, представники засобів масової інформації та громадські активісти.

Про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік присутніх поінформувала Тетяна Сахно – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

Питання щодо ходу реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та проведення адміністративно-територіальної реформи в Решетилівському районі обговорювалось досить жваво, оскільки депутати та небайдужі громадяни мали бажання висловити свою думку з цього приводу.

Віктор Бережний та Іван Гальченко зауважили, що не у всіх громадян однозначне ставлення до реформи, яка не виглядає прозорою та зрозумілою.

Детальніше...

Дебютний парад вишиванок

1 травня у селищі Решетилівка пройшло обласне свято народного мистецтва "Решетилівська весна". Свято краси та мистецтва цьогоріч набуло ще більшого розмаху. Шанованими гостями свята стали голова обласної ради Петро Ворона, заступник голови обласної державної адміністрації Роман Товстий, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, Почесний громадянин Решетилівщини Іван Гальченко. За дорученням організаційного комітету свято відкрив голова районної ради Петро Кошовий.

Розмаїття вишиванок, гобеленів, гончарних виробів, різноманітних технік заполонило центральну вулицю селища. Кожен знайшов собі щось до душі.

Нововведенням цьогорічного свята став парад вишиванок, масове виконання Гімну України та благодійна лотерея.

Детальніше...

Вшанували приборкувачів атому

24 квітня у Решетилівці біля пам’ятного знака жертвам Чорнобиля відбувся мітинг пам’яті з нагоди 29-ї річниці Чорнобильської катастрофи. У заході взяли участь керівники району, селища, члени громадської організації «Союз Чорнобиль», представники громадськості, працівники підприємств та установ.

Заступник голови районної ради Дмитро Малиш у своєму виступі закликав низько схилити голови перед тими, хто загинув, захищаючи співвітчизників від наслідків однієї з найбільших техногенних катастроф в історії людства.

Детальніше...

Інформація про сесію

25 березня голова Решетилівської районної ради Петро Кошовий провів пленарне засідання 36 сесії районної ради шостого скликання. У її роботі взяли участь голова обласної ради Петро Ворона, депутат обласної ради Ігор Горжій, голова райдержадміністрації Віктор Бережний, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники управлінь, відділів, директори шкіл, представники засобів масової інформації, громадськість.
До порядку денного сесії було внесено 45 питань. Депутати заслухали звіт голови районної ради про діяльність з лютого 2014 по лютий 2015 року. Петро Кошовий інформував про виконання повноважень, що передбачені Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", та тих питаннях, які були вирішені за безпосередньої його участі. Далі для перегляду присутнім було запропоновано фільм нашого земляка Григорія Мовчана про події на Майдані Незалежності в 2013-2014 роках. Ніхто не залишився байдужим до показаних кадрів, фільм переглядали стоячи.

Детальніше...

Депутати активно дискутували

12 лютого голова Решетилівської районної ради Петро Кошовий провів пленарне засідання 35 позачергової сесії районної ради шостого скликання. Участь у її роботі взяли депутати обласної ради Іван Гальченко та Володимир Коваль, голова районної державної адміністрації Віктор Бережний, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, органів виконавчої влади, представники засобів масової інформації, громадськість.

Депутати вдруге не підтримали рішення "Про оплату праці голови районної ради на 2015 рік".З цього приводу депутат Володимир Колесніченко сказав, що стимулюючі виплати голові раойнної ради депутати повинні встановити згідно з певними критеріями. Депутат Григорій Пономаренко зауважив, що відбулося засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, але висновки і рекомендації не було прийнято. У обговоренні цього питання виступили депутати Сергій Плюта та Юрій Косолап.

Також на розгляд ради була представлена інформація прокурора Решетилівського району Віктора Каралаша про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності прокуратури району в 2014 році. Ряд запитань до прокурора поставили депутати та представники громадськості. Інформацію схвалили.

Детальніше...

Сторінка 3 з 14