Решетилівський район

Працювала Координаційна рада

13 січня у Решетилівці відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. У його роботі взяли участь голова районної державної адміністрації Віктор Бережний та його перший заступник Анатолій Курінний, голова постійної комісії з питань регіональної економічної політики, бюджету, фінансів і цін та управління спільною власністю територіальних громад району Олена Кацітадзе, селищний та сільські голови, бухгалтери сільських рад, керівники відділів райдержадміністрації, установ, представники ЗМІ. Перед початком засідання голова районної ради Петро Кошовий привітав присутніх з Новорічними святами, відзначив урочисте відкриття Будинку громади на території Сухорабівської сільської ради, що відбулося 6 січня, а також вручив Почесну Грамоту обласної ради та годинник Решетилівському селищному голові Володимиру Кузьменку.

 

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Сахно повідомила присутніх про зміни у чинному законодавстві, що стосуються передачі дошкільних навчальних закладів та сільських закладів культури на районний

Детальніше...

У Решетилівці відкрито меморіальну дошку Івану Григоровичу Боровенському

 

29 грудня у Решетилівці відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки Івану Григоровичу Боровенському. Її встановлено на фасаді Решетилівського професійного аграрного ліцею, що носить ім’я Почесного громадянина Решетилівського району. На пам’ятній дошці викарбувано напис: «Волею і енергією цього керівника збудовано наш навчальний заклад». У матеріалах науково-практичної конференції, що відбулась у 1985 році, читаємо: «За 1984 рік і 8 місяців 1985-го в районі було споруджено 570 житлових будинків, 17 дошкільних закладів, 10 шкіл, 12 магазинів, 27 гуртожитків, 3 будинки культури, прокладено 49 кілометрів газових мереж і газифіковано 757 квартир, збудовано та відремонтовано майже 100 кілометрів доріг з твердим покриттям».

Детальніше...

Вирішили й організаційне питання

17 грудня відбулася ІІ частина пленарного засідання 33 сесії Решетилівської районної ради 6 скликання. Активну дискусію серед депутатів викликали питання щодо внесення змін до показників районного бюджету на 2014 рік, ходу виконання Програми економічного і соціального розвитку Решетилівського району та затвердження аналогічної Програми на 2015 рік.

 

Присутній на сесії голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури Іван Гальченко у своїх виступах охарактеризував стан освітньої галузі області, дав рекомендації щодо дотримання принципів розумної економії та пріоритетності.

Детальніше...

Триває підготовка пленарного засідання сесії

11 грудня під головуванням Сергія Колінченка за участі голови районної ради Петра Кошового та керівництва райдержадміністрації відбулось спільне засідання постійних комісій Решетилівської районної ради, на якому було узгоджено проекти рішень порядку денного ІІ частини пленарного засідання 33 сесії районної ради.

Депутати заслухали звіти про хід виконання районних програм: економічного і соціального розвитку Решетилівського району на 2014 рік, розвитку житлово-комунального господарства району на 2011-2015 роки. Присутні обговорили питання відключення електропостачання, яке здійснюється в аварійному режимі без оприлюднення відповідного

Детальніше...

Кадрове питання відклали на грудень

19 листопада відбулося перше пленарне засідання 33 чергової сесії Решетилівської районної ради шостого скликання. Голова районної ради Петро Кошовий, на виконання відповідного рішення, вручив посвідчення, нагрудний знак та пам’ятну стрічку Почесного громадянина Решетилівського району 90-річному Петру Захаровичу Шеренговому, кандидату біологічних наук, старшому науковому співробітнику Національного університету біоресурсів і природокористування України, селекціонеру, фітопатологу, сортовипробувальнику, автору близько 300 наукових праць, 9 винаходів, 80 сортів різних садових культур.

Голова постійної комісії районної ради з питань промисловості, підприємництва, енергетики, транспорту, зв’язку і житлово-комунального господарства, волонтер Григорій Новосядлий вручив подяки Новомихайлівській, Сухорабівській та М’якеньківській територіальним громадам за надану допомогу учасникам АТО та висловив вдячність усім жителям району, які долучаються до цієї доброї справи.

Детальніше...

Сторінка 4 з 14