Решетилівський район

Погодили перелік питань чергової сесії

14 квітня голова районної ради Петро Кошовий провів засідання Президії районної ради, участь у якому взяв новопризначений голова райдержадміністрації Віктор Бережний. Депутати погодили перелік питань 28 чергової сесії районної ради, пленарне засідання якої скликається 29 квітня.

До порядку денного увійдуть фінансові питання, інформація начальника Решетилівського РВ УМВС України в Полтавській області про стан боротьби зі злочинністю, звіти голови постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, енергетики, транспорту, зв'язку і житлово-комунального господарства про її діяльність, головного лікаря Решетилівської ЦРЛ та керівників установ спільної власності територіальних громад району. Також пропонується

Детальніше...

У центрі уваги – розміщення кримчан, убезпечення громадян похилого віку, енергозбереження

26 березня голова Решетилівської районної ради Петро Кошовий провів засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування. У зібранні взяли участь керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, працівники Решетилівсько райвідділу міліції, представники ЗМІ. Члени Координаційної ради опрацювали практичні аспекти соціального захисту потенційних біженців з Криму, яким необхідно забезпечити належні умови проживання та працевлаштування на території району.

Заступник начальника Решетилівського РВ УМВС України в Полтавській області В'ячеслав Перепелиця повідомив про заходи щодо запобігання проявам шахрайства на території району стосовно громадян похилого віку.

Детальніше...

Підтримують армію і співгромадян

24 березня у Решетилівці відбулася нарада з організації надання допомоги Збройним силам України за участю сільських голів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ, організацій та громадського активу району.

Щодо ситуації в Україні присутніх поінформував військовий комісар Сергій Новоселя.

Голова Решетилівської районної ради Петро Кошовий у своєму виступі наголосив на практичних аспектах надання допомоги, зокрема коштів та продуктів, повідомив про спеціально створені для цього пункти прийому тощо.

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Друб, заступник

Детальніше...

Сесія продовжить роботу

25 лютого відбулося перше пленарне засідання двадцять сьомої чергової сесії Решетилівської районної ради.

У роботі сесії взяли участь селищний та сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадськості, духовенства, засобів масової інформації.

На початку засідання голова районної ради Віктор Різник та заступник голови районної ради Юрій Косолап оприлюднили заяви про складання своїх повноважень. Ці заяви депутати взяли до відома та доручили вести засідання депутату районної ради Григорію Пономаренку. До порядку денного сесії було внесене питання про обрання голови районної ради.

Детальніше...

Новини Решетилівського району

Опрацювали актуальну проблематику

11 лютого відбулось розширене засідання Координаційної ради при голові Решетилівської районної ради, яке за участі керівників відділів, управлінь і служб райдержадміністрації та інших запрошених провів голова районної ради Віктор Різник.

Порядок денний включав низку важливих питань, серед яких дотримання антикорупційного законодавства, проблеми зайнятості населення та виконання громадських робіт.

Члени Координаційної ради обговорили питання затвердження бюджетів місцевих рад, надання ними субвенцій районному бюджету для виконання районних програм та розвитку сільських населених пунктів.

Детальніше...

Сторінка 7 з 14