Решетилівський район

Затвердили районний бюджет

29 січня під головуванням Віктора Різника відбулося пленарне засідання двадцять шостої позачергової сесії Решетилівської районної ради. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації, депутат районної ради Володимир Колесніченко, заступник голови районної ради Юрій Косолап, депутат обласної ради Володимир Коваль, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний та сільські голови, представники громадських організацій, засобів масової інформації.

Першим депутати районної ради розглянули питання про районний бюджет на 2014 рік. Цей проект було детально вивчено на спільних засіданнях постійних комісій, начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Сахно відповіла на низку запитань депутатів районної ради. Потому було одноголосно підтримано запропоноване рішення.

Детальніше...

Підтримали проект районного бюджету

27 січня на засіданні постійної комісії Решетилівської районної ради з питань регіональної економічної політики, бюджету, фінансів і цін та управління спільною власністю територіальних громад району, яке відбулося під головуванням Олени Кацітадзе, розглянуто питання, внесені до проекту порядку денного позачергової двадцять шостої сесії районної ради. У роботі комісії взяли участь голова районної ради Віктор Різник, заступник голови районної ради Юрій Косолап, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Відповідно до порядку денного депутати розглянули питання про районний бюджет на 2014 рік. Після детального опрацювання питання члени бюджетної комісії підтримали проект районного бюджету.

Детальніше...

Відбулося відкриття приміщення реєстраційної служби

15 січня начальник Головного управління юстиції у Полтавській області Тетяна Колотілова разом з начальником реєстраційної служби Головного управління юстиції у Полтавській області взяли участь в урочистому відкритті реконструйованого приміщення реєстраційної служби Решетилівського районного управління юстиції. В урочистостях взяли участь голова районної ради Віктор Різник, голова райдержадміністрації Володимир Колесніченко, перший заступник голови райдержадміністрації Олена Кацітадзе, начальник районного управління юстиції Микола Шерстюк, начальник реєстраційної служби районного управління юстиції Олександр Танько, завідуюча державною нотаріальною конторою районного управління юстиції Тетяна Киріченко, заступник начальника управління, начальник відділу реєстрації актів цивільного стану районного управління юстиції Олена Шебітченко та інші.

Тетяна Колотілова у своєму виступі позитивно оцінила співпрацю з районною радою, що надала для розміщення реєстраційної служби приміщення спільної власності територіальних громад.

 

Новини Решетилівського району

14 січня в Решетилівському районі під головуванням Віктора Різника відбулось розширене засідання Координаційної ради при голові районної ради. У ньому взяли участь начальник Головного управління Держземагентства у Полтавській області Євгеній Кусяка, голова райдержадміністрації Володимир Колесніченко заступник голови районної ради Юрій Косолап, сільські голови, землевпорядники сільських рад, представники землекористувачів району, депутати районної ради.

На засіданні було розглянуто питання про порядок надання в оренду земельних ділянок в межах та за межами населених пунктів, їх державну реєстрацію. Інформував з даного питання начальник Головного управління Держземагентства у Полтавській області Євгеній Кусяка, він відповів на проблемні питання, що виникають у зв'язку з реформуванням земельних відносин. Також було підведено підсумки проведеної антикорупційної роботи за ІІ півріччя 2013 року та окреслено завдання на 2014 рік. Інформацію з цього питання надав спеціаліст І категорії відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації Олександр Спільний.

 

Вшанували пам'ять Почесного громадянина Решетилівщини

30 грудня актив району на чолі з головою райдержадміністрації Володимиром Колесніченком, заступником голови районної ради Юрієм Косолапом, першим заступником голови райдержадміністрації Оленою Кацітадзе та заступником голови райдержадміністрації Олександром Козубським вшанували пам'ять Почесного громадянина Решетилівщини Івана Григоровича Боровенського у річницю від дня його смерті. Свого часу Іван Боровенський акумулював передові ідеї, об'єднав навколо себе однодумців і задовго до проголошення перебудови у державі розпочав реальну решетилівську перебудову.

Сторінка 8 з 14