Решетилівський район

Змагалися юні футболісти

14 жовтня у Решетилівці в одинадцяте відбулися районні змагання з футболу серед шкільних команд на Кубок академіка В.О. Пащенка.

Учасників змагань привітали голова районної ради Віктор Різник, голова РДА Володимир Колесніченко та начальник відділу освіти, сім'ї, молоді і спорту Володимир Зінченко.

Право взяти участь в фіналі вибороли 4 команди загальноосвітніх шкіл Решетилівського району: Решетилівської гімназія ім. І.Л. Олійника, Малобакайської, Піщанської та Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Детальніше...

Координували дії на виїзді

10 жовтня голова Решетилівської районної ради Віктор Різник провів виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування на базі Плосківської сільської ради. У зібранні взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Колесніченко, перший заступник голови райдержадміністрації Олена Кацітадзе, представники селищної, сільських рад, преси.

Плосківський сільський голова Володимир Галушко розповів про життєдіяльність, здобутки громади, окреслив проблемні питання, які виникають у роботі.

Детальніше...

Проаналізували стан виконання делегованих повноважень, низки районних програм

25 вересня відбулася 23 сесія Решетилівської районної ради 6 скликання, пленарне засідання якої провів голова районної ради Віктор Різник.

Депутати заслухали звіт голови Решетилівської райдержадміністрації Володимира Колесніченка щодо виконання делегованих повноважень.

 

Про внесення змін до показників районного бюджету на 2013 рік інформувала начальник фінансового управління Тетяна Сахно, а про хід виконання Програми розвитку житлово-комунального господарства району на 2011-2015 роки - заступник голови райдержадміністрації Олександр Козубський.

Детальніше...

Визначили лауреата педагогічної премії

24 вересня організаційний комітет на чолі із головою Решетилівської районної ради Віктором Різником визначив лауреата районної педагогічної премії імені академіка Володимира Пащенка.

Це почесне звання виборола вчитель біології Решетилівської гімназії імені І.Л.Олійника Олеся Савченко.

Серед номінантів на здобуття відзнаки районної ради також були:

Детальніше...

Готуються до чергової сесії

19 вересня у Решетилівці за участі голови районної ради Віктора Різника, голови райдержадміністрації Володимира Колесніченка, заступника голови районної ради Юрія Косолапа та першого заступника голови РДА Олени Кацітадзе – голови бюджетної комісії, яка і вела зібрання, відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді, спорту, духовного відродження і засобів масової інформації та з питань регіональної економічної політики, бюджету, фінансів і цін та управління спільною власністю територіальних громад району.

Депутати розглянули низку питань, які внесені до порядку денного чергової сесії районної ради: звіт голови РДА про виконання делегованих повноважень, про внесення змін до показників районного бюджету, про хід виконання Програми розвитку ЖКГ району на 2011-2013 роки, Програми розвитку культури на 2011-2015 роки, Програми

Детальніше...

Сторінка 10 з 14