Решетилівський район

Працювала Координаційна рада

6 лютого у Решетилівці відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, яке провів її очільник Віктор Різник. У роботі зібрання взяли участь заступник голови районної ради Юрій Косолап, перший заступник голови райдержадміністрації Олена Кацітадзе, селищний та сільські голови, керівники відділів райдержадміністрації, установ, представники ЗМІ.

Детальніше...

Зустріч з учнями

17 січня у стінах Решетилівської гімназії відбулася зустріч із заступником голови районної ради Юрієм Косолапом, який розповів присутнім про діяльність органів місцевого самоврядування, виконання повноважень депутатами районної ради, систему виборів місцевих рад тощо, побажав учням успіхів у навчанні та творчих здобутків.

Детальніше...

Форум місцевого розвитку

28 січня 2011 р. в Решетилівці під головуванням голови районної ради Різника В.Г. за участі заступника голови районної державної адміністрації О.О.Кацітадзе відбувся Форум Місцевого розвитку Решетилівського району.

Розглянуто питання «Про стан впровадження в Решетилівському районі Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Відбулися презентації громадських організацій, задіяних в реалізації мікропроектів. Присутні, а це були селищний, сільські голови, керівники дозвільних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадських організацій, з цікавістю переглянули презентаційний відеоролик «Полтавська громада: разом дієвіше!».

Детальніше...

Мікропроект «Шкільний автобус»

20 січня 2011 року на території навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня-дитячий садок» Решетилівської селищної ради, розташованого у мікрорайоні Новоселівка, відбулась урочиста церемонія передачі шкільного автобуса, за участю голови районної ради, заступника голови РДА, селищного голови та активу району.

Мікропроект «Шкільний автобус» було реалізовано Решетилівською селищною громадською організацією «Решетилівське Віче» за сприяння районної ради та Решетилівської селищної ради, в рамках спільного проекту ЄС та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Детальніше...

Сторінка 14 з 14