Хорольський район

Голова Хорольської районної ради

Мартюк Віра Анатоліївна

Народилася 13 жовтня 1960 року в с. Петрівка
Хорольського району Полтавської області.
Має вищу економічну освіту.

Навчалася у Козубівській восьмирічній школі
Хорольського району Полтавської області, яку
закінчила у 1974 році.

У 1979 році закінчила Миргородський керамічний технікум за спеціальністю технік-теплотехнік промислових підприємств.

У 1988 році закінчила Полтавський державний сільськогосподарський інститут за спеціальністю - економіст-організатор сільськогосподарського виробництва.

З 08 квітня 2015 року до обрання головою районної ради працювала головою Хорольської районної державної адміністрації.

2014–2015 - начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

2013-2014 - заступник голови Хорольської районної державної адміністрації.

1998-2013 – головний економіст, начальник відділу економіки, планування і реформування відносин в АПК, заступник начальника управління, начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

1988- 1998 – оператор обчислювальних машин, економіст ВАТ «Хорольське ремонтно-транспортне підприємство», бухгалтер Хорольського районного центру зайнятості.

З 2015 року член Хорольської районної в Полтавській області партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Депутат Хорольської районної ради 7 скликання.

Заміжня, має двох синів.

 

Робоча поїздка в Хорольський район

27 вересня перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко здійснив робочу поїздку в Хорольський район.

З нагоди Дня дошкілля він разом з головою районної державної адміністрації, депутатом обласної ради Сергієм Полупаном відвідав ряд дошкільних навчальних закладів та привітав їх працівників з професійним святом. Побували керівники у дитсадку „Веселка“, що в районному центрі. Тут зібрались на гостини малеча, вихователі, батьки. Дитсадок нині відвідує 130 дошкільнят.

Володимир Онищенко привітав всіх присутніх зі святом та вручив невеликі подарунки. Він з приємністю відзначив той факт, що на Полтавщині швидко зростає кількість новеньких дитячих садочків. При чинній владі їх відкрилось уже близько 120. Позитивно оцінив він і роботу керівництва Хорольської райдержадміністрації з даного питання, адже лише в цьому році в районі ввійшли до оновлених приміщень дітки трьох дитячих садочків. Гості оглянули затишні, добре облаштовані кімнати для занять та відпочинку дітей.

Детальніше...

Проаналізували стан реалізації ініціатив Глави держави

13 вересня відбулося пленарне засідання двадцять восьмої сесії Хорольської районної ради шостого скликання, яке за участі голови районної державної адміністрації, депутата обласної ради Сергія Полупана провів голова районної ради Олександр Хрипко.

Виконуюча обов’язки начальника фінансового управління районної державної адміністрації Любов Парнюк доповіла про виконанням районного бюджету за І півріччя 2013 року та внесення змін до його показників на поточний рік.

Депутати заслухали та взяли до уваги інформацію прокурора району Івана Кінаша про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території району.

Детальніше...

У контексті ініціатив Президента України Віктора Януковича: проект районної ради "Тепла школа – здорові діти"

26 липня відбулося пленарне засідання двадцять сьомої сесії Хорольської районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Олександр Хрипко. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Сергій Полупан, депутати обласної ради Михайло Виноград та Михайло Стеценко, народний депутат України Роман Шугало.

Перед початком роботи сесії головуючий надав слово керівнику БО «Лікарняна каса Полтавщини» Віталію Шевченку, який зазначив, що Хорольський район займає друге місце серед районів області за кількістю членів Лікарняної каси, подякував за роботу і висловив сподівання на подальшу співпрацю. А для потреб Мусіївської сільської територіальної громади, яка є лідером серед сільських рад за кількістю членів даної благодійної організації, вручив медичний прилад – електрокардіограф з функцією дистанційної передачі кардіограм.

Детальніше...

Робоча поїздка в Хорольський район

5 липня перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко здійснив робочу поїздку в Хорольський район.

Разом з головою районної державної адміністрації, депутатом обласної ради Сергієм Полупаном, головою районної ради Олександром Хрипком він відвідав Петрівську сільську раду, побував у Петрівському НВК, де на даний час вирішується питання розміщення у стінах навчально-виховного комплексу дитячого садка, який щойно має прийняти 35 діток. В зв’язку з тим, що значна частина шкільного приміщення не використовувалась, було прийняте рішення про проведення його реконструкції. Підрядник обіцяє завершити роботи до кінця липня. Щоб прискорити відкриття дошкільного закладу, до впорядкування приміщення та навколишньої території широко залучається батьківська громадськість.

Детальніше...

Відбулося засідання Координаційної ради

18 червня голова Хорольської районної ради Олександр Хрипко провів засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, під час якого було опрацьовано важливі та актуальні питання життєдіяльності територіальних громад району.

У засіданні взяв участь голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Сергій Полупан.

З процедурою використання коштів державної субвенції на утримання доріг присутніх ознайомили начальник фінансового управління районної державної адміністрації Григорій Носенко та начальник філії "Хорольський райавтодор" Галина Бакало. При обговоренні даного питання керівники району наголосили на необхідності своєчасного укладання договорів на проведення дорожніх ремонтних робіт та раціонального використання коштів субвенції.

Детальніше...

Сторінка 23 з 30