Хорольський район

Голова Хорольської районної ради

Мартюк Віра Анатоліївна

Народилася 13 жовтня 1960 року в с. Петрівка
Хорольського району Полтавської області.
Має вищу економічну освіту.

Навчалася у Козубівській восьмирічній школі
Хорольського району Полтавської області, яку
закінчила у 1974 році.

У 1979 році закінчила Миргородський керамічний технікум за спеціальністю технік-теплотехнік промислових підприємств.

У 1988 році закінчила Полтавський державний сільськогосподарський інститут за спеціальністю - економіст-організатор сільськогосподарського виробництва.

З 08 квітня 2015 року до обрання головою районної ради працювала головою Хорольської районної державної адміністрації.

2014–2015 - начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

2013-2014 - заступник голови Хорольської районної державної адміністрації.

1998-2013 – головний економіст, начальник відділу економіки, планування і реформування відносин в АПК, заступник начальника управління, начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

1988- 1998 – оператор обчислювальних машин, економіст ВАТ «Хорольське ремонтно-транспортне підприємство», бухгалтер Хорольського районного центру зайнятості.

З 2015 року член Хорольської районної в Полтавській області партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Депутат Хорольської районної ради 7 скликання.

Заміжня, має двох синів.

 

Обговорили проект Концепції реформування місцевого самоврядування

21 травня голова Хорольської районної ради Олександр Хрипко провів розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування за участі заступника начальника Управління державної служби Головного управління державної служби України в Полтавській області Миколи Лахижі, голови Хорольської районної державної адміністрації, депутата обласної ради Сергія Полупана, депутатів районної, міської та сільських рад.

Ключовим питанням порядку денного засідання став розгляд проекту Концепції реформування місцевого самоврядування в Україні.

Детальніше...

"Лікарняна каса Полтавщини" – партнер місцевого самоврядування

17 квітня відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Хорольської районної ради, яке провів її очільник Олександр Хрипко. У зібранні взяла участь заступник голови райдержадміністрації Ірина Штейнберг.

Питання поглиблення співпраці органів місцевого самоврядування району з благодійною організацією "Лікарняна каса Полтавщини" та відповідних переваг для населення актуалізував перед аудиторією голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я, головний лікар Хорольської центральної районної лікарні Михайло Виноград.

Детальніше...

Робоча поїздка в Хорольський район

15 квітня перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко здійснив робочу поїздку в Хорольський район.

Разом з головою районної державної адміністрації, депутатом обласної ради Сергієм Полупаном він відвідав центральну районну лікарню, де зустрівся та поспілкувався з головним лікарем Михайлом Виноградом.

Гості оглянули чотири теплогенераторні, збудовані нещодавно. Віднині вони функціонують для опалення поліклінічного відділення, корпусів терапевтичного та хірургічного відділень, харчоблоку. Кошторисна вартість проведеної реконструкції системи теплопостачання 1122 тис. грн. За підрахунками лише за півтора місяці це дало можливість зекономити близько 140 тис. грн. бюджетних коштів.

Детальніше...

Ухвалено низку нагальних рішень

3 квітня відбулася позачергова двадцять п’ята сесія Хорольської районної ради шостого скликання, пленарне засідання якої провів голова районної ради Олександр Хрипко. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Сергій Полупан, депутати обласної ради - Михайло Виноград та Михайло Стеценко.

На початку пленарного засідання було заслухано звіт про роботу постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності, соціально-економічного розвитку району та управління майном, з яким виступив голова комісії Микола Крят.

Детальніше...

На контролі у голови районної ради

1 квітня відбулася Година контролю при голові Хорольської районної ради Олександрові Хрипку, в якій узяли участь голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Сергій Полупан, голови постійних комісій районної ради та керівники осередків політичних партій, депутати від котрих увійшли до складу районної ради.

На засіданні розглядалися перспективи подальшого використання деяких приміщень, що належать до спільної власності територіальних громад району. Олександр Хрипко зазначив, що необхідність обговорення даного питання виникла у зв’язку з тим, що ці приміщення не використовуються більше року, а це викликає стурбованість депутатів районної ради та громадськості.

Детальніше...

Сторінка 24 з 30