Хорольський район

Голова Хорольської районної ради

Мартюк Віра Анатоліївна

Народилася 13 жовтня 1960 року в с. Петрівка
Хорольського району Полтавської області.
Має вищу економічну освіту.

Навчалася у Козубівській восьмирічній школі
Хорольського району Полтавської області, яку
закінчила у 1974 році.

У 1979 році закінчила Миргородський керамічний технікум за спеціальністю технік-теплотехнік промислових підприємств.

У 1988 році закінчила Полтавський державний сільськогосподарський інститут за спеціальністю - економіст-організатор сільськогосподарського виробництва.

З 08 квітня 2015 року до обрання головою районної ради працювала головою Хорольської районної державної адміністрації.

2014–2015 - начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

2013-2014 - заступник голови Хорольської районної державної адміністрації.

1998-2013 – головний економіст, начальник відділу економіки, планування і реформування відносин в АПК, заступник начальника управління, начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

1988- 1998 – оператор обчислювальних машин, економіст ВАТ «Хорольське ремонтно-транспортне підприємство», бухгалтер Хорольського районного центру зайнятості.

З 2015 року член Хорольської районної в Полтавській області партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Депутат Хорольської районної ради 7 скликання.

Заміжня, має двох синів.

 

Діти отримають необхідні щеплення

8 лютого голова Хорольської районної ради Олександр Хрипко провів засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, під час якого було опрацьовано важливі та актуальні питання життєдіяльності територіальних громад району. У засідання взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Плоцький, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради.

Про використання коштів державної субвенції на утримання доріг поінформував Віктор Плоцький. Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Григорій Носенко надав роз’яснення щодо порядку освоєння даних коштів на виконання поточного та капітального ремонту доріг комунальної власності.

Детальніше...

Вивчили на місці потреби сільської громади

29 січня голова Хорольської районної ради Олександр Хрипко разом із головою районної державної адміністрації, депутатом обласної ради Сергієм Полупаном здійснили робочу поїздку територією Ялосовецької сільської ради.

Спільно із сільським головою Валентиною Шевель вони відвідали місцеві загальноосвітні навчальні заклади. За участі їхніх директорів, керівників сільськогосподарських підприємств, депутатів та членів виконавчого комітету сільської ради обговорили ряд важливих питань, зокрема, й щодо оптимізації ї діяльності шкіл, відсутності автобусного сполучення у с. Кривці та зменшення вартості торгового патенту для поштових відділень «Укрпошти» тощо.

Детальніше...

Посвята у лікарі

6 листопада у Хорольській ЦРЛ, вдруге за останні два роки, відбулася святкова посвята у лікарі. Чисельна хорольська медична родина зросла сімнадцятьома молодими фахівцями, серед яких шість лікарів. Відтак, завдяки небайдужості до своєї справи, ініціативності головного лікаря, голови постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я Михайла Винограда, серед іншого медичного персоналу, у селі Улянівці буде працювати фельдшер, завідуючий ФАПом Тетяна Власенко, у Новоаврамівці – фельдшер амбулаторії загальної практики сімейної медицини Олена Кратенко, у Наталівці – фельдшер, завідуюча ФАПом Марина Татьяніна, у Трубайцівській амбулаторії – медична сестра загальної практики сімейної медицини Оксана Ткаченко.

Детальніше...

Завершився конкурс на кращу зону відпочинку

11 вересня було підбито підсумки огляду-конкурсу на кращу зону відпочинку, обладнану на територіях територіальних громад Хорольського району. Цей конкурс започаткований відповідним розпорядженням голови Хорольської районної ради Олександра Хрипка, взяти участь у ньому було запропоновано всім сільським радам району. Заявку на участь подали три сільські ради, об’їзд яких і було здійснено членами конкурсної комісії.

Зона відпочинку Мусіївської сільської ради „Лісовичок“ вразила всіх присутніх вдало вибраним місцем розташування, а це лісова зона, та оригінальністю її оформлення. На її території є і ігрові майданчики, і павільйони для відпочинку всіх бажаючих. Все це виготовлено руками місцевих умільців, і, навіть, свердловина води. З неабияким ентузіазмом цю роботу організовував та виконував Мусіївський сільський голова Григорій Решта разом з працівниками сільської ради за підтримки керівника СТОВ „Мусіївське“, депутата обласної ради Михайла Стеценка, керівництва Лубенського лісгоспу та всіх небайдужих до цієї корисної та потрібної справи жителів села.

Детальніше...

Відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

5 липня відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Хорольської районної ради.

Відкриваючи засідання, голова районної ради Олександр Хрипко вкотре підкреслив, що вирішення багатьох актуальних питань не завжди залежить від розмірів місцевих бюджетів, у більшості випадків досить застосувати господарську кмітливість та проявити наполегливість. Не менш важливим є і ефективне використання коштів. «Про стан автомобільних доріг у Хорольському районі та використання державної субвенції на їх ремонт»- це питання стало чи не найголовнішою темою. Голова районної ради звернув увагу на те, що щороку виникає проблема щодо критичного стану доріг, але вони не стають кращими. Виходить, що лише «товчемо воду в ступі». Субвенцію у цьому році виділили нову, а проблеми комунальних доріг старі. Тож Координаційна рада змушена приймати кардинальні рішення, аби врегулювати проблему. Не можна далі миритися із ситуацією, що склалася. А справа у тому, що в цьому році держава виділяє субвенції на ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у загальній сумі 678,7 тис. грн., які по формулі розподілені між міською та сільськими радами, але використати кошти субвенції немає можливості, бо вулиці і дороги у переважній більшості сільських рад не перебувають у комунальній власності, в кінці поточного бюджетного року невикористані кошти субвенції будуть повернуті до Державного бюджету.

Детальніше...

Сторінка 26 з 30