Хорольський район

Голова Хорольської районної ради

Мартюк Віра Анатоліївна

Народилася 13 жовтня 1960 року в с. Петрівка
Хорольського району Полтавської області.
Має вищу економічну освіту.

Навчалася у Козубівській восьмирічній школі
Хорольського району Полтавської області, яку
закінчила у 1974 році.

У 1979 році закінчила Миргородський керамічний технікум за спеціальністю технік-теплотехнік промислових підприємств.

У 1988 році закінчила Полтавський державний сільськогосподарський інститут за спеціальністю - економіст-організатор сільськогосподарського виробництва.

З 08 квітня 2015 року до обрання головою районної ради працювала головою Хорольської районної державної адміністрації.

2014–2015 - начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

2013-2014 - заступник голови Хорольської районної державної адміністрації.

1998-2013 – головний економіст, начальник відділу економіки, планування і реформування відносин в АПК, заступник начальника управління, начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

1988- 1998 – оператор обчислювальних машин, економіст ВАТ «Хорольське ремонтно-транспортне підприємство», бухгалтер Хорольського районного центру зайнятості.

З 2015 року член Хорольської районної в Полтавській області партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Депутат Хорольської районної ради 7 скликання.

Заміжня, має двох синів.

 

Скоординували спільні дії

Голова Хорольської районної ради Олександр Хрипко провів засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, під час якого було опрацьовано важливі та актуальні питання життєдіяльності територіальних громад району.

Про співпрацю правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування щодо запобігання правопорушень на підвідомчій території доповів начальник сектору дільничних інспекторів Хорольського РВ УМВС України у Полтавській області, капітан міліції Андрій Комаренко. Він підкреслив, що співпраця є, міліція постійно контактує з міським та сільськими головами, депутатами місцевих рад, відчуває їхню підтримку. Проводиться спільна робота, спрямована на профілактику правопорушень.

Детальніше...

Головне – виконання прийнятих рішень

Цього тижня голова Хорольської районної ради Олександр Хрипко провів традиційну «Годину контролю». Це один із заходів, на якому заслуховується хід виконання прийнятих районною радою рішень.

У зібранні взяли участь голова Хорольської РДА Віталій Шевчуга, його заступник Юрій Лисенко, голови постійних депутатських комісій та лідери місцевих осередків політичних партій.

На годині контролю, зокрема, розглянуто питання: про хід виконання рішення сьомої сесії районної ради шостого

Детальніше...

Співпраця завжди дає гарний результат

Виїзні засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради є традиційними у Хорольському районі. Голова Хорольської районної ради Олександр Хрипко, обираючи тему і місце проведення засідання, орієнтується на позитивні приклади вирішення соціальних питань у територіальних громадах. Таким - є тісна співпраця Мусіївського сільського голови Григорія Решти та директора СТОВ «Мусіївське», депутата обласної ради Михайла Стеценка.

Було на що подивитися, а можливо і по-доброму позаздрити Мусіївському сільському голові Григорію Решті, якому вдалося вирішити питання опалення сільського будинку культури, застосувавши альтернативні підходи. На території сільської ради місцеве господарство утримує будинок для одиноких пристарілих людей, обладнаний стоматологічний кабінет, приділяється велика увага благоустрою населених пунктів. Виступаючи на засіданні, голова районної ради Олександр Хрипко наголосив на важливості взаєморозуміння і тісної співпраці між суб`єктом господарювання та сільською радою, що завжди служить кращому наповненню місцевого бюджету, вирішенню соціальних питань.

У ході засідання було обговорено питання про особливості формування місцевих бюджетів району та районного бюджету на 2012 рік.

Координаційна рада заслухала інформацію щодо проблем розвитку культури на селі. Також було розглянуто питання про співпрацю органів місцевого самоврядування та Хорольської ЦРЛ стосовно утримання сільських закладів охорони здоров’я.

Детальніше...

Координаційна рада

Корупційне законодавство, актуальні питання земле- та водокорисування, боротьба з амброзією, – це головні теми, які були обговорені на черговому засіданні координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, яке провів її голова Хорольської районної ради Олександр Хрипко.

Детальніше...

Чужих дітей не буває

До Міжнародного дня захисту дітей голова Хорольської районної ради Олександр Хрипко провів засідання Круглого столу на тему: "Чужих дітей не буває".

У роботі Круглого столу взяли участь директор центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Наталія Бровко, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Потерайло, заступник начальника РВ УМВС України в Полтавській області Олександр Кравченко, начальник районного управління юстиції Лариса Власенко, настоятель Свято-Успенського храму Володимир Лега, начальники інших відповідних служб та підрозділів.

Детальніше...

Сторінка 28 з 30