Хорольський район

Голова Хорольської районної ради

Мартюк Віра Анатоліївна

Народилася 13 жовтня 1960 року в с. Петрівка
Хорольського району Полтавської області.
Має вищу економічну освіту.

Навчалася у Козубівській восьмирічній школі
Хорольського району Полтавської області, яку
закінчила у 1974 році.

У 1979 році закінчила Миргородський керамічний технікум за спеціальністю технік-теплотехнік промислових підприємств.

У 1988 році закінчила Полтавський державний сільськогосподарський інститут за спеціальністю - економіст-організатор сільськогосподарського виробництва.

З 08 квітня 2015 року до обрання головою районної ради працювала головою Хорольської районної державної адміністрації.

2014–2015 - начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

2013-2014 - заступник голови Хорольської районної державної адміністрації.

1998-2013 – головний економіст, начальник відділу економіки, планування і реформування відносин в АПК, заступник начальника управління, начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

1988- 1998 – оператор обчислювальних машин, економіст ВАТ «Хорольське ремонтно-транспортне підприємство», бухгалтер Хорольського районного центру зайнятості.

З 2015 року член Хорольської районної в Полтавській області партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Депутат Хорольської районної ради 7 скликання.

Заміжня, має двох синів.

 

Вшанували па́м'ять жертв війни́

22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.

Цього дня хорольська громада, як і вся Україна, долучилася до вшанування пам’яті жертв війни.

У районному центрі відбулося покладання квітів до меморіальних комплексів «Вічний вогонь», «Хорольська яма» - пам’ятників і обелісків воїнам та мирним жителям, що загинули в роки війни.

Виступаючи на мітингу, голова районної ради Віра Мартюк зазначила, що подих війни до цього часу переслідує нас - на Сході України відбуваються бойові дії, загарбником анексовано Крим. Віра Мартюк подякувала військовослужбовцям, правоохоронцям, добровольцям, волонтерам та усім небайдужим громадянам, які стали на захист суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

 

«Барви Хорольщини»: фестиваль розширює межі

17 червня на мальовничому березі річки Голоубиха, що поблизу Хоролу, в черговий раз відбувся регіональний фестиваль народної творчості "Барви Хорольщини".

У відкритті фестивалю взяли участь голова районної ради Віра Мартюк та голова районної державної адміністрації Лариса Звірко.

Без сумніву, свято вдалося на славу. Вмілі господині пригощали всіх охочих варениками, народні вмільці демонстрували свої витвори образотворчого мистецтва (картини, вишиванки, ляльки-мотанки, вироби з глини та дерева, вироби вишиті бісером, обереги тощо), а молоді козаки хизувалися своїми кіньми.

В пісенній частині фестивалю, як зазвичай, взяли участь творчі колективи не тільки Хорольщини, а всього Полтавського краю.

Детальніше...

Завершилась підготовка до пленарного засідання сесії районної ради

 

31 травня засіданням постійної комісії з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном, яке відбулося під головуванням Леоніда Соболя, завершилась підготовка до сімнадцятої сесії Хорольської районної ради сьомого скликання.

У роботі комісії взяли участь голова районної ради Віра Мартюк, голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, заступники голів Роман Гловацький та Сергій Абрамов, представники засобів масової інформації та громадських організацій району.

У числі розглянутих депутатами проектів рішень - внесення змін до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей, затвердження пільгових умов харчування дітей, батьки яких є учасниками бойових дій та учасниками АТО.

 

Робота Президії районної ради – підготовка до чергової сесії

2 березня, за головування Віри Мартюк, відбулося засідання Президії Хорольської районної ради.

В роботі Президії окрім голови районної ради Віри Мартюк взяли участь її члени – депутати районної ради Анатолій Пасюта, Юлія Бойко, Роман Гловацький, Сергій Рева, Ольга Перекопа та Сергій Полупан.

Крім того в засіданні були присутні голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, т.в.о. редактора районної газети «Вісті Хорольщини» Наталія Ватуля та працівники апарату ради.

На повістку денну були винесені питання які заплановані до розгляду на черговій сесії.

Жваве обговорення відбулося навколо питань пов’язаних із здійсненням публікацій депутатами в районній газеті, висвітлення роботи сесії в мережі інтернет та призначення і звільнення керівників підприємств, установ та закладів комунальної власності.

В цілому робота Президії була конструктивною, за наслідками роботи депутати дійшли загальної згоди по питаннях повістки денної, при цьому констатували, що кінцевий результат визначить голосування на пленарному засіданні.

Безпека громади – пріоритети районної влади

У понеділок, 30 січня, до Хорольського районного сектору з надзвичайних ситуацій України в Полтавській області завітали голови районної ради Віра Мартюк та районної державної адміністрації Лариса Звірко.

Нещодавно районною радою була затверджена Соціальна програма розвитку цивільного захисту Хорольського району на 2016-2020 роки.

Вже сьогодні, згідно програми  придбано два гідрокостюми з масками і респі-раторами, один дозиметр, три протигази та комплект ланцюгів антиковзання для пожежного автомобіля.

Під час зустрічі із колективом сектору голова районної ради Віра Мартюк подякувала депутатів районної ради які з розумінням віднеслись до  проблем працівників районного сектору ДСНС та цивільного захисту району в цілому.

В свою чергу начальник РС ДСНС Василь Гриневич подякував депутатський корпус за підтримку служби у найнеобхіднішому для підвищення безпеки працівників під час виконання службових обов’язків та запевнив , що виділені кошти будуть працювати на благо громади.

Сторінка 7 з 30