Хорольський район

Голова Хорольської районної ради

Мартюк Віра Анатоліївна

Народилася 13 жовтня 1960 року в с. Петрівка
Хорольського району Полтавської області.
Має вищу економічну освіту.

Навчалася у Козубівській восьмирічній школі
Хорольського району Полтавської області, яку
закінчила у 1974 році.

У 1979 році закінчила Миргородський керамічний технікум за спеціальністю технік-теплотехнік промислових підприємств.

У 1988 році закінчила Полтавський державний сільськогосподарський інститут за спеціальністю - економіст-організатор сільськогосподарського виробництва.

З 08 квітня 2015 року до обрання головою районної ради працювала головою Хорольської районної державної адміністрації.

2014–2015 - начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

2013-2014 - заступник голови Хорольської районної державної адміністрації.

1998-2013 – головний економіст, начальник відділу економіки, планування і реформування відносин в АПК, заступник начальника управління, начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

1988- 1998 – оператор обчислювальних машин, економіст ВАТ «Хорольське ремонтно-транспортне підприємство», бухгалтер Хорольського районного центру зайнятості.

З 2015 року член Хорольської районної в Полтавській області партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Депутат Хорольської районної ради 7 скликання.

Заміжня, має двох синів.

 

Майбутнє у наших руках

6 червня відбулося пленарне засідання позачергової сімнадцятої сесії Хорольської районної ради шостого скликання під головуванням голови районної ради Олександра Хрипка. У її роботі взяли участь заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та організацій району, сільські голови, представники засобів масової інформації. Усього на розгляд сесії було внесено 5 питань.

Депутати затвердили зміни до показників районного бюджету на 2012 рік. Прийняттю рішення передувало його активне обговорення. Було надано пояснення на що планується використати додаткову дотацію з Державного бюджету та субвенції.

За дорученням головного лікаря Хорольської ЦРЛ, депутата обласної ради Михайла Винограда, заступник головного лікаря Анатолій Голобородько зазначив, що з 2012 року галузь охорони здоров’я фінансується з районного бюджету,

Детальніше...

Хорольці – чемпіони світу

У м. Луцьку завершився чемпіонат світу з пауерліфтингу (силового триборства) та жиму штанги лежачи без епікірування. В змаганнях, які проходили під егідою Всесвітнього Альянсу Пауерліфтингу, взяли участь спортсмени з 15 країн світу.

В складі восьми учасників честь збірної команди України захищали п’ять хорольців, три з яких стали чемпіонами світу. Це учень Штомпелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іван Тютюнник, житель м.Хорол, студент Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка Віталій Гайдай та працівник ПАТ «Хорольський механічний завод» Віктор Виплавень. Вони відзначені золотими медалями та сертифікатами.

Всі три чемпіони світу – вихованці тренера спортивного клубу «Стимул», вчителя Хорольської гімназії Романа Гловацького.

Детальніше...

На Хорольщині відбулася елітна зустріч з мотоболу

15 травня на мототреці «Нива» у с.Вишняки, завдяки підтримці районної влади, зокрема голови Хорольської районної ради Олександра Хрипка, відбулася товариська зустріч з мотоболу між командою «Нива» с.Вишняки та збірною командою України, до складу якої ввійшли кращі гравці – Іван Костюк, Володимир Бойко, В’ячеслав Лазаренко. Більше тисячі глядачів прийшло подивитися цікавий і захоплюючий матч. Учасники зустрічі продемонстрували свої неабиякі спортивні здібності у товариській грі та подарували море позитивних емоцій для уболівальників. Матч закінчився з рахунком 6:2 на користь команди «Нива» с. Вишняки, яка грала проти експериментального складу збірної України. Нині збірна України готується прийняти участь у Чемпіонаті Європи з мотоболу, який відбудеться 23-28 травня 2012 року у Німеччині.

Детальніше...

Вічна пам’ять у наших серцях…

8 травня у Хоролі відбувся мітинг та покладання квітів до Меморіального комплексу «Хорольська яма» з нагоди 67-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Хорольський концтабір відзначався особливою жорстокістю і був організований гітлерівцями, на території цегельного заводу, одним із перших на Полтавщині. Там були тяжкі умови утримання в’язнів. До сьогоднішнього дня табір "Хорольська яма" не розкрив усієї таємниці трагічної загибелі людей. Відомо, що у шести братських могилах покоїться від 92 до 100 тисяч громадян — чоловіків, жінок, навіть дітей, уродженців різних міст і сіл колишнього Радянського Союзу. Ті, хто витримали голод, холод, нелюдські знущання, розповіли сувору правду про нього в спогадах, нарисах, книгах, мовою різця і пензля.

Детальніше...

На Хорольщині відкрито пам’ятник солдатській вдові

У селі Андріївка, біля меморіалу загиблим воїнам, урочисто відкрито пам'ятник матері-солдатській вдові. Він постав другим у Хорольському районі - після Мусіївки. Ініціатором спорудження такого пам'ятного знаку є рада ветеранів Андріївської сільської ради. А споруджений пам’ятник за рахунок коштів місцевих жителів, депутатів районної та сільської ради та бюджету сільської ради.

Збудував пам'ятник керівник товариства "Альбатрос", депутат районної ради, голова постійної комісії Василь Русин. Спроектував цю споруду начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Володимир Герасименко.

Нині на території Андріївської сільради живуть лише дві солдатські вдови. Вони люди похилого віку: Біленко Мотроні  вже 98 років, а Пунько Ганні - 96. Вони не змогли цього дня прибути на мітинг з нагоди відкриття пам'ятника та подивитись на нього, але на цю урочисту подію були запрошені діти загиблих фронтовиків.

На мітингу з нагоди відкриття пам'ятника найщиріші слова говорили Андріївський сільський голова Володимир Данилейко, уповноважений від районної ради, голова постійної комісії районної ради, директор ТОВ "Альбатрос" Василь Русин, голова місцевої ради ветеранів Іван Головко, голова районної ветеранської організації Дмитро  Кражан. Віршовані рядки та пісні подарували присутнім учні Андріївської школи, директор школи - Іван Жолубак - вів це урочисте дійство. А безпосередньо відкрили пам'ятник, знявши з нього покривало, почесний ветеран України Іван Головко та діти солдатських вдів Меланія Недосіка, Валентина Ковбасенко, Іван Крутько.

Хвилиною мовчання було вшановано світлу пам'ять про матерів-солдатських вдів, які відійшли у вічність. До підніжжя пам'ятника, освяченого отцем Іваном (Бровком), у кінці мітингу було покладено квіти.

 

 

Сторінка 27 з 30