Хорольський район

Голова Хорольської районної ради

Мартюк Віра Анатоліївна

Народилася 13 жовтня 1960 року в с. Петрівка
Хорольського району Полтавської області.
Має вищу економічну освіту.

Навчалася у Козубівській восьмирічній школі
Хорольського району Полтавської області, яку
закінчила у 1974 році.

У 1979 році закінчила Миргородський керамічний технікум за спеціальністю технік-теплотехнік промислових підприємств.

У 1988 році закінчила Полтавський державний сільськогосподарський інститут за спеціальністю - економіст-організатор сільськогосподарського виробництва.

З 08 квітня 2015 року до обрання головою районної ради працювала головою Хорольської районної державної адміністрації.

2014–2015 - начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

2013-2014 - заступник голови Хорольської районної державної адміністрації.

1998-2013 – головний економіст, начальник відділу економіки, планування і реформування відносин в АПК, заступник начальника управління, начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

1988- 1998 – оператор обчислювальних машин, економіст ВАТ «Хорольське ремонтно-транспортне підприємство», бухгалтер Хорольського районного центру зайнятості.

З 2015 року член Хорольської районної в Полтавській області партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Депутат Хорольської районної ради 7 скликання.

Заміжня, має двох синів.

 

Голова районної ради Віра Мартюк зустрілася з представниками учнівських колективів

28 листопада голова районної ради Віра Мартюк провела зустріч з представниками учнівських колективів  загальноосвітніх навчальних закладів району.

У ході розмови, Віра Мартюк поцікавилася питаннями діяльності учнівського самоврядування, організацією навчання та дозвілля учнів, баченням підростаючого покоління подальшого розвитку Хорольщини.

В свою чергу, Віра Мартюк поінформувала молодих людей про роботу районної ради сьомого скликання та планами на майбутнє.

Не хлібом єдиним

Днями у Козубівському сільському будинку культури відбулися урочистості з нагоди його відкриття після проведення капітального ремонту.

Цього дня у гості до мешканців Андріївської громади завітали голова районної ради Віра Мартюк, голова районної державної адміністрації Лариса Звірко та начальник відділу культури, молоді та архівної справи Ірина Гунько.

Перед присутніми виступив сільський голова Володимир Данилейко, який повідомив про те, що будинок культури відремонтований за кошти громади та власними зусиллями. Крім того, сільський голова подякував усім небайдужим які доклали до відновлення культурного центру на селі.

Детальніше...

В Хоролі обговорили реформування районної газети

Нещодавно, за ініціативи голови Хорольської районної ради Віри Мартюк, відбулася нарада щодо реформування районної газети «Вісті Хорольщини».

У нараді взяли участь голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, заступник голови районної ради Роман Гловацький, тимчасово виконуючий обов’язки редактора газети «Вісті Хорольщини» Наталія Ватуля інші. На прикладі дорожньої картки реформування державних та комунальних друкованих ЗМІ, було намічено та обговорено заходи щодо роздержавлення  районної газети «Вісті Хорольщини».

Відбулася нарада при голові Хорольської районної ради

Днями голова Хорольської районної ради Віра Мартюк провела нараду, в якій взяли участь заступник голови районної ради Роман Гловацький,  заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов, начальник відділу управління майном районної ради Володимир Малюжко, керівники установ та організацій, працівники виконавчого апарату районної ради.

На порядку денному розглядалося питання щодо оформлення права власності на нерухоме майно, яке належить територіальній громаді району. Голова районної ради Віра Мартюк зауважила, що на сьогодні в районі виникла потреба в проведенні інвентаризації наявного майна та аудиту правовстановлюючих документів на їх  відповідність згідно чинного законодавства.

У ході наради було обговорено алгоритм оформлення права власності на об’єкти, які використовують бюджетні установи, прийнято рішення щодо доцільності перевірки наявної технічної документації, інших правовстановлюючих документів.

З робочою поїздкою до сільських рад

9 листопада голова Хорольської районної ради Віра Мартюк провела особистий виїзний прийом громадян у селах Штомпелівка та Петракіївка.

У ході спілкування мешканцями були порушені питання щодо соціальної адаптації учасників АТО, забезпечення їх житлом та земельними ділянками, роботи медичних закладів, організації підвезення дітей до шкіл та інші.

Під час прийому, директор Штомпелівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Хорольської районної ради Полтавської області Інна Рябухіна висловила вдячність органам місцевого самоврядування та Полтавській обласній та Хорольській районній радам за підтримку у  зміцненні матеріально-технічної бази навчального закладу, а директор дошкільного навчального закладу «Веселка» Ніна Рубан – за спонсорську допомогу  депутату Полтавської обласної ради Фахраддіну Мухтарову.

На завершення, голова Хорольської районної ради Віра Мартюк спільно із сільськими головами місцевих рад  відповідно Валерієм Іщенком та Григорієм Третяком розглянули шляхи вирішення питань, які хвилюють мешканців.

Сторінка 4 з 30