Хорольський район

Голова Хорольської районної ради

Мартюк Віра Анатоліївна

Народилася 13 жовтня 1960 року в с. Петрівка
Хорольського району Полтавської області.
Має вищу економічну освіту.

Навчалася у Козубівській восьмирічній школі
Хорольського району Полтавської області, яку
закінчила у 1974 році.

У 1979 році закінчила Миргородський керамічний технікум за спеціальністю технік-теплотехнік промислових підприємств.

У 1988 році закінчила Полтавський державний сільськогосподарський інститут за спеціальністю - економіст-організатор сільськогосподарського виробництва.

З 08 квітня 2015 року до обрання головою районної ради працювала головою Хорольської районної державної адміністрації.

2014–2015 - начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

2013-2014 - заступник голови Хорольської районної державної адміністрації.

1998-2013 – головний економіст, начальник відділу економіки, планування і реформування відносин в АПК, заступник начальника управління, начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

1988- 1998 – оператор обчислювальних машин, економіст ВАТ «Хорольське ремонтно-транспортне підприємство», бухгалтер Хорольського районного центру зайнятості.

З 2015 року член Хорольської районної в Полтавській області партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Депутат Хорольської районної ради 7 скликання.

Заміжня, має двох синів.

 

На крилах віри

11 жовтня голова районної ради Віра Мартюк та перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов відвідали районний будинок культури де відбувся обласний фестиваль людей з обмеженими фізичними можливостями «На крилах віри».

Представники районних осередків інвалідів із Семенівни, Карлівки, Миргорода, Пирятина, Нових Санжар, Полтави і району, Лубен, Оржиці, Шишак, Диканьки і звичайно Хоролу, загалом - понад тридцять учасників, зустрілися у нашому місті, щоб показати власні творчі здобутки.

Віра Анатоліївна та Сергій Гаврилович привітали учасників фестивалю,висловили слова поваги і вдячності за їх великий життєвий і творчий потенціал, активне життя і неповторну самобутню творчість, побажали добра, поваги та взаємопідтримки, міцного здоров’я, благополуччя та гарного настрою.

Детальніше...

Друге, заключне засідання конкурсної комісії

18 жовтня, під головування заступника голови районної ради Романа Гловацького, відбулося друге завершальне засідання конкурсної комісії з відбору на посаду директора Хорольського районного будинку культури.

Нагадаємо, 13 жовтня відбулося перше засідання комісії, на якому було обрано її голову, обговорено організаційні питання та вивчено подані претендентами документи на їх відповідність конкурсним вимогам.

До складу конкурсної комісії, на підставі Розпорядження голови районної ради від 29 вересня 2017 року № 35, були включені представники районної ради, районної державної адміністрації, районного відділу культури, представники трудового колективу і громадських організацій які здійснюють свою діяльність у сфері культури.


Ось і цього разу, керуючись нормами Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до спільної власності територіальних громад Хорольського району, укладення та розірвання з ними контрактів, члени конкурсної комісії розглянули наявні матеріали справи, ознайомились із презентацією і заслухали програму розвитку РБК на поточний рік та в перспективі на п’ять років,єдиного претендента на посаду директора Хорольського районного будинку культури Анатолія Крутька.

За наслідками роботи комісії було прийняте рішення рекомендувати голові районної ради Вірі Мартюк своїм розпорядженням призначити на посаду директора Хорольського районного будинку культури Анатолія Крутька з подальшим його затвердженням на сесії районної ради.

 

Відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

29 вересня, у селі Андріївка, за головування Віри Мартюк відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Хорольської районної ради.

Окрім керівників органів місцевого самоврядування до участі у засіданні Координаційної ради були запрошені голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов, працівники апарату районної ради в тому числі заступник голови районної ради Роман Гловацький, представники виконавчих органів влади та представники районних ЗМІ.

Учасники засідання відвідали у селі Козубівка етнографічний музей «Древо», колекція якого була зібрана родиною і особисто ініціатором його створення студентом Тернопільського національного медичного університету імені І. Горбачевського Едуардом Крутьком, який провів цікаву та змістовну екскурсію.

Детальніше...

Охорона здоров’я – пріоритет у роботі місцевої влади

2 жовтня голова районної ради Віра Мартюк, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов та депутат обласної ради Михайло Міщенко на запрошення головного лікаря Михайла Винограда відвідали Центральну районну лікарню.

Приводом для цього стало введення в експлуатацію нового, сучасного реанімобіля.

Сам автомобіль був придбаний за кошти обласного бюджету, що виділяються депутатам обласної ради, в даному випадку Михайлу Міщенку, для розвитку територіальних громад.

Обладнання для реанімобіля було придбано ЦРЛ окремо.

Після проведення робіт по встановленню обладнання у салоні автомобіля він набув статусу спеціального транспорту який здатен забезпечити термінове транспортування тяжкохворих як до лікарень обласного центру так і до лікарень міста Київ.

Детальніше...

Підготовка до пленарного засідання завершена

20 вересня голова районної ради Віра Мартюк взяла участь у роботі постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном.

Це засідання стало завершальним у підготовці до чергової 19 сесії районної ради сьомого скликання.

Окрім депутатів, у роботі комісії взяли участь голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов, керівники відділів та управлінь районної державної адміністрації та районної ради, представники засобів масової інформації, а також інші зацікавлені особи.

На повістку денну було винесено питання про хід підготовки бюджетних установ району до роботи в осінньо - зимовий період 2017-2018 року, звіти керівників комунальних підприємств про виконання контрактів та інші питання пов’язані із життєдіяльністю Хорольської громади.

За наслідками обговорення члени комісії прийняли відповідні висновки та рекомендації, але остаточне рішення буде прийняте на пленарному засіданні ради.

 

Сторінка 5 з 30