Хорольський район

Голова Хорольської районної ради

Мартюк Віра Анатоліївна

Народилася 13 жовтня 1960 року в с. Петрівка
Хорольського району Полтавської області.
Має вищу економічну освіту.

Навчалася у Козубівській восьмирічній школі
Хорольського району Полтавської області, яку
закінчила у 1974 році.

У 1979 році закінчила Миргородський керамічний технікум за спеціальністю технік-теплотехнік промислових підприємств.

У 1988 році закінчила Полтавський державний сільськогосподарський інститут за спеціальністю - економіст-організатор сільськогосподарського виробництва.

З 08 квітня 2015 року до обрання головою районної ради працювала головою Хорольської районної державної адміністрації.

2014–2015 - начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

2013-2014 - заступник голови Хорольської районної державної адміністрації.

1998-2013 – головний економіст, начальник відділу економіки, планування і реформування відносин в АПК, заступник начальника управління, начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

1988- 1998 – оператор обчислювальних машин, економіст ВАТ «Хорольське ремонтно-транспортне підприємство», бухгалтер Хорольського районного центру зайнятості.

З 2015 року член Хорольської районної в Полтавській області партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Депутат Хорольської районної ради 7 скликання.

Заміжня, має двох синів.

 

З нагоди Дня рятувальника

14 вересня голова районної ради Віра Мартюк та голова районної державної адміністрації Лариса Звірко відвідали Хорольський районний сектор ГУ ДСНС України у Полтавській області з нагоди професійного свята – Дня рятувальника.

Присутні на урочистостях щиро вітали мужніх чоловіків, професія і покликання яких – рятівник.

Від імені Головного управління з надзвичайних ситуацій, від себе особисто, ко-лектив та ветеранів служби привітав начальник Хорольського РС ГУ ДСНС України у Полтавській області Василь Гриневич та зачитав накази про присвоєння чергового звання та відзнак працівникам сектору.

Детальніше...

Діти - наше майбутнє

8 серпня голова районної ради Віра Мартюк та виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов відвідали з робочим візитом Штомпелівський дошкільний навчальний заклад «Веселка».

Штомпелівський сільський голова Валерій Іщенко розповів про здобутки та проблемні питання функціонування цього закладу.

В свою чергу, Віра Мартюк та Сергій Абрамов зазначили, що розвиток дошкільних навчальних закладів району є одним із пріоритетних напрямків у роботі районної влади та виконали приємну місію – передали на харчоблок ДНЗ «Веселка» плиту для приготування їжі.

 

Агропромисловому виробництву – інновації та новітні технології

2 серпня у одному з найпотужніших сільськогосподарських підприємств Хорольського району – СВК «Перемога» – відбувся семінар, на якому спеціалісти АФ «Агроресурс» розповіли про новітні розробки в насіннєвій галузі та запропонували сільськогосподарським товаровиробникам нові сорти насіннєвих культур.

Крім того, на заході були представлені новітні розробки з агротехнічного обробітку ґрунту, продемонстрована спеціальна техніка, організований її тест-драйв.

У роботі семінару взяла участь голова районної ради Віра Мартюк, яка зазначила тісну співпрацю АФ «Агроресурс» та СВК «Перемога», що дає змогу сільгоспвиробникам вчасно знайомитися з новітніми технологіями в агропромисловій галузі, сприяє отриманню вищих врожаїв та забезпечує ефективне використання земель.

 

Про підготовку проектів, які фінансуються з Державного фонду регіонального розвитку

З огляду на актуальність залучення інвестицій у розвиток Хорольського району голова районної ради Віра Мартюк взяла участь у нараді «Про актуальні питання підготовки проектів, які фінансуються за рахунок коштів ДФРР».

Голова районної державної адміністрації Лариса Звірко повідомила, що розпорядженням КМУ від 12.07.2017 року №461-р внесено зміни до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок коштів ДФРР. До затвердженого переліку внесено проект реконструкції приміщення пологового відділення Хорольської ЦРЛ з прибудовою окремої вхідної групи по вул.Полонського 11/1, корпус №3. Вартість проекту близько 8,0 млн. грн. Обсяг фінансування з ДФРР має скласти 3,0 млн. грн. Близько 5,0 млн. грн. має надійти на реалізацію проекту з місцевих бюджетів. Це єдиний проект, поданий від Хорольського району, що був схвалений МВК і став переможцем цьогорічного конкурсного відбору.

Детальніше...

Випускний у Міжрегіональному центрі – поповнення молодими спеціалістами реального сектору економіки

30 червня у Міжрегіональному центрі відбулася урочиста подія – закінчився ще один навчальний рік.

Трішки сумна, але водночас і радісна подія відбулася в житті випускників цього навчального закладу.Вже наступного дня хтось із них поїде навчатись далі і здобувати вищу освіту, а хтось піде на виробництво - розбудовувати Україну.Але всі вони залишать у серцях ці перші кроки самостійного життя, турботу викладачів та атмосферу нашого затишного міста.

З привітаннями та найщирішими побажаннями як випускникам так і викладацькому складу Міжрегіонального центру перед присутніми виступили голова районної ради Віра Мартюк та голова районної державної адміністрації Лариса Звірко.В своїх виступах вони подякували і батькам дітей за те, що виховали таких чудових громадян і працівникам навчального закладу які зуміли його зберегти та передати знання і навики молодому поколінню.

Детальніше...

Сторінка 6 з 30