Хорольський район

Голова Хорольської районної ради

Мартюк Віра Анатоліївна

Народилася 13 жовтня 1960 року в с. Петрівка
Хорольського району Полтавської області.
Має вищу економічну освіту.

Навчалася у Козубівській восьмирічній школі
Хорольського району Полтавської області, яку
закінчила у 1974 році.

У 1979 році закінчила Миргородський керамічний технікум за спеціальністю технік-теплотехнік промислових підприємств.

У 1988 році закінчила Полтавський державний сільськогосподарський інститут за спеціальністю - економіст-організатор сільськогосподарського виробництва.

З 08 квітня 2015 року до обрання головою районної ради працювала головою Хорольської районної державної адміністрації.

2014–2015 - начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

2013-2014 - заступник голови Хорольської районної державної адміністрації.

1998-2013 – головний економіст, начальник відділу економіки, планування і реформування відносин в АПК, заступник начальника управління, начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

1988- 1998 – оператор обчислювальних машин, економіст ВАТ «Хорольське ремонтно-транспортне підприємство», бухгалтер Хорольського районного центру зайнятості.

З 2015 року член Хорольської районної в Полтавській області партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Депутат Хорольської районної ради 7 скликання.

Заміжня, має двох синів.

 

Урочистості до Дня Соборності України

20 січня у Хорольскому районному будинку культури відбувся тематичний захід до Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут.

У заході прийняли участь голова Хорольської районної ради  Віра Мартюк  та голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, депутат обласної ради Фахраддін Мухтаров, Хорольський міський голова Сергій Волошин, працівники установ та організацій району, а також мешканці Хорольського району.

У своїх виступах керівники району та міста привітали присутніх із цим значним для України та українців днем.

Згадали героїв які полягли за незалежну, соборну Україну та героїв які стали на її захист в 2014 році і які сьогодні здійснюють свій ратний подвиг ради миру на нашій землі.

Детальніше...

У Хорольській районній раді підбили підсумки року

21 грудня відбулося пленарне засідання чергової сесії Хорольської районної ради.

До початку роботи сесії голова районної ради Віра Мартюк вручила пам’ятні відзнаки депутатам районної ради які доклали значних зусиль у розвитку місцевого самоврядування на Хорольського району.

Слід відмітити , що на повістку денну сесії окрім поточних були винесені питання пов’язані із підведенням підсумків роботи ради та її виконавчого органу за звітний період, а також питання пов’язані із бюджетною політикою в наступному році.

У своїй доповіді про виконану роботу голова районної ради Віра Мартюк зупинилась на досягненнях району, проаналізувала прорахунки та зробила акценти на перспективних планах розвитку хорольської громади.

При цьому Віра Анатоліївна наголосила на тому, що завдяки консолідації депутатського корпусу та спільних зусиль усіх мешканців Хорольського району стали можливі здобутки які ми маємо сьогодні.

Важливим є факт затвердження депутатами бюджету на наступний, 2017 рік.

Є зрозумілим, що в такий буремний час, коли відбувається війна на сході нашої країни, коли відбуваються структурні реформи у розвитку нашого суспільства надзвичайно важливим є чітка фінансова політика як в державі в цілому так і в нашому районі зокрема.

Прийняття бюджетного плану на наступний рік дає змогу виконавчим органам повноцінно працювати і вирішувати соціальні питання нашої громади починаючи з першого дня наступного року.

З огляду на те, що всі питання включені до порядку денного сесії були опрацьовані депутатами в ході роботи постійних комісій, а пленарне засідання пройшло в діловій, конструктивній обстановці наслідком чого стало прийняття відповідних рішень.

У Хоролі вшанували ліквідаторів-чорнобильців

14 грудня у Хоролі відбулося покладання квітів та збори учасників ліквідації аварії на Чорнобильській  АЕС до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

У офіційному заході, окрім ліквідаторів аварії на Чорнобильській  АЕС, прийняли участь голова Хорольської районної ради Віра Мартюк, голова Хорольської районної державної адміністрації Лариса Звірко, працівники апаратів районної ради, районної державної адміністрації та Хорольської міської ради.

Учасники заходу поклали квіти до стели з прізвищами наших земляків які боронили нашу Землю від «мирного» атому.

Після покладання квітів у приміщенні актового залу районної ради відбулися збори громадської організації ліквідаторів аварії на Чорнобильській  АЕС.

В ході обговорення нагальних питань, пов’язаних із діяльністю організації, учасники зборів із керівниками району обговорили питання життєдіяльності нашої громади.

Цей захід вкотре підтвердив активну життєву позицію ліквідаторів аварії на Чорнобильській  АЕС та розуміння їх проблем з боку місцевої влади.

Підготовка до засідання позачергової сесії

21 листопада під головуванням Миколи Копайгори  відбулося засідання постійно діючі депутатської  комісії Хорольської районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та управління майном.

В роботі комісій окрім депутатів які є її членами  приймали участь голова районної ради Віра Мартюк, голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, заступник голови районної ради Роман Гловацький, заступники голови районної адміністрації Сергій Абрамов та Микола Чишко, спеціалісти апаратів районної ради та районної державної адміністрації. На засідання комісії було винесено питання включені до порядку денного позачергової дванадцятої сесії сьомого скликання яка має відбутись 24 листопада 2016 року.

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Григорій Носенко повідомив про зміни до бюджету які мають бути розглянуті на сесії. Начальник відділу культури, туризму  та архівної справи районної державної адміністрації Ірина Гунько обґрунтувала необхідність змін до бюджету в частині фінансування закладів культури.

Жваве обговорення питань фінансування закладів культури  засвідчили небайдужість депутатського корпусу до питання духовного стану громади. Микола Чишко повідомив присутніх про стан виконання ремонтних робіт в закладах освіти та культури які відбуваються на даний час. Микола Копайгора повідомив про стан виконання робіт по виготовленню технічної документації реконструкції «Будинку школяра» . Засідання комісій відбулося в діловій, конструктивній обстановці. За наслідками розгляду питань винесених на повістку денну були прийняті відповідні висновки та рекомендації до сесії районної ради.

Нові перспективи розвитку дитячого спорту на Хорольщині

5 жовтня голова районної ради Віра Мартюк відвідала Хорольську гімназію з нагоди спорудження нового рингу для занять вихованців тренера-викладача Олександра Савіна та проведення змагань європейського та світового рівня.

Придбаний ринг відповідає стандартам згідно яких можна проводити змагання чемпіонату Європи та світу.

Наявність рингу відповідних стандартів, дасть змогу спортсменам більш якісно проводити підготовку до змагань, але саме головне, що було метою його придбання це проведення змагань високого рівня на території Хорольського району.

Проведення змагань високого рівня дасть новий поштовх для популяризації спорту серед молоді та залучить більшу кількість дітей до занять фізичною культурою та спортом.

Нагадаємо, що під час зустрічі яка відбулася 28 квітня цього року, за ініціативи голови районної ради Віри Мартюк, заступник голови районної ради Роман Гловацький , тренер-викладач Олександр Савін , юні спортсмени та їх батьки обговорили перспективи розвитку спорту на території Хорольського району, графік проведення змагань та проблемні питання організації тренувального процесу і змагань.

Детальніше...

Сторінка 8 з 30