Хорольський район

Голова Хорольської районної ради

Мартюк Віра Анатоліївна

Народилася 13 жовтня 1960 року в с. Петрівка
Хорольського району Полтавської області.
Має вищу економічну освіту.

Навчалася у Козубівській восьмирічній школі
Хорольського району Полтавської області, яку
закінчила у 1974 році.

У 1979 році закінчила Миргородський керамічний технікум за спеціальністю технік-теплотехнік промислових підприємств.

У 1988 році закінчила Полтавський державний сільськогосподарський інститут за спеціальністю - економіст-організатор сільськогосподарського виробництва.

З 08 квітня 2015 року до обрання головою районної ради працювала головою Хорольської районної державної адміністрації.

2014–2015 - начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

2013-2014 - заступник голови Хорольської районної державної адміністрації.

1998-2013 – головний економіст, начальник відділу економіки, планування і реформування відносин в АПК, заступник начальника управління, начальник управління агропромислового розвитку Хорольської районної державної адміністрації.

1988- 1998 – оператор обчислювальних машин, економіст ВАТ «Хорольське ремонтно-транспортне підприємство», бухгалтер Хорольського районного центру зайнятості.

З 2015 року член Хорольської районної в Полтавській області партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Депутат Хорольської районної ради 7 скликання.

Заміжня, має двох синів.

 

Дискутували конструктивно

29 липня відбулася позачергова восьма сесія Хорольської районної ради сьомого скликання, пленарне засідання якої провела голова ради Віра Мартюк. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, заступник голови районної ради Роман Гловацький, заступники голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов, Микола Чишко, сільські голови, голови об’єднаних територіальних громад, представники громадськості. З огляду на те, що проекти рішень з питань, включених до порядку денного, були попередньо обговорені у постійних комісіях, засідання пройшло у конструктивній, діловій обстановці. Зокрема, широкого обговорення за участі Віри Мартюк, депутатів районної ради Анатолія Пасюти, Юлії Бойко, Сергія Реви, очільниці Новоаврамівської об’єднаної територіальної громади Олени Дембовської,

Детальніше...

Планують реконструювати «Будинок школяра»

25 липня за ініціативи голови Хорольської районної ради Віри Мартюк відбулася виробнича нарада з питання реконструкції двоповерхового приміщення «Будинку школяра», що розташоване на території Хорольської гімназії .

На нараді були присутні : заступник голови районної ради Роман Гловацький, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Абрамов, начальник відділу управління майном районної ради Володимир Малюшко. Директор гімназії Микола Копайгора повідомив присутніх про наслідки зустрічі із проектантами, які мають зробити проектно-кошторисну документацію з реконструкції приміщення, та про перспективні напрямки його подальшого використання.

На його думку, було би доцільно перший поверх приміщення облаштувати для проведення тренувань спортсменів Хорольської ДЮСШ.

Детальніше...

Продовжується підготовка до пленарного засідання

22 липня відбулося спільне засідання постійних комісій Хорольської районної ради з питань депутатської діяльності, засобів масової інформації, законності та правопорядку, а також з питань соціально-економічного розвитку району, екології та врегулювання земельних відносин.

У його роботі взяли участь голова районної ради Віра Мартюк, голова районної державної адміністрації Лариса Звірко, заступник голови районної ради Роман Гловацький, заступник голови районної адміністрації Сергій Абрамов, представники Громадської ради при голові районної ради.

Опрацьовано проекти рішень щодо: ухвалення Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Хорольського району; внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Хорольського району, до районної комплексної Програми підготовки молоді до військової служби

Детальніше...

Перспективи розвитку промисловості району

13 липня голова районної ради Віра Мартюк , голова районної державної адміністрації Лариса Звірко та депутат районної ради , голова правління сільськогосподарського виробничого кооперативу «Перемога» Анатолій Пасюта з метою ознайомлення із виробництвом відвідали Вишняківський МПД ДП «Державне підприємство «Укрспирт»» .

В ході ознайомчої екскурсії директор підрозділу Ігорь Касіч , заступник директора з технологічних питань Володимир Граб та голова профспілкового комітету Юрій Лещенко показали відвідувачам технологічні приміщення та ознайомили із технологією виробництва спирту.

Анатолій Пасюта підняв питання забезпеченості виробництва сировиною та збутом готової продукції .

Керівники району цікавились перспективами роботи підприємства, його завантаженості , виплат заробітних плат працівникам та сплати податків і зборів.

Детальніше...

Оперативна реакція на виклики природи-ситуація під контролем

8 липня за участю голови районної ради Віри Мартюк та заступника голови Романа Гловацького відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій , на якому розглянули питання екологічної ситуації на річці Сулі .

Як ми повідомляли у публікації від 08.07.2016 року «Заходи по запобіганню техногенної ситуації на Сулі.» внаслідок негоди ускладнилась екологічна ситуація на річці Сулі, що спричинило часткову загибель флори і фауни та забруднення як самої річки так і прилеглих до неї земель.

На засіданні районної комісії було заслухано інформацію начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби у Хорольському районі Серргія Ткаленка, який повідомив про щотижневий відбір проб води в річці Сулі на межі Хорольського та Оржицького районів.

Детальніше...

Сторінка 10 з 30