Шишацький район

Петро ВОРОНА відповів на запитання журналіста „Сільського життя”

По завершенню робочого візиту на Шишаччину голова обласної ради Петро Ворона поспілкувався із журналістом місцевої газети „Сільське життя” на його прохання:

- Поділіться своїми враженнями від перебування у нашому районі загалом та в Шишацькій обласній гімназії-інтернаті для обдарованих дітей зокрема:

- Як вчителю, директору школи з двадцятилітнім педагогічним стажем в Оржицькому районі все побачене всередині у стінах одного з кращих навчальних закладів Полтавщини сподобалося, приємно вразило. І учительський колектив, і його організатор Надія Іванівна Діденко, і можливість постійного доступу до новітніх методик викладання основних предметів, виховання глибинних засад патріотизму. Нині там навчається 360 дітей. Треба максимально наповнити вихованцями центр плекання освіченості й талановитості. Від цього виграє і гоголівський край, і сусідні райони. На рівні області ми й надалі всіляко підтримуватимемо таких справжніх лідерів навчання та виховання підростаючого покоління.

Детальніше...

Петро ВОРОНА про найближчі та віддалені перспективи

30 липня голова обласної ради Петро Ворона у ході робочої поїздки на Шишаччину ознайомився з матеріально-технічною базою Шишацької обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей, що перебуває у спільній власності територіальних громад краю, провів особистий прийом громадян – жителів району.

У відвертому та конструктивному спілкуванні також брали участь депутат районної ради Сергій Вітценко, відомі громадські активісти із Сагайдака, Михайликів, Яресьок та Шишаків, зокрема: Лідія Обревко, Петро Роєнко, Євген Слинько, Ігор Матвієнко, сільські голови з Великого Перевозу Володимир Калін та із Сагайдака – Володимир Рудич.

Порушені громадянами клопотання стосувалися ремонту греблі по вул. Крупської у райцентрі, підтоплення низинної частини селища водоймою гідроелектростанції; негідної, на думку окремих відвідувачів, поведінки працівників відділення ДАІ з обслуговування Шишацького району УМВСУ у Полтавській області. З відповідним зверненням громадянин звернувся й до сесії Шишацької районної ради. Поміж інших заявлених проблем переважали питання оформлення спадкових прав, виділення матеріальної допомоги на лікування, оренди водних та інших об’єктів нерухомості, земельних відносин.

По завершенню особистого прийому Петро Ворона провів робочу нараду із селищним та сільськими головами району, наголосивши на наступних тезах:

Детальніше...

Сесія Шишацької районної ради

4 березня за участі заступника голови обласної ради Володимира Микійчука відбулося пленарне засідання тридцять другої сесії Шишацької районної ради шостого скликання. У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Віктор Скочко, начальники і окремі спеціалісти управлінь та відділів районної державної адміністрації, селищний, сільські голови, керівники окремих підприємств, установ та організацій району, представники засобів масової інформації громадськість району.

Пленарне засідання розпочалося хвилиною мовчання на знак пошани до пам’яті про жертв протистояння на Євромайдані.

Сесія взяла до відому саморозпуск фракції «Партії регіонів» та достроково припинила повноваження голови районної ради Юрія Лубенця і заступника голови районної ради Віктора Кожевника відповідно до їхніх заяв. За результатами голосування головою районної ради обрано Пугача Степана Антоновича.

Детальніше...

Новини Шишацького району

У Шишацькому районі минулого тижня відбулися дві непересічні події, які впишуться яскравою сторінкою у літопис спорту Полтавщини – в Гоголевому відкрито найсучасніший багатофункціональний спортивно-оздоровчий комплекс “Зоря”, а в Шишаках фінішував ювілейний, десятий, футбольний турнір “Шишацький кубок”.

Комплексу в Гоголевому може позаздрити будь-яке місто. Він включає футбольний (зі штучним покриттям міжнародного класу), баскетбольний, волейбольний майданчики та майданчики для змагань із пляжного футболу та пляжного волейболу. Сільських спорткомплексів такого рівня в області лише два, і новозбудований слугуватиме усьому району. Він розмістився біля нової сучасної будівлі місцевої школи, де особливо шанують спорт. Кошторисна вартість комплексу – понад 700 тисяч гривень і споруджений він за ініціативи й підтримки генерального директора агропромхолдингу “Астарта-Київ” Віктора Іванчика. Голова обласної державної адміністрації, депутат обласної ради, голова обласної організації Партії регіонів Олексанр Удовіченко у своєму виступі наголосив, що цей об’єкт є прикладом соціальної відповідальності бізнесу. “Астарта-Київ” не тільки впроваджує передові технології, розвиває високопродуктивне рослинництво і тваринництво, створює високооплачувані робочі місця, а й дбає про соціальну сферу територіальних громад, на землях яких господарює. Чудовим додатком до новобудови для мешканців села став переданий Олександром Удовіченком громаді “Шкільний автобус”.

Детальніше...

Відкрили унікальне відділення анестезіології

З особливо відрадною місією побував 18 січня ц. р. у Шишаках депутат обласної ради, голова Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко. Разом з головою Шишацької районної державної адміністрації В’ячеславом Білашем, головою районної ради Юрієм Лубенцем та головним лікарем Шишацької центральної районної лікарні, депутатом районної ради Миколою Корячком він взяв участь у відкритті у центральній районній лікарні відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії.

Детальніше...