Управління інформує

До уваги громадськості!

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області повідомляє про початок державного фінансового аудиту виконання бюджетної програми «Підготовка кадрів вищими навчальними закладами І-ІІ рівня акредитації (коледжами, технікумами, училищами)» головним розпорядником якої є Департамент культури і туризму Полтавської облдержадміністрації.

Детальніше...

Графік проведення сеансів телефонних прямих ліній

Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області повідомляє

Графік проведення сеансів телефонних прямих ліній

керівників структурних підрозділів Управління

на листопад 2019 року

Детальніше...

До уваги громадськості!

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області повідомляє про початок ревізії Великосорочинського сільського бюджету та окремих питань фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Великосорочинської сільської ради Миргородського району Полтавської області.

Детальніше...

До уваги громадськості!

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області повідомляє про початок державного фінансового аудиту бюджету Омельницької сільської об’єднаної територіальної громади Кременчуцького району Полтавської області.

Початок проведення контрольного заходу - 29.10.2019.

Детальніше...

До уваги громадськості!

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області повідомляє про початок ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Глобинської міської ради Полтавської області.

Початок проведення контрольного заходу -  22.10.2019.

Період, що підлягає контролю                     -  з  01.06.2017  по  30.09.2019.

Термін завершення ревізії                             - 10.12.2019.

 

Про відомі факти порушень фінансово-бюджетної дисципліни у діяльності вищезазначеного об’єкту контролю громадяни мають можливість повідомляти за телефоном довіри Управління: (0532) 56-98-92 або надіслати інформацію на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

При інформуванні, прохання враховувати термін завершення ревізії.

Прес-служба управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області

До уваги громадськості!

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області повідомляє про початок ревізії фінансово-господарської діяльності Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Решетилівської районної державної адміністрації.

Початок проведення контрольного заходу -  15.10.2019.

Детальніше...

З початку року полтавські митники забезпечили до бюджету України майже 4 млрд. грн. надходжень

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області впродовж дев’яти місяців поточного року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже  16,1 млн грн.

Матеріали 12 заходів державного фінансового контролю передано правоохоронним органам, розпочато 6 досудових розслідувань, вручено 5 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Детальніше...

До уваги громадськості!

Графік проведення сеансів телефонних прямих ліній

керівників структурних підрозділів

Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби в Полтавській області

на жовтень 2019 року

Детальніше...

До уваги громадськості!

Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області повідомляє про початок ревізії фінансово-господарської діяльності Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко.

Початок проведення контрольного заходу -  24.09.2019.

Період, що підлягає контролю   - з 01.01.2016 по 31.08.2019.

Детальніше...

Аудитори Полтавщини провели круглий стіл за участю правоохоронних органів

Сьгодні, 20 вересня, в Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області відбувся круглий стіл за участю представників Управління Служби безпеки України в Полтавській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, підрозділів прокуратури та Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

Детальніше...

Аудитори Полтавщини протягом січня-серпня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 13,4 млн грн

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області впродовж восьми місяців поточного року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже  13,4 млн грн.

Матеріали 11 заходів державного фінансового контролю передано правоохоронним органам, розпочато 6 досудових розслідувань, вручено 4 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Детальніше...

Сторінка 1 з 60