Інформація від ГУ ДПС у Полтавській області

Внесено зміни до Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів

Головне управління ДПС у Полтавській області інформує, що Постановою Кабінету Міністрів України від 12.02.2020 № 97 внесено зміни до Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Зокрема, постановою КМУ № 97 визначено, що акцизна марка для алкогольних напоїв повинна містити двомірний штрих-код швидкого реагування (QR-код) та лінійний штрих-код (штрих-код).

Детальніше...

До уваги платників!

З метою запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє про зміни в режимі роботи ЦОП. Починаючи з 26 березня 2020 року обслуговування платників податків та громадян в ЦОП Головного управління ДПС в Полтавській області здійснюється один раз на тиждень (щочетверга з 10 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.) виключно для надання невідкладних послуг у разі гострої необхідності, зокрема:

Детальніше...

Майже 2 млрд. грн. податків і зборів надійшло до місцевих бюджетів Полтавщини з початку року

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області у січні-лютому 2020 року до місцевих бюджетів Полтавщини зібрано податків та зборів в сумі 1 млрд. 858,6 млн. грн.., у тому числі по основних бюджетоформуючих податках надходження склали: по податку на доходи фізичних осіб – 1 млрд. 73,6 млн. грн.; податку на прибуток – 31 млн. грн., податку на майно – 240,1 млн. грн., в тому числі по земельному податку та орендній платі – 209,8 млн. грн.; єдиному податку – 314,7 млн. грн., в тому числі: з юридичних осіб – 38,9 млн. грн., з фізичних осіб – 192,7 млн. грн., з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 755, – 83,2 млн. грн.; рентній платі за користування надрами – 111,6 млн. грн.; акцизному податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 40,4 млн. грн., екологічному податку – 29,8 млн. грн., платі за ліцензії – 5,1 млн. грн, в тому числі на виробництво та обіг алкогольних напоїв та тютюнових виробів – 4,4 млн. грн. та на виробництво та обіг пального – 0,7 млн гривень.

Детальніше...

Понад 4,5 млрд. грн. податків надійшло до бюджетів усіх рівнів від платників Полтавщини

За інформацією Головного управління ДПС у Полтавській області, впродовж січня-лютого 2020 року до бюджетів усіх рівнів по ГУ ДПС у Полтавській області мобілізовано платежів в сумі 4 млрд. 521,2 млн. гривень.

Детальніше...

Інформація про наявність або відсутність податкового боргу є в Електронному кабінеті платника

Інформацію про наявність або відсутність податкового боргу можна отримати в Електронному кабінеті. Про це нагадують в Головному управлінні ДПС у Полтавській області. Зайти в Електронний кабінет можна за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

Детальніше...

Сторінка 1 з 505