Інформація від ГУ ДПС у Полтавській області

Як отримати інформацію про податковий борг онлайн

Щомісячно на офіційному сайті ДПС (https://tax.gov.ua/:Головна/Відкриті дані/Інформація) оприлюднюється інформація щодо суб’єктів господарювання, які мають податковий борг, із зазначенням керівників таких суб’єктів господарювання, та сум податкового боргу в розрізі платежів та територіальних податкових органів (п. 35.4 ст. 35 Податкового кодексу).

Крім того, на офіційному веб-порталі ДПС працює електронний сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», який розміщено на головній сторінці вебпорталу (https://tax.gov.ua/businesspartner).

Детальніше...

ДПС Полтавщини забезпечено на захист довкілля 63,9 млн. гривень

Надходження екологічного податку є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів, а також запровадження новітніх технологій у виробництво для запобігання негативному впливу на довкілля.

Детальніше...

Повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошового зобов’язання та пені платникам податків

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань і пені здійснюється відповідно положень наказу Міністерства фінансів України від 11.02.2019 №60 «Про затвердження Порядку інформаційної взаємодії Державної фіскальної служби України, її територіальних органів, Державної казначейської служби України, її територіальних органів, місцевих фінансових органів у процесі повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені».

Детальніше...

За результатами перевірок СГД до бюджету донараховано 284,4 млн. грн. податкових зобов’язань

Підрозділами податкових перевірок, трансфертного ціноутворення та міжнародного оподаткування Головного управління ДПС у Полтавській області протягом січня - квітня 2020 року всього проведено 166 перевірок суб’єктів господарювання, в т. ч планові-61, позапланові-105.

Детальніше...

Сплати єдиний внесок – отримай соціальний захист

Єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника Несплата єдиного внеску призводить до негативних наслідків, фінансових санкцій та суттєво може вплинути на отримання пенсії.

На сьогодні 14906 платників податків Полтавської області мають заборгованість в сумі 271,6 млн. грн.

Детальніше...

Сторінка 1 з 519