Інформація від ГУ ДПС у Полтавській області

Обережно – шахраї!

У Полтаві та області зафіксовано випадки телефонних дзвінків від невідомих осіб, які  у суб’єктів господарювання від імені в.о. заступника начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Олександра Шовкопляса вимагають кошти.

Вкотре нагадуємо, що службові особи ДПС у Полтавській області жодних вказівок збирати гроші від свого чи від імені довірених осіб не давали й давати не можуть. Вони завжди діють винятково в межах норм Податкового Кодексу та законодавства України.

Детальніше...

До уваги платників ПДВ! Змінено порядок заповнення податкової накладної за щоденними підсумками операцій

Головне управління ДПС у Полтавській області звертає увагу, що з 01.01.2020 року змінено порядок заповнення податкової накладної за щоденними підсумками операцій.

Детальніше...

З початку року за результатами позовної роботи податкових органів Полтавщини до бюджету надійшло 14,8 млн. гривень

А саме, як відзначили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області, протягом минулого року на розгляді в судах різних інстанцій, з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років, знаходилось 1631 справа, стороною в яких виступають органи ДПС (ДФС) Полтавської області на загальну суму 7 млрд. 924,7 млн. гривень.

Детальніше...

Щодо терміну складання та реєстрації в ЄРАН розрахунку коригування до зареєстрованої акцизної накладної

Відповідно до п. 231.7 ст. 231 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) якщо після реалізації пального або спирту етилового відбувається повернення частини чи всього обсягу пального або спирту етилового особі, яка реалізує пальне або спирт етиловий, або виникає потреба у виправленні помилок, допущених при складанні акцизної накладної, показники такої акцизної накладної підлягають коригуванню шляхом складання розрахунку коригування та реєстрації його в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН).

Детальніше...

Більш ніж 241 млн.грн. плати за землю надійшло до бюджету від платників Полтавщини – фізичних осіб

За інформацією Головного управління ДПС у Полтавській області за підсумками 2019 року по платі за землю з фізичних осіб платників податків до бюджету надійшло 241,3 млн. грн., що на 22,2 млн. грн., або на 10,1% більше, ніж у відповідному періоді 2018 року. По єдиному податку з фізичних осіб надійшло 725,6 млн. грн., що на 150,8 млн. грн., або на 26,2% більше, ніж у відповідному періоді 2018 року. По податку на нерухоме майно, відмінне від земельного податку з фізичних осіб надійшло 25,6 млн. грн., що в 1,7 раз більше, ніж у 2018 році. По транспортному податку з фізичних осіб надійшло 3,1 млн. грн., що на 1,8% більше, ніж у 2018 році.

Детальніше...

Сторінка 1 з 489