Інформація від ГУ ДПС у Полтавській області

До роковин Революції гідності у Полтаві пройшла низка заходів пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2020 року в Україні день вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам`яті Героїв Небесної Сотні. На площі перед Полтавською обласною державною адміністрацією пройшов захід із вшанування їх подвигу, в якому за традицією взяли участь і податківці області на чолі із в.о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Аллою Рябковою.

Детальніше...

Майже 816 млн. грн. податків і зборів надійшло до місцевих бюджетів Полтавщини за січень 2020 року

Як відзначили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області, за перший місяць 2020 року до місцевих бюджетів області зібрано податків та зборів в сумі 815,9 млн. гривень. У тому числі по основних бюджетоформуючих податках надходження склали: по податку на доходи фізичних осіб – 472,8 млн.грн.; податку на прибуток – 4,9 млн.грн., податку на майно – 122,5 млн.грн., в тому числі по земельному податку та орендній платі – 96,2 млн.грн.; єдиному податку – 176,2 млн.грн., в тому числі: з юридичних осіб – 13,9 млн.грн., з фізичних осіб – 82,8 млн.грн., з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75% – 79,5 млн.грн., рентній платі за користування надрами – 13,1 млн.грн., акцизному податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 22 млн.грн., екологічному податку – 0,9 млн.грн., платі за ліцензії – 2,3 млн. гривень.

Детальніше...

Платники податків Полтавщини з початку 2020 року поповнили бюджет майже на 2 млрд.грн.

А саме, як повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області, за січень 2020 року до бюджетів усіх рівнів по ГУ ДПС у Полтавській області мобілізовано платежів в сумі 1 млрд. 774,9 млн. гривень.

Детальніше...

З першого січня 2020 року розпочалася деклараційна кампанія доходів громадян - на Полтавщині вже є перші результати

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області, станом на 01 лютого 2020 року подали податкові декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік – 478 громадян. З них 445 громадян, що зобов’язані подати податкову декларацію, та 33 громадянина, які мають право подати декларації для отримання податкової знижки. В найбільшій кількості задекларувалося по Кременчуцькому управлінню (166 громадян).

Детальніше...

Щодо виправлення показників підприємницької діяльності у Податковій декларації платника єдиного податку першої-третьої груп

Самостійне виправлення помилок платники єдиного податку першої – третьої груп можуть здійснити шляхом уточнення показників Податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 № 578 зі змінами та доповненнями (далі – Декларація), відповідно до ст. 50 розд. ІІ Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), зокрема, в уточнюючій Декларації.

Детальніше...

Сторінка 1 з 498