Інформація від ГУ ДПС у Полтавській області

Понад 1,3 млрд. грн. ПДВ сплатили до Державного бюджету платники Полтавщини

Як повідомили в управлінні податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДПС у Полтавській області станом на перше травня 2020 року забезпечено надходження податку на додану вартість до Державного бюджету в сумі 1 млрд. 310,1 млн.грн., що на 84,4 млн.грн. більше надходжень за відповідний період 2019 року.

Детальніше...

Понад 94 тисячі платників перебувають на обліку в податковій службі області

А саме, як відзначили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області, на обліку в органах податкової служби Полтавській області перебувають 94405 платників податків, із них 37862 юридична особа та 56545 фізичних осіб-підприємців, що на 2378 платників податків більше ніж станом на 1 травня 2019 року.

Детальніше...

З початку 2020 року в результаті позовної роботи податкової служби Полтавщини до бюджету надійшло 9,4 млн. гривень

А саме, як відзначили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області, протягом січня-квітня поточного року на розгляді в судах різних інстанцій, з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років, знаходилось 1586 справ, стороною в яких виступають органи ДПС Полтавської області на загальну суму 8 млрд. 127,7 млн. гривень.

Детальніше...

За результатами перевірок закладів торгівлі підакцизною продукцією податківцями Полтавщини застосовано штрафів на 0,67 млн. гривень

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області, з початку 2020 року з метою контролю за дотриманням суб’єктами господарської діяльності норм та вимог чинного законодавства при здійсненні торгівлі алкогольною та тютюновою продукцією та пальним здійснено 46 фактичних перевірок суб’єктів господарювання. Відповідно до матеріалів перевірок застосовано штрафні санкції на суму 0,67 млн. гривень.

У відповідності до чинного законодавства суб’єктам господарювання оформлено 2051 ліцензію на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами (в тому числі 1153 - алкогольними напоями та 859 - тютюновими виробами).

Детальніше...

У січні-квітні 2020 року до державного бюджету надійшло 5,3 млн. грн. акцизного податку повідомили податківці Полтавщини

А саме, за інформацією Головного управління ДПС у Полтавській області впродовж чотирьох місяців 2020 року робота за напрямком контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів була спрямована на підвищення ефективності контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, пального, протидії незаконному обігу цієї продукції.

Детальніше...

Сторінка 5 з 519