Інформація від ГУ ДПС у Полтавській області

Боротьба з відмиванням доходів одержаних злочинним шляхом

З початку року за ініціативними матеріалами відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС у Полтавській області було виявлено 63 фінансових операції, які можуть бути пов'язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення.

Детальніше...

Роки минають... Пам’ять вічна...

Дорогі ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови, діти війни! Шановні полтавці!

У День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, День пам’яті та примирення дякую вам за звитягу та свідому самопожертву, яка призвела до безсмертного подвигу!

Детальніше...

Щодо оподаткування депозитів

Відповідно до норм Податкового кодексу України до пасивних доходів, які оподатковуються податком на доходи фізичних осіб, належать проценти на поточний або депозитний (вкладний) банківський рахунок.

Податковим агентом платника податку на доходи фізичних осіб під час нарахування на його користь доходів у вигляді процентів є особа, яка здійснює таке нарахування (п.п. 170.4.1 ПКУ).

Детальніше...

Декларуємо доходи, отримані від операцій з інвестиційними активами

Відповідно до підпункту 164.2.9 ПКУ до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається інвестиційний прибуток від проведення операцій з цінними паперами, деривативами та корпоративними правами, випущеними в інших, ніж цінні папери, формах (крім доходу від операцій, зазначених у підпунктах 165.1.40 і 165.1.52 ПКУ).

Детальніше...

Щодо нарахування контролюючим органом податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за попередні роки

Відповідно до п.п. 54.3.3 п. 54.3 ст. 54 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) контролюючий орган зобов’язаний самостійно визначити суму грошових зобов’язань, передбачених ПКУ або іншим законодавством, якщо згідно з податковим та іншим законодавством особою, відповідальною за нарахування сум податкових зобов’язань з окремого податку або збору є контролюючий орган.

Обчислення суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з об’єкта/об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом (п. 266.7 ст. 266 ПКУ).

Детальніше...

Сторінка 6 з 519